• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    EDERA
    EDERA --- ---
    SANTAL: :-) Z praxe - nemocné dítě spí povinně dole.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    SANTAL: tak zase na druhou stranu, ditka maji palandu z domestavu a take si nedovedu predstavit sebe, jak lezu po zebriku podavat antibiotika ci menit prosteradlo. Nastesti zatim se antibiotika nemusela resit a prosteradlo meni muz s tim, ze stoji na nasem letisti.

    Takze bych rekla, ze tohle je dan za palandy.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    EDERA: Já jsem si naopak představila, jak po tom potmě a v noci lezu já, podat dítěti antibiotika... Prostě ne, kousek na výstavu "neužitelného dizajnu"
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    BEBERA: Neviděla ... ale můžu se jich zeptat.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    SRETSIS: nevideli jste někde prosim prodávat podobné dřevěné krabice, jaké mají úplně dole v otevřené polici? Diky
    EDERA
    EDERA --- ---
    Jsem si představila, jak po tom v noci rozespalé dítě leze na záchod nebo k rodičům do postele, protože ho probudil ošklivý sen... Fakt nebrat. I kdyby se mi to líbilo, jakože nelíbí.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SRETSIS: oni maj pekny veci, ale casto je to hlavne design a prakticnost je odsunuta s "bezpecnosti" na druhou kolej... zrovna tohle bych doma mit nemohla, je to na hrozne kratky vekovy obdobi a predstava mensiho a vetsiho ditete u toho je taky dobra vrazda...
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    DUNAR_: No, nevím, proč k tomu zároveň neudělali i žebřík. Ale zase na druhou stranu, ty schody nejsou až tak vysoký.
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    SRETSIS: ty "schody" me prijdou docela hloupe. i vetsi dite v ponozkach z toho spadne.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Dětský dřevěný sen od české značky Devoto, se kterou mám teď na blogu soutěž o látkové hračky od ilustrátorky Andrey Tachezy.

    Postel



    "Plyšáci" od Andrey T.



    Můj dům, můj squat: Giveaway: Látkové hračky Devoto od A. Tachezy
    http://www.mujdummujsquat.cz/2014/09/giveaway-latkove-hracky-devoto-od.html
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SRETSIS: jako alergik na roztoče pčíkám jen z pohledu na ten pokoj :-) obzvlášť kobereček je výživná a jistě "snadno" čistitelná věc :-))))
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Pletený pokojíček syna britské návrhářky Donny Wilson, která se proslavila pletenými zvířátky.

    Můj dům, můj squat: Hravé a útulné bydlení Donny Wilson
    http://mujdummujsquat.blogspot.cz/2014/08/hrave-utulne-bydleni-donny-wilson.html
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    FONTAIN: ja nakonec detem vybrala futon balvlnu a vlnu. Spokojena jsem.
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    Ahoj, pořád řeším tu postel...nic moc nevím o matracích...jestli máte někdo nějaké dobré informace co je dobré a na co si dávat pozor budu Vám vděčná za odpověd.
    Rozhodla jsem se, že oživým starou postel, rošt nechám dřevený původní a pod matraci bych koupila molitanový trojuhelník, který budu požívat jen v případě potřeby. Díky Vám za rady
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    DUNAR_: je to sice pro psa, ale my to máme pro děti... Já dělala podle tohoto:
    Stappenplan hondenhok - 101 Woonideeën
    http://www.101woonideeen.nl/zelfmaken/stappenplan-hondenhok.html
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    ZARZAROSA: parada, diky za tip! :-)
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    ... a ještě tu byla dříve diskuze, jaké postýlky. My nemáme moc místa, takže ve 2 letech holek jsme sundali bočnice u ikea postýlky guliver a dodělali jsme si k nim bočnici sami, resp.oni k tomu jednu dodávají, ale je nízká jako matrace-což je vidět trochu vpravo- a měla jsem strach, že budou vypadávat):

    dneska už mají tu zvýšenou bočnici obě postýlky.
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    holky dostaly ke 2.narozeninám domeček. Hurá! Je to dřevěná konstrukce, na zemi molitanová podložka. Na střeše je napnutá látka a na dvou stranách byly jen z kartonu udělané stěny s okénky. Tu jednu bohužel holky vykoply hned první den a od té doby tam ta stěna není. Jednoho dne ji ale zase doděláme :)






    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    V Boho ve Francouzské je do zítřka instalace české značky Ice Ice Baby s dětskými věcmi a doplňky do pokojíčků. V obchodě je i koutek a nějaké dobroty, takže ideální i pro návštěvu s dětmi. Já jsem tam koupila pexeso a girlandu, ale nejradši bych toho pořídila mnohem víc. Možná ještě zítra zajdu pro ty mrakové polštáře. Líbí se mi, že to holky šijou ručně ze stoprocentní bavlny, a motivy od Jany Kloučkové Kudrnové z blogu Z lesa jsou taky moc povedený.
    strom
    Můj dům, můj squat: Ice Ice v Boho
    http://mujdummujsquat.blogspot.cz/2014/06/ice-ice-v-boho.html
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    FONTAIN: a samozřejmě bych takovou postel nekupovala dětskou, ale už v normální dospělácké verzi...
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    FONTAIN: polohovací rošty se dají normálně pořidit od necelých dvou tisíc...
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    FONTAIN: taky jsme jen podkládali nožičky postele. a v nemocnici na to meli takovy klid pod matraci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam