• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    PETJULE: mozna bych ty spicky udelala z papermashe a pak teprve obalila latkou.. otazka je, jak moc hces ty cvicky znicit, jestli by to slo na ne dobre upevnit
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    ahoj, vyrábím synovi masku trpaslíka (mají ve školce poslední předškolácké představení o sněhurce:) a chci, aby mu to slušelo) a lámu si hlavu nad tím, jak dobře vyrobit takové ty špičaté botky ( http://www.ptakoviny-eshop.cz/fotky/maxi/detsky-kostym-trpaslik-spicate-boty_16049_1.jpg )?
    uvažuju, že obšiju cvičky látkou, ale nevím. máte nějaký nápad nebo zkušenost? budu ráda za jakýkoliv tip, dík moc.)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    co se staryma novinama?


    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    PRO DĚTI: RUČNĚ MALOVANÉ POUZDRO DO ŠKOLY :)
    http://julie-design.wz.cz/2011/04/Zapisnik-denik-diar.html
    KATJA
    KATJA --- ---
    KATJA: jo a aktuální informace je, že bratranec se následující den sám probudil v šest ráno a běžel vzbudit svojí mámu, jestli už se může jít oblíkat! :) prý ho nechce sundavat.. .)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    hotova Pinata a jeji destrukce ;]]

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    miniaturni lepene obrazky...

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    tak jsem upekla dort, spotrebovala vsechny suroviny, dala vychladit ven... nez jsem prisla ze skolky, strhnuty alobal a dva holoubci jej zobali ;[
    KATJA
    KATJA --- ---
    zvu na dvě akce u nás v domečku na Kobylisích.. obě jsou velmi "children-friendly" :)

    [ Originální trička / workshopworkshop / 14.6.2012 / CR - Praha - DDM Praha 8 - Spirála, Přemyšlenská 1102/15 ]

    a [ Letní bazárek / ostatniother / 6.6.2012 / CR - Praha - DDM Praha 8 - Spirála, Přemyšlenská 1102/15 ]

    a abych jen nespamovala, tak názorná ukázka, co jsme konkrétně tvořili s bratrancem (né, to není raketa, to je "strom, co má kořeny pod domem! :) )

    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    NACITALKA: všechno nejlepší jí přeji! :)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    LILY: taky jsem si to musela najít... http://en.wikipedia.org/wiki/Pi%C3%B1ata
    LILY
    LILY --- ---
    NACITALKA: co je to pinata?
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: mozna ze dyl...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Anicka ma zitra, achjo, jiz ctvrte narozeniny, tak pripravujeme pinatu, snad se podari, zatim schne prvni vrstva :]

    LILY
    LILY --- ---
    NACITALKA: to je náhodou výborná fotka :)
    GIO
    GIO --- ---
    ty rucicky zespoda:))
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    zelatina... lepsi fotku nemam... :]

    BONIE
    BONIE --- ---
    SANTAL:
    NACITALKA: děkuji za tipy, všechno odzkoušíme.. nejvíc jsou teď v kurzu obrázkové knížky a poznávání zvířátek, to mu jde celkem dobře.. někdy už jsem ale tak vygumovaná, že mě nenapadně ani mu postavit kostky na sebe.. to vesměs k večeru :D díky moc, tvoje děti se určitě nenudí! :)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    KAWALSKI: :]]] mam pocit ze jsem, alespon ja, do te doby byla tele jeste...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    NACITALKA: proc do 24? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam