• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEFERTIVery Foreign Affairs 20.3.2010 Peverelist (UK) @ Cross Club
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Ale dubstep neni neslýchanej :-D Šedesátkový jazzmani, sedmdesátkový dub-reggaečkaři a osmdesátkový industriálisti se dubstepu smějou :-D Jediný, co se v "taneční hudbě" furt mění je akorát zvuk, a kredit bych v tomhle dal když už někomu, tak sonofilům pracujícím pro výrobce synťáků a né sedmnáctiletejm zhulenkám, kterejm máma koupila počítač...

    MAKE LOVE/RB
    ANS
    ANS --- ---
    teda mozna sem mimo, ale shq sem ani nikdy nepovazoval za druh akci jak pise rb (typu turbovka s thorpem). spis mejdan a zabava pri poslechu neceho neslychaneho, coz je imho reflexe okolniho sveta, z kteryho ta muzika je, vic nez cokoliv jinyho. (nerikam, ze to tak je nejlepsi)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Já se asi definitivně zdržim účasti... nějak se mi nelíbí, jakym směrem se celá ta akce ubírá - chodí tam čím dál tím víc lidí, který si celej život akorát fetišizujou aktuální "progresivní" styly, nebo maj hudební akce jako záminku k tomu se zchlastat a vyfotit se do fotoreportu s vyplazenym jazykem. A propagace je směřovaná přesně na tenhle typ lidí - což zpětně ovlivňuje tu akci jako takovou.

    Já mám zázemí v old-school pojetí soundsystémů, nejdůležitější je pro mě kultura reflektující okolní svět, společnost, umění, politiku, ekonomiku - a né eskapismus ve formě hudby jako "nástroje zábavy"... a po víkendu zpátky do reklamek, bank, obchodních oddělení, programátorskejch sekcí buržoustskejch firem... protože je vlastně přece všechno "v pohodě"...

    Tudíž už posledních pár akcí vlastně nevim, co tam dělám - to není nesouhlas, ale spíš potvrzení toho, že jsem jinde... takže asi jdu ztohoven...

    LOVE & PISS/KKK
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Tak pánové:
    Nailer - tři věty k Moving Ninja
    Matoa - tři věty k Mac Koall + dvě k Valoovi
    zkusme definovat styly, které zazní a jak se rozdělí stage. Tworbo začne makat na plakátu, takže navrhuji text na druhou stranu, ke každému projektu, webovky. Napadá někoho něco?
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Tak Yukimura dá taky..
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    tesim se
    ANS
    ANS --- ---
    e tos toto by stalo za omerkunti asi :)
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Doplňujme info zde, již veřejně.
    http://crossclub.cz/program-detail/393/
    Dnes bych potřeboval vše potřebné pro plakát....
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Paráda. díky.
    ABU
    ABU --- ---
    sit beru ze 100% zpet, zda se, ze tenhle tah bude majstrštyk:o)
    ABU
    ABU --- ---
    sit
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Tak Autopilote na 28. nakonec nevyšli. Potřebujeme zpunktovat něco během dneška...
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    tes la rok to by byla teda lahudka!
    ABU
    ABU --- ---
    no my sme do ctvrtka do noci zasekany:(
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    ve stredu mam cas, to bych mohl, ve ctvrtek muzu do 6 vecer
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    28.3. bude shůdnější...
    Mohli by jste dorazit teď ve čtvrtek do crossu.. Nebo zítra?
    ABU
    ABU --- ---
    vi nekdo neco o 29.3. ...?
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    ANS: supr:)
    ANS
    ANS --- ---
    no a s teslarokem souhlasim vsema 10!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam