• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GUMAGUARANGAZOVANE UMENI / umeni vs. politika a společnost --- aktivismus, propaganda, kritika, subverze NOVÉ: 666
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    Spipi, prdel si z tohjo můžeš dělat jak chceš, že se mi ty mrdko navážíš do rodiny bych jako součást internetovýho hrdinství pochopil, že máš sexistický kecy, ty tu má (sice opačně) každej druhej, ale dělat si prdel z lidí, jako je V. Morávek, je už i na uklidněnou diskuzi moc, doufám že máš větší koule než ego, pravidelnej návštěvníku wokshopů v crossu.
    SPIPI
    SPIPI --- ---

    „I am going to shit my pants.“ Béma řeší už i britský The Economist - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/the-economist-a-odposlechy-bema-d3e-/domaci.aspx?c=A120330_120258_domaci_jw
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    faktem taky zustava, ze on tuhle diskuzi zavedl do mist, kdy moje rodina udajne vesela nejaky vlajecky, ktery nevesela a i kdyby tak nevim co to vztahuje na me. pokud ovsem neni priznivcem dedicne viny, coz podle jeho postoju mozna i je.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    KLEMPERA: neviem co je zac, fakt je ze si debatu o komunizme a amerike spojil s invektivami proti nemu z oblasti postojov voci zenam.
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    Tahle adolescentní nenávist k Americe je fakt roztomilá, snad každá druhá země na světě by si to zasloužila desetkrát víc ale ne, tyvole mederní punky nenáviděj ameriku.
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    AZRAEL: Já na něj sexuální kontroverzi nesypu, sám přímo v tomhle foru mlel sexistický sračky, pár stránek vzad si to klidně můžeš přečíst.

    "ale u vás se asi vyvěšovaly ruský vlajky" a tohle kydání pomluv asi není (on mojí rodinu nezná, já ty jeho kecy četl).
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    KLEMPERA: vole, pouzivas klasicku americku politicku taktiku. na kazdeho supera treba nakydat sexualnu kontroverziu.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    vole :)
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    neříkej mi vole.

    Z takovejch sexistickejch pablbů se mi otevírá nůž v kapse.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    si asi trochu pleteš pojmy vole .)
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    SPIPI: Tak pro pomalejší ještě jednou.
    1) ne u nás se ruský vlajky nevěšeli, ono v té době by ani věšení ruských vlajek zas takový efekt nemělo, v té době se spíš věšeli vlajky sovětské a ty jsme nevěšeli. Jinak gratuluju ke snížení se na úroveň uhrovatýho Klausovce, křičícího na každýho že jeho rodiče určitě byli studenti vumlu s rudou knížkou v kapse, navíc ještě v situaci, kdy zaujímám postoje spíš protisovětské. Ukřičenej blbeček se tomu říká.
    2) A ani trošku tě neudivuje, že ta propaganda je nachlup stejná? To není žádná subverze, žádnej odpor zdola, to je satátní propaganda, že prostě i za záškrt Vašeho dítěte (nemoc vašich brambor) můžou zlý imperialisti z USA.
    3) čemu nerozumíš na tom že jsi sexistickej ubožák zralej na tečku?
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    co to meleš?
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    SPIPI: Ne něvěšeli, u nás se věřilo, že jednou taková tlučhuba jako ty bude moc veřejně na internetovejch forech šířit svý sexistický ubožárny...
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    SEEKER: Ne je to spíš narážka na styl, propagační, primitivní, dětinskej a sedící k režimu.

    Navíc mural kterej se maluje na podporu současnýho systému v té dané zemi je taky záležitost sama o sobě.

    Netvrdim že netrpí pod tvrdou rukou USA (i když mě to rozesmívá).


    SPIPI: Tak nebudu tvrdit že očekávám od člověka kterej žije názorama na úrovni "všichni cikáni kradou" nějáký pochopení, ale možná by tě mohlo trknout, jestli úplně stejnou propagandou vůči lidem, nepoužíval právě ten náš usurpovatel.

    Chápu že tady v tomhle klubu se předpokládá nenávist k USA už tak ze setrvačnosti ale ocaď pocaď.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    právě proto, milej klempero, bys na to mohl pohlížet s trochu větším pochopením.. ale u vás se asi vyvěšovaly ruský vlajky
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    KLEMPERA: můžeš mi prosím vysvětlit logiku toho tvého rejpnutí? ano žádné zemi se nelíbí, je-li ovládána zvenku, nám se nelíbili rusáci jim se nelíbí amíci. ale jak to spolu v tvém příspěvku souvisí? Jako že u nás to bylo bezva, tak si to maj oni myslet taky? protože já v tom jako jinou logiku nenacházim...
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    SPIPI: To jo, ještě že nás nikdy žádná světová velmoc neovládala desítky let a díky bohu že ŽÁDNÁ u nás nikdy vojensky neintervenovala :-D
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    až vám bude jakási světová velmoc po desítky let pomocí tajných služeb aktivně ovlivňovat režim či bude vyrhožovat vojenskou intervencí, budete se na to dívat asi taky trochu jinak žejo
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    PREVIT: jo, to je to co mi to pripominalo...

    byla i v iranu mandelinka? ja osobne bych se tomu vubec nedivil :D
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Tak nejak mi to pripomina Dikobraz 50. a pocatku 60. let.
    Časopis Dikobraz - Ročník 1958 - Číslo 15 - Dikobraz online
    http://dikobraz.mikroforum.cz/casopis-dikobraz-rocnik-1958/cislo-15/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam