• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARALD
    HARALD --- ---
    HASH: ne
    HASH
    HASH --- ---
    HASH
    HASH --- ---
    je mozne hledat stringy obsahujici "." (tecku)?
    AETHER
    AETHER --- ---
    VIOLKA:
    NEVIMVOE: damy, uz vcera jsem vam psala, abyste se zacaly chovat slusne. Obsah meho varovani se jeste velmi rychle muze splnit. Proto vas durazne zadam, abyste (vy a vase kamaradky) odstranily sva negativni hodnoceni ID CNV. (Aneb jestli se minite chovat jako ve skole, tak se vuci vam budeme chovat jako k neposlusnym skolackam;)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KULHY
    KULHY --- ---
    VIOLKA
    VIOLKA --- ---
    HARDCABB: to spis by mela ona kdyz kazdej kdo tam hodi fotku dostane ban ale konec hadek napsala jsem slecne slusnej navrčh reseni a ani se neobtezovala mi odepsat...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    CNV si se svym klubem muze delat co chce, i kdyby nechala prava zapisu jenom sobe a davala tam obrazky smoulu, je to ciste jeji vec. kdyz se ti to nelibi, muzes si dat unbook nebo si zalozit jiny (privatni) auditko.
    NEVIMVOE
    NEVIMVOE --- ---
    ZUZKAOU: zdála se nepekelná pouze tobě a tvým ovečkám :) takže vlastně jinými slovy jsme dostali ban za to, že vám se zdála velmi pěkně oblečená :) v módním pekle jsem viděla spoustu fotek, o kterých jsem si říkala, co tam vlastně dělají, ale v životě by mě nenapadlo, že by si za to dotyčný zasloužil ban.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ale to se tak hulvátům stává, že se brání svobodným N.Á.Z.O.R.E.M. nevidí, jak ostatní otravují formou projevu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NEVIMVOE: ano - protože jste nahodili fotku velmi pěkně oblečené holky, která tam pověsila jinou fotku ze stejného (?) plesu, která ostatně byla vnímána jako nepekelná.

    Takže nejde o nesouhlas s názorem, ale o odporu vůči vaší aroganci a nadekvánímu řešení osobních sporů. Což je krásně vidět i ve zneužití referencí.

    A s těmi vulgaritami to je teď jasné, že?
    NEVIMVOE
    NEVIMVOE --- ---
    ZUZKAOU: my jsme přišli, nahodili fotku, vy jste přišli, vypíčovali a my dostali ban :) stručně a jasně řečeno, níc víc k řešení tu není :) Vtipné, nebo spíš smutné je, že ban dostali i ti, kteří naše příspěvky ohodnotili palečkem nahoru :) Bohužel my se musíme smířit s tím, že opět vyhrála blbost a arogance vůči lidem, kteří se neztotožnili s vaším názorem :) Zdaréc :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Nehledě na to, že výskyt osmi, nebo kolika ID v jeden čas na jednom místě, co se chovají zcela jednotně a vzájemně jsou provázány pozvánkami a polovička z nich nevykazuje na nyxu žádnou jinou aktivitu je dost zvláštní.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LUCIJEM: ale prosímtě - přišly jste tam, začali prudit, vyřizovali si osobní účty, velmi rychle se pustili do osobních útoků a stále to rozmazáváte. Přes opakovné upozornění jste pokračovali a dostali jste RO. A teda to je dost výsměch obviňovat ostatní z vulgarit. Takže když zůstanu u hospodského příměru, tak jste v pozici Babáka, co upadl na stůl.

    CNV
    CNV --- ---
    LUCIJEM: Nezkoušela, jediný, kdo mi psal, jsi byla ty.
    LUCIJEM
    LUCIJEM --- ---
    CNV: proč si tu zprávu nezkopírovala celou? Neshledávám na ní nic tak hrozného, naopak je ve vší slušnosti, což se o těch Vašich nadávkách říct nedá.

    A co se týče kamarádek.....myslíš, že se Ti mstím za pomoci kamarádek?
    Myslím, že všechna ID, která Ti tu referenci dala, se s Tebou taky zkoušela spojit v poště a chtěla vysvětlit, jak se věci mají, bohužel si měla problém a ban dostali všichni, co olajkovali tu fotku, nebo snad ne?:-)
    CNV
    CNV --- ---
    LUCIJEM: Nechtěla jsem to tu rozvíjet, protože to do tohohle klubu nepatří, ale výlevům do pošty typu "pokud máš aspoň špetku pudu sebezáchovy, zjistíš, že já jsem nikoho neurážela, jen mě neskonale překvapuje, že ta Vaše rádoby sektička nesnese žádnej odpor a hned se brání "píčama, debilama, idiotama a podobně" a "Smutné!!!!!! Kdybys byla rozumná, určitě to vyřešíš jinak!!!!" říkáš lidsky spojit?

    A naházet mi do referencí za pomoci kamarádek nebo muťáků tohle je podle tebe vhodné řešení?
    http://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=references;id=CNV
    LUCIJEM
    LUCIJEM --- ---
    CNV:Ban (česky zákaz; zabanovat, dostat ban) je internetový termín používaný pro označení uzamčení nějakého účtu, obvykle na internetovém fóru. Bany uděluje správce serveru za porušování pravidel; daný účet se pak nemůže k serveru připojit (trvale, nebo jen po určitou dobu)
    Tak a teď mi řekni, jaká pravidla jsem porušila já a dalších x, co jen olajkovali ten příspěvek?


    ESTEN: Nemysli si, než jsem vůbec negativní referenci udělila, zkoušela jsem se s CNV lidsky spojit a vysvětlit po ní, co se stalo, proč se to stalo, ale neobtěžovala se reagovat a do svý kvalitní diskuze si neodpustila vepsat komentář, jak se nás konečně zbavila. Všechno je o jednání a já nejsem ta, co by shazovala něco ze stolu, bohužel v tomhle případě to nešlo jinak, než upozornit v jejích referencích, s kým mají lidi tu čest.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    LUCIJEM: a kdyz nemas kde zaparkovat, tak to flaknes na invalidy? Kdyz je zachod obsazenej, jdes si sednout na umyvadlo? Pochop, jestli to tam CNV vede tak spatne a dohoda neni mozna, nezbejva nez zkusit zalozit konkurencni klub (coz pravdepodobne nevyjde, pokud to v tom puvodnim neni opravdu spatny) nebo se s tim proste smirit, jak pise admix.. delat bordel na mistech ktery k tomu nejsou urceny fakt neni spravna cesta.
    LUCIJEM
    LUCIJEM --- ---
    CNV: A zásadní je, že ban není od toho, aby se uděloval za vyjádření nesouhlasu. A ta reference......bohužel jiná cesta k tomu, dát to žretelně najevo tu nebyla!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam