• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: spravne jmeno/heslo a jakakoliv ip projde bez ohledu na to, co si tam zaskrtnes. co normalne neprojde je, kdyz nekdo prijde s tvojim session id ze spatne IP - to ale s loginem nesouvisi.

    ty moznosti jsou videt jen kdyz uz mas neco napsane v policku pro login...a hnusne to je, ale nebavi me kazdou chvili nekomu resetovat skin nebo poslouchat, jak se nemohou nalogovat apod...jestli te napada lepsi reseni, sem s nim :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: takže kombinace správnej login + špatná IP neprojde pokud si na login page zaškrtnu to "bez kontroly IP" ??? a když už nic tak..minimálně je ta login page dost hnusná s těma všema možnostma tam, ale to je subjektivni detail no :)
    NYX
    NYX --- ---
    KAPLIK: to by se tam muselo neco refreshovat - nemas nekde pusteny treba nejaky firenyx apod?
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    NYX: hm, me to vykopava i kdyz to zaskrtnu... login, zaskrtnu, prihlasim, 2minuty funguju a pak me to vykopne... ip adresu mam furt stejnou...
    nemuze tam delat problem druhy prihlaseni? (mozna sem zustal prihlasenej na nyxu v praci)
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: no on se vypne az v okamziku, kdy se uspesne zalogujes, tj. znas spravne heslo. dal uz to funguje uplne stejne jako driv - tj. i pokud nekdo zjisti tvoje session id, nemuze si ho jen tak nastavit a vydavat se za tebe (pokud neni na stejne IP adrese).
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: hele a k čemu to teda v tuhle chvíli je? Chápal jsem to jako jakejsi "ochranej" prvek, kterej v tuhle chvíli pozbyl platnosti - když je možný ho před každym loginem vypnout. Takže k čemu, že to je? :)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: koukam, ze nejsi prvni, jeden dalsi clovek s takrka identickou IP si dnes stezoval, ze ho to zacalo vykopavat...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: dokud si neudelal tuhle zmenu, tak se mi adresa nezmenila - dneska poprve jsem dostal u stejneho ISP jinou z jeho segmentu... ty za to muzes! :)
    NYX
    NYX --- ---
    ja dneska premistil to vypinani kontroly ip adresy z nastaveni (kde to bylo trvale) na uvodni stranku (kde je to jen pro dane prihlaseni) - tj. je dost mozne, ze jste to meli dlouhodobe vypnute a ted se to projevilo.

    takhle pred loginem to ma vetsi smysl, kdyz do nastaveni by se clovek casto vubec nedostal.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KAPLIK: taktez - a vzdy kdyz se podivam na mojeip.cz, tak nesouhlasi s tim co najdu v https://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=logins :)

    muzes vypnout kontrolu ip pri prihlaseni
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    ted me to asi 4krat vykoplo ze se prej zmenila moje IP adresa, pricemz sedim furt u toho samyho kompu a IP adresu mam furt samou (a po prihlaseni me to nehlasi ze bych se hlasis z jiny ip adresy)...
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: jako je dost mozny, ze se k tomu dostanu a mozna i v nejake rozumne dobe, ted se snazim neco opravovat skoro kazdy den :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: a to je prave na tom na pytel...
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: no spinka :) to muzes dat do nasledujiciho prispevku, ne? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    jak to vypadá s tím doplňujícím textarea k anketám? :)
    http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1217
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: tam tohle vlastne ten prevod nejde vypnout, co? to bych to mohl prevadet az pri zobrazeni...nechces sepsat vsechna mista, kde se ten komentar ukazuje, klidne to pak predelam :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: mrmle...
    nechceš to počítání udělat "čistě" ?
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: asi se tam dava <br/>
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Zkoušel jsem přidat komentář v přátelích - příslušná Villonova sloka:

    Item všem láskou churavým
    už básník Chartier odkaz složil;
    já k posteli jim připravím
    kropenku slz a oheň do žil,
    i řádný ostrý klacek hloží:
    výkrop už skryje záclona.
    Pak přečtou, aby dlouho dožil,
    žalm za chudáka Villona.

    zabere 223 znaků. Když k tomu připočtu 7*4 (pro br v menší/větší) tak je to pořád pod 255. Přesto nejde vložit. Kde je problém?
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: no, nektere funkce jsou proste omezene (doplnovani nazvu k linkum, prehled posty, generovani velkych zaloh apod.), protoze mohou trvat dlouho, tak at zbyde dost procesu na vyrizeni normalnich pozadavku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam