• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HASH
    HASH --- ---
    ty makeri "woodmakeri" jsou osklivi.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ty ikonky "chybí ikonka" jsou ošklivý.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    EKIM: Ta kompenzace za mstive reference je obzvlaste vtipna. Chvala pozvankam!!
    HASH
    HASH --- ---
    MICTECH: ty ses nemalo narocnej :)
    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: bug asi, ve sledovanych to urcite nefunguje. ale obcas vidam, ze to blbne. jen nejak moc netusim proc.
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    NYX: to flow pridavani prispevku je naprosto genialni, diky

    Drobne vylepseni by bylo, kdyby se to znovu objevilo, kdyz to zmizi potom, co se mi zobrazi standartni textarea a ja se objet dostanu do stavu, kdy ten standartni formular nevidim.
    NYX
    NYX --- ---
    EKIM: ja od prvnich dvou nevidim zadne prispevky, od posledniho jen jeden inzerat. cim presne skodi?
    EKIM
    EKIM --- ---
    Mám dotaz, dal jsem pozvánku člověku jenž jak bych řekl, není zrovna přínosem,tak říkajíc všemy směry a za to bych zasloužil min pěstí. Tedy existuje možnost smazání jeho dvou-tří duplicitních nicků? Samozdřejmě mě k tomu táhne touha po pomstě jenž bude jednoho krásného dne zapomenuta ale stejně mi to nedá,a v zájmu zachování kvality nyxu cítím že je to především mou poviností se zajímat o nápravu veci s vyšší podstatou než je hloupá pomsta,řekněme zotpovědnost. Jedná se o tyto nicky ,,BILA_HORA,, a jeho pozvaný ,,CTIBOR,, a nick ,,JBA,, jenž je sice pozvaný od id jezinka ale je 100% duplicitní id ,,BILA_HORA,,
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HARDCABB: neco takovyho by bylo super v historii! s tim ze cislo by znamenalo pocet klubu, kde pribyly prispevky...
    (wish)

    ;)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    feature? bug?

    DONALD
    DONALD --- ---
    WOODMAKER: a z jakeho duvodu se ta otazka naskytla, resp. z jakeho duvodu by se meli ti uzivatele smazat?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    a tak se naskytla otázka mazání N let nepřihlášených loginů.
    FREELA
    FREELA --- ---
    VECTOR: a co z toho chces zjistis? IP adresu? nikdy si nesedel u kompu s nekym, kdo se odhlasil a ty jsi se nasledne zalogoval pod jinym loginem? uprimne nechapu, jak muzes plejtvat drahocenej cas svyho zivota takovym problemem. nehlede na to, ze se to tady multi-loginama jenom hemzi...
    AETHER
    AETHER --- ---
    VECTOR: jo tak, ja to cetla kolenem a myslela jsem, ze je to otevreny id s jasnym heslem...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    AETHER: ze jeden clovek ma vic id. mne to pripada evidentni, ostatne k potvrzeni staci se akorat kouknout nyxovi do databaze.
    AETHER
    AETHER --- ---
    VECTOR: a Ty mas nejaky dukaz, ze to pouziva vic lidi?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    NYX: jsem zase něco zaspal, díky za info
    NYX
    NYX --- ---
    CRAZY_IVAN: jdi do nastaveni a zaskrtni si "skrývat odpovědi ignorovaným lidem"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam