• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    GANA: zeleno-žlutou na rybách a želvě by to imho sneslo.. jinak je to super..
    GANA
    GANA --- ---
    JUDAS: moc hezke neni potreba uz dalsich barev :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SWATKA: hahahaha :D Pravda pravdouci :D
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    TIMA: ja bych sel do blaznivejch barev klidne a z fleku, ale moje polovicka chce zustat u tohotok.. nijak to nedominuje, ale je to takovy prijemny zpestreni zdi.. ty fotky toho moc neukazou.. holt malej pokojicek se spatne foti :(
    TIMA
    TIMA --- ---
    JUDAS: Moc pěkné. Ty rybky nebudou v barvách?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    pokojicek uz je zabydlen, fotky jeste pred naletem male :D



    TIMA
    TIMA --- ---
    MEDVED007: To je fakt. My jsme jako děti s bráchou neměli vlastní pokoj vůbec, a svým dětem bych to nikdy neudělala. I když tehdá mě to nijak extra netrápilo.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HAWKS: u nás teď zajímavé řešení navrhla ID Lura (doteď jí dlužím plán pokoje) - musím uznat, že vystihla mou původní představu, která se původně nezamlouvala příteli, ale návdavkem přesně vystihla podstatu řešení
    a co mi ukázala své práce - moc se mi to zamlouvalo - citlivá a vkusná řešení...
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    MEDVED007: samozřejmě pokud jsou na to prostory,tak proč by měli mít děti společný stůl.Myslela jsem to v případě,kdy je málo prostoru a nejde to udělat jinak.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MEDVED007: HAWKS by rád ale neví si rady jak rozpůlit jeden pokojíček a to souhlasim, že se i při nadbytku financí dělá blbě.

    ZEMINO:
    já zastávám názor, že tim jaké jsme měli kdysi třeba malé pokojíčky pro několik sourozenců tak máme zabudované lepší mezilidské vztahy. než dnešní puberťáci co se roztahují sami v jednom pokoji a myslím si, že si to pak sebou nesou celý život. první manžel/ka se moc nechce přizpůsobit tak proč se snažit. rozvod je jednoduší a půjdu zase hledat někoho dalšího kdo se bude chtít ze 100% přizpůsobit pouze mě.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ZEMINO: hele a není jedno jak jsme vyrostli my nebo naši rodiče nebo naši prarodiče ? takhle se to přeci nedá řešit....dneska je prostě jiná doba a co vyhovovalo před 20,50,100 lety, to už dneska nevyhovuje.a když rodiče mají peníze a invenci, tak proč to dětem nezařídit líp....my měli s bráchou taky palandu a každý svůj stůl v jednom pokoji...ale já to dodnes považuju za funkční a vhodné řešení, protože jsme s tím ani jeden neměli problém bo jsme oba měli svou soukromý kout.....
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    HAWKS: v dnešní době se chce,aby každé dítě mělo svoje.. my měli v pokoji patrovku,brácha spal na rozkládacím křesle pod oknem,měli jsme 1stůl a skřín na hadry ..a taky jsme vyrostli
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MEDVED007:
    v tomhle ohledu se mi hodne zamlouva IKEji reseni psaciho stolu s posteli "nad"
    pravda je, ze moje byvala pritelkyne mela takto pokoj s bratrem a take to oba prezili.

    okno je klasicky panelak - tj 1.6 x 1.6 metru rozdelene na dve kridla 100+60 a pod oknem radiator
    KEYA
    KEYA --- ---
    HAWKS: Patrové postele přichází v úvahu nebo ne? Já bych je dala dětem nejraději do rohu - tvar L, horní postel může mít možnost zatáhnutí něčeho (žaluzie, závěs, roleta, posuvná stěna...), psací stůl asi by měl mít každý svůj? Jde je dát pod okno a mezi ně nějaký "předěl"?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    HAWKS: myslím, že jediné realistické řešení, je pokoj kde je aspoň jedna postel v patře..soukromí stačí , že má každý vlastní kout s psacím stolem a nějakou skříňkou
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    NIENNA:
    obavam se, ze vymysleni pokoje mym architektonickym umem hranici se singularitou lidske mysli
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    HAWKS: až to vymyslíš, hoď to prosím sem....
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    porad si tim soupu po papiru..kdyz budou dve holky, tak dobre, ale pokud by byl holka / kluk, tak by jim chtelo asi udelat kousek soukromi a nevim jak rozdelit okno :)


    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    HAWKS: v takové velikosti jsme vyrostli 3,ale je pravda,že jsme bývali spíš venku než doma :)
    KEYA
    KEYA --- ---
    My máme necelých 15 a budou tam časem tři :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam