• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: ale text toho prispevku tam prece je. to jsi zatim dostal palec jen za obrazek, ze sis toho nevsiml? :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    V systemovem dark skinu to chce mimichodem naskinovat to ajax okynko, co vyskoci po kliknuti na mazani prispevku
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: tak by tam mohla byt alespon velka verze ikonky (ne mala) a prvnich par slov z toho prispevku. Pokud jde o obrazek, tak jeho url. zadnej zbytecnej text navic, tak by mi to pripadalo prehledne.
    NYX
    NYX --- ---
    konecne jsem se k tomu dostal a v referencich jsou ted rovnou videt reference vsech lidi v tom seznamu.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: to jsem tam puvodne byl a bylo to uz strasne neprehledne. tak vychazim z toho, ze clovek vi, co kam v posledni dobe psal, ikonky znamych lidi pozna a u neznamych lidi je mu asi jedno, jak si tu rikaji. problem je u obrazkovych prispevku, ale moc nevim, jak to resit. linkovat tam puvodni obrazky jen resiznute je silenost a resizovat to kvuli tomu na serveru a linkovat ikonky taky nepujde.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    vim, ze se to tu mele asi porad dokola, ale ty JS upozorneni na palce, nemohl by se tam zobrazit aspon ID a klub, ve kterym clovek dostal palec? Jinak je to naprosto zbytecna funkce.
    NYX
    NYX --- ---
    ale asi bych to mel trochu predelat - hodit to do menu na ikonku (tyka se to spis uzivatele nez prispevku) a dat tam spis nejaky dialog, kde bude mozne nastavit i jina prava + defaultne tam mit ten RO a tlacitka pro den/tyden/mesic/navzdy
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: abys overil, ze to probehlo spravne. treba ten clovek uz muze mit prava jina a tohle se neaplikuje. nebo to pouzijes jen jako zkratku pro nastaveni jinych prav, abys nemusel prepisovat nick, ale jen preklikat co mu chces pridelit apod.
    DONALD
    DONALD --- ---
    jasneze je, ja to pouzivam a funguje to dobre
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: ale stale je to na dve kliknuti rychlejsi nez 5 kliknuti a vypisovani nicku, ne?
    HARALD
    HARALD --- ---
    HARDCABB: to by bylo blbě zadaných anket
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Stačilo by konečně zabudovat zobrazení počtu plusů a minusů, místo součtu a tohle by se vyřešilo (vedle dalších problémů)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: jo, to je v poradku.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: Mas to rozbity ;))
    [ ASAFA @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    tohle se zobrazuje, kdyz dam +25. (chapu, ze to pocita zrejme pocet palcu nahoru a ne vysledny skore, ale je to matouci)
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: super!
    NYX
    NYX --- ---
    btw: zvyraznovani prispevku jsem odstupnoval podobne jako filtr (1/2/5/10/25 misto tech 1/2/3/4/5 jako doted), v nekterych klubech ma vsechno 5+ a takhle to bude asi prehlednejsi i tam.

    a na last se da uz zobrazit kdo hodnotil kladne.
    NYX
    NYX --- ---
    REFLEX: jo, https je bez premiovky jen pro login.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Když si dám adresu https://www.nyx.cz a přihlásím se, tak mám po přihlášení normálně http, is it ok? :)
    NYX
    NYX --- ---
    presunte se s tim ot nekam jinam prosim. diky
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: vim o tom, ale nevim moc jak to vyresit. prilohy v poste mohou cist jen odesilatel a prijemce a neni to stavene na vic lidi. tj. bud ji ulozit vickrat nebo ji nechat volne pristupnou (pokud zna clovek url).

    a nejsem si ted jisty, jestli se prilohy nesmazou jakmile uz na ne neodkazuje zadna zprava v poste - jak resit tohle, kdyz tech lidi bude vic?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam