• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WRNQSpoločenstvo samozvaných kaderníček
    Fotky DIY účesů.
    rozbalit záhlaví
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    WRNQ: líp mi to vyfotit nejde a už je to takový rozvrkočený, jak mi to uschlo :)

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    V noci na noční jsem nemohla spát a posedla mě myšlenka, že ty vlasy musím konečně zkrátit. Přijela jsem domů a je to hotový. Nejsem si ale jistá. No, nedá se nic dělat, že jo :D

    Teď si konečně můžu připravit kávu.

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KRISKA: afina! U nás jedině ofina ;)

    Ok, tak tady je ta moje zkrácená.

    KRISKA
    KRISKA --- ---
    KRISKA:
    Kdyz mam halvou dolu takovyho pankace je to snesitelny :D

    Nekdy nosim.na straju kdyz strihnu noc predek, ze mi to lezw "afinka" pod brejle ale neni to afina an celo spis kratsi vlasy ponstranach hlavy

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Dřív jsem se toho míň bála, ale u mě platí, že čím míň vzadu, tím víc vepředu:D

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PIKKMA: starý dobrý univerzální "fiskarsky" :)

    Jestli jsem s muminky už trapná, tak sry. Mám je fakt všude...

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Tady jsem ještě vyštrachala jednu krátkovlasou fotku, s ofinou do obloučku :D
    Dávno tomu!

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    WRNQ: vzadu po hmatu :)

    REONA
    REONA --- ---
    WRNQ: Hele já to vytěsňuju :-D Ale myslím si, že je to tak 2-3 hodiny čistého času na jedno dítě. Dělám pauzy, protože z toho fakt bolí prsty. Ono to není nic extra, zdaleka ne jako od profíků, ale účel to celkem plní :-) Doporučuji kombinaci tutorial videí a tréninku...
    Až půjde kamarádka na další ples, tak bych ráda vytvořila něco nápaditějšího, má celkem krátké ne moc husté vlasy, tak jsem přemýšlela právě nad nějakými francouzskými copy...pravda, že pro ten typ vlasů jsem na netu žádnou inspiraci nenašla, všude řeší střihy, které opticky dodají objem a na společenskou událost to pak vyfoukají a natočí pár pramínků, jenže s jejími skoro černými vlasy nějaké zdobnější prvky (jako třeba copánky, krucánky, vlny) hodně zanikají. Není náhoda, že na taková ta videa "čtyři jednoduché kroky k dokonalému účesu" vybírají blondýny s hustými vlasy. To se to pak tvoří :-D

    Tak ještě ovečky po návratu :-D Ale k jejich nelibosti to vydrží jen do prvního umytí (což je po návratu z tábora tak nějak logicky ten samý den :-D)

    REONA
    REONA --- ---
    Já něco přihodím, ale nestříhám - češu :-) Na fotkách kamarádky drdol před plesem, dcery drdol, když jsem si jen tak hrála, a copánky coby opatření proti nedostatečnému česání na týdenním táboře :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam