• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRUPANIVECO - italská nádhera
    HANEKA
    HANEKA --- ---
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    JAMES23: ja to nechci. Mam svyho merkura!

    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    Vitez! :)

    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    slíbil jsem pomoc kamarádům z Nemléko s.r.o. s prodejem jejich přebytečného chlaďáku s čelem z roku 2007 s krásnou užitečnou hmotností cca 500kg a lehce opoužívanou nástavbou:-)

    Přijímám i odborné (i neodborné) rady a názory na nacenění, chci to prodat fér pro ně i pro kupujícího, zatím jsem to vyhodil s cenovkou 145.000,-Kč (bez DPH). Technicky (podvozek, motor, ...) to slouží překvapivě dobře, vzhledově to ale vypadá hůř.

    Inzerát kdyžtak zde:
    Iveco Daily 35C12 chladírenská skříň s čelem - Černošice, Praha-západ - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/liberecak/detail/202320625-iveco-daily-35c12-chladirenska-skrin-s-celem
    nebo na fb s delším textem:
    2007 Iveco daily 35c12 chladírenská skříň s čelem – Commercial Vehicles – Jiloviste, Hlavní Město Praha, Czech Republic | Facebook Marketplace
    https://www.facebook.com/marketplace/item/2375608972628834/

    IMG-8605-kopie IMG-8586 IMG-8584 IMG-8564 IMG-8557 IMG-8555 IMG-8551
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    čínský Iveco (Naveco) :))

    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    stary umrelo, tak mame novejsi. r.v. 2012, 2.3 93kW. Historie jasna, chodilo to pravidelne do strojservisu, overeno tam dle vin. 3 mista, ale uz je objednany ke kahounovi na osazeni homologovanyho dvojsedaku dozadu (je nas pet), pak zapis do tp jako obytny automobil

    RSZ
    RSZ --- ---
    alfa romeo AR8 aka iveta mk1, tuhle bych teda bral

    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    kdyby náhodou někdo sháněl náhradní díly zdarma tak tady u nás jedna kára k dispozici, kterou už lidi úspěšně rozebíraj :)

    je to kus od Říčan, v poště kdyžtak řeknu kde přesně kdyby někoho zajímalo ;)

    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    Z původní sklopné nástavby zbyly jen dva příčníky a hrnec pod píst. 4 mm plech shnilej tak, že šel promáčknout prstem.

    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    NYKRUK: Takže po roce jsem došel do fáze, že vyrábim nové auto. Zimní projekt číslo 3.

    MIC1HAL
    MIC1HAL --- ---
    Dnes ráno Praha, přijeli z Argentiny



    MATROX
    MATROX --- ---
    krasavec na expediční přestavbu:
    Iveco Acm 90 4x4 iveco acm 90 4x4 - Maschinenangebot auf Maschinensucher.de
    https://www.maschinensucher.de/iveco-acm+90+4x4/i-5842311
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    MATROX
    MATROX --- ---
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ENDREW: a co v tom planujes za vestavbu? My tam mame jen postel 200x180, spime v tom jenom v lete. Vsechno ostatni jako kuchyn a sezeni mame venku

    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    Prekvapko z jara :))







    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    nazdar přátelé, stal jsem se majitelem veterána Eurocargo z roku 1992 a krása střídá nádheru, tzn. že bude dost co dělat. Jdu tedy s prosíkem o manuál, kde by bylo elektrické schéma a případně shánim i převodovku. Na webu jsem našel instrukce jen k novějším modelům.

    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    a ejhle vono to umeni

    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    vono to tak i vypadalo vsude po ceste se nas ptali co to vezem, moje matka se ptala kam jedem s tema briketama

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam