• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GUMAGUARANGAZOVANE UMENI / umeni vs. politika a společnost --- aktivismus, propaganda, kritika, subverze NOVÉ: 666
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    kozy vs. kozáci

    Kozáci napadli sídlo FEMEN. Aktivistky prchaly oknem | Zprávy ze světa | www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/kozaci-napadli-sidlo-femen-aktivistky-prchaly-oknem-fy9-/ln_zahranici.asp?c=A120906_160106_ln_zahranici_mtr
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    z FB
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    S_TEJK: Odkud to je?
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    PREVIT: jo, taky nechapu proc k tomu dal nekdo ten popisek, mozna to mel byt vtip
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    Taky si řikám. Je možný, že dělal Duka Bartákovi odbornej dozor, když natáčeli ty lechtivý filmy, ale taky si dokážu představit, že si ho zvou ke kdejaký příležitosti, aby jí "přidali vážnosti".

    Před pár tejdnama jsem Duku potkal s nějakou jeptiškou a letohrádku královny Anny. Když bych se s nim vyfotil, tak by pak o něm mohli říkat, že se schází s divnejma týpkama, stejně jako tady s tim ouchylem.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    S_TEJK: To nebylo vtipny. Duka byl disident, s kolaborantskym Pacem in terris nemel nic spolecnyho. Organizace skoncila v roce 1989. A Bartak se vzdy dokazal na nejakou fotku (i do toho Lions Clubu) s nekym vecpat. Pochybuju, ze by Duka tenkrat vedel, kdo to je.
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---


    Pacem in terris - uprostřed Dominik Duka, vpravo MUDr. Jaroslav Barták, rok 2007
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Who needs classical when we’ve got dubstep, grime and hopping house?
    Battle of Ideas 2012: Satellite Events



    Tuesday 9 October, 7.00pm until 9.00pm
    Crossclub, Plynární 23, Praha 7, 170 00, Czech Republic


    Who’s better? Who’s best? Mozart or Madonna? Dvořák or Dizzee Rascal? Beethoven or the Beatles? Can we truly understand music unless we try to make judgements of quality?

    [ BATTLE OF IDEAS: discussion about music (in Eng) / ostatniother / 9.10.2012 / CR - Praha - Cross Club, Praha ]

    KUNST GLEICH KAPITAL/RB
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    V propadlišti veřejného prostoru | č. 18 | 2012 | archiv - A2 – zvíře nikdy nespí
    http://www.advojka.cz/archiv/2012/18/v-propadlisti-verejneho-prostoru
    OPENMINDZ360
    OPENMINDZ360 --- ---
    GUMAGUAR: no do řitě!!!škoda
    UFOSS
    UFOSS --- ---
    Diskuzní a filmové útery UFOSS budou zahájeny v říjnu, aktuálně zveme na promítaní filmu s diskuzí k výročí vojenského puče v Chile v roce 1973

    [ Chile a jiné 11. září... / kinomovie / 11.9.2012 / CR - Praha - klub Cross, P7 - kavárna ]

    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    Berlínská policie vystěhovala Kunsthuas Tacheles, vyhověla prý vlastníku - bance - Deník Referendum
    http://denikreferendum.cz/clanek/13882-berlinska-policie-vystehovala-kunsthuas-tacheles-vyhovela-pry-vlastniku-bance
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    SPIPI: aktualne.centrum.cz se netvari, ze s tim ma neco spolecnyho, jen odkazuje na facebook.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    PREVIT: jojo, tahle to je.. ale nenachází mi to server aktualne.centrum.cz, takže se mi nezobrazí. Je to teda fejk nebo ne? Nebo se to ani podle tohodle nedá rozluštit?
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    PREVIT: někdo to hodil jako fotku na fejsbuk..

    podle guglu je ta fotka i někde na aktualne.cz, ale jejich web mi nějak nefunguje (nejsem v Evropě)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    SPIPI: Skoro to tak vypada. Ale vsechno je mozny. A zdroj?
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    PREVIT: já nevim, skoro si říkám, jestli to není fejk :))
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    SPIPI: Fakt duchaplny...to si mysli, ze ho nekdo bude volit, protoze neni tupec, ale Tupec? To jsou fakt chudaci....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam