• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    ELIDOR: Pozn. samozřejmě je to takto pouze pokud máš v nastavení zaškrtnuto "hide replies to ignored users".
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    SALVATOR: juju dekuju, tohle to vysvetlilo, dekuji Ti, pokud je v postu zminka na ignorovaneho, tak to skryje cely post.
    dekuju
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    Tyvole, ELIDOR s plnym DI si stezuje, ze se mu rozbiji diskuze? Dobra ironie. A krasnej priklad, jak prinosna tahle funkce je.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ELIDOR: Schválně sem kouknul do auditka, kde je OTVIRAKUV post. NAGASAWA reaguje na OTVIRAKA a ten reaguje na ID HAR4NT. Seš si jistej, že nemáš HAR4NTA v ignoru, nebo on tebe v DI, tak jako KOUDY mě v tom příkladu, co sem posílal?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR: Sorry vynechal sem jeden krok. NAGASAWA v obou případech reaguje na někoho (OTVIRAKA a sám sebe), kdo reaguje na někoho, koho buď máš v ignoru, nebo on tebe v DI.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SALVATOR: vlkodlak více čte a méně píše.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ELIDOR: Nic se nepokazilo. NAGASAWA v obou případech reaguje na někoho (OTVIRAKA a sám sebe), koho buď máš v ignoru, nebo on tebe v DI.

    Například jako tady: BOBESH reaguje na BACCARU, ani jednoho nemám v ignoru, ale BACCARA reaguje na KOUDYHO a ten mě má v DI:

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ELIDOR: v ignore te samozrejme nemam
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    neco se pokazilo ...

    Nagu ani Otviraka samozrejme v ignore nemam (doufam, ze ani oni me, btw bych nevidel jejich prispevky)
    ukazuje se mi to v nahledu

    E2E4
    E2E4 --- ---
    DOCKINEZ: u mne ne :)

    btw když to máte pusťte si v prohlížeči developer tools nebo web inspector a klikněte na network kde to vázne / pošlete screenshot..
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    E2E4: Zas to samý, ale fakt enormně.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Blbne mi připojení, nebo servery Nyxu, že dostávám "načítání" pop-up na odeslání zprávy, nebo smazání obrázku ze zprávy apod.?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    E2E4, ELIDOR: Už od včerejška - NAVARA :) Ale dnes to bylo relativně ok, nebo jsem si toho nevšiml
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    tez se mi to delo, nyni to jen dlouho odesila a pak se odesle.
    prekvapive jen v [3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Fuck Around And Find Out]
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4: ze stolního prohlížeče jsem měl ten timeout byl..

    a občas řekne nyxdroid error ale příspěvek je odeslanéj.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    blbne nějak Nyx? pomalost, jednou gateway timeout. ve VV nezvykle mnoho duplicitních příspěvků..
    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: Mrkl jsem na to a to nejspis bude limitem na velikost toho html...tady ma samotne html (bez externe linkovanych veci jako obrazky, js, css) kolem tri mega.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ELIDOR: politico.com dtto, zahadne vsak politico.eu to grabnout zvladne
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já bych taky ocenil, aby filtrování podle palečků fakt fungovalo. Proč například v [Lentilky pod kobercem] volba "+++" vrátí nula výsledků mi dodneška hlava nebere a zmiňoval sem to už několikrát a ne sám. Místo, kde se děje něco podobnýho, je víc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam