• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUDA_JANPovaleč - free open air festival - až v roce 2021
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    cauko, last minute, nabizim svezeni na Povaleč, tak za hodku pojedu pres Prahu :)
    IKA
    IKA --- ---
    FIKY: Základná poučka - čo si stratil vo štvrtok, bolo celý čas pod karimatkou. Čo si stratil v piatok alebo v sobotu, to si naozaj stratil.
    FIKY
    FIKY --- ---
    TECHNIK: Bunda se nasla! Schovavala se u me v aute ;)
    VELKOVEZIR
    VELKOVEZIR --- ---
    Skvělá akce, ztracený vaporizér značky Mighty. Ozve se nálezce ? :-)
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    Super Mejdan. Jako vždy!!! :)
    POPTÁVÁM sytě modrou bundu, na rukávu má napsáno Extreme něco a na kapuce zelenou nevypratelnou barvu. V neděli dopoledne jsem jí v zápalu tance odhodil na Béčku nad sebe na neroztancovanou plochu a když jsem odcházel už tam nebyla. Je to jedna z mála věcí jejíž ztráta mě mrzí :/
    APOLENKA
    APOLENKA --- ---
    Nenašel náhodou někdo černý fitness narámek? Jde o monitorovací náramek Fitbit Charge HR, který měří kroky. Vypadá jako umělohmotné digitální hodinky. Případnému nálezci odměna jistá.
    EKSRR
    EKSRR --- ---
    Ahoj, nabizim dve mista v aute smer Valec a to dnes okolo 15.h. kdyztak 737836263.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    mlady steve buscemi pousti cd, co ma rozlozeny na gramci. lidi mu cloumaj s provizornim stolkem ze mu vynechava zvuk. a pak jsem tu ja s paskou "hovnival".
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    CECKO: však už přei máme stejnokroje. Každej správnej nyxák už jeden má! :)
    ELPASOAN
    ELPASOAN --- ---
    Zdravim, dnes ve ctvrtek 4.8 cca v 17:00 jedu prazdnym velkym autem z Phy do Kadane a muzu pripadne vyhodit nejaky nedockavce nebo material na Povaleci...volejte na 778 532 308
    CECKO
    CECKO --- ---
    Doufám že tam bude nějakej sraz nyxu. Poznávací znamení: držim pivo a šinu si to na béčko.
    VERCA_2
    VERCA_2 --- ---
    Heinzz - Ahoj, je ještě volné místo? Sháním 1 místo
    RATUS
    RATUS --- ---

    stavte se k nám na rumíček.-)
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    SKALARIAK: Mno, náklady na cestu sou cca 750, ale samo pokud nepojedeme plní tak je to vše o dohodě, sme lidi přece.. = )
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    HEINZZ: takze pokud se najde jen jeden clovek tak to bude mit za 500? :)
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    Čus, nabízim místa (zatím 4 volná) v autě pha-valeč, pátek nějak brzo odpolko, časově se přizpůsobim. trasa úvaly - spojovací - pelc-tyrolka - vypich a pak ven z phy.
    Starý obytňák, takže žádnej spěch, hafo místa na bagáž, v autě jeden hodnej pes, další psi nejsou problem ale radši fenky. pokud pojedem plni tak cca 140kč / os
    VERCA_2
    VERCA_2 --- ---
    Letos někdo volný místo v autě? čtvrtek po 20h nebo pátek dopoledne?
    STAANA
    STAANA --- ---
    KULA: Brtf
    BARUS_
    BARUS_ --- ---
    EKSRR: děkuju, zkusíme stopa. :-)
    EKSRR
    EKSRR --- ---
    BARUS_: ahoj, bohuzel uz je obsazeno. tak good luck!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam