• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALLTIGERWeeds - original HBO series
    rozbalit záhlaví
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    mohl bych poprosit, nemel by nekdo odkaz na 1. serii s CZ dabingem?
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    jup ted prislo info 1/7
    DHALSIM
    DHALSIM --- ---
    na posledni serii me nejvic mrzelo, ze nenavazala na 5.serii ve sledovani vypecenyho tymu samozvany dealerky a Nanciny nasledovnice Celie Hodesove (snad si jeste vzpominate: lesbicka dcera jako mozek tymu, teplej ind s cernou stetkou a jejich ditetem jako dealeri a zhulenec manzel pravnik...) tam mohl bejt velkej potencial , snad se v 7. serii jeste ukazou...
    LALAJ
    LALAJ --- ---
    je pekny se vratit k oblibenemu serialu,zvlaste, kdyz si muzu sjet vsechny dily seste serie najednou a s dabingem..bylo to prijemne zapomneni na to, ze uz mohla vyjit sesta serie,ted mam co delat:)vlila se mi do zil radost, presto neustale prchani me nijak moc netankuje,serial se mi ted zda nevypocitatelnej. Ted zalezi jen na reziserovi,co se stane. Predchozi serie jsem aspon mohla ocekavat co se asi stane. Ted se obcas stracim v logice serialu,ale budiz. Muzu rict,ze jsem jen dost zvedava,jak to dopadne. Ted jsem aspon zmenila preference a nejvic me bavi Silas misto Nancy.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    7. série Weeds startuje 27.6!
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    CRUSHEER: Ja bych rek ze Andy z letiste, pak se tam ale objevila a uz to skoro vypadalo a pak zas ne:) plan C jel porad....
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    To FBI zavolala ona? asi jsem byl trochu mimo, kdyz jsem na to koukal poprve...
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    videli jste S06E13? To slibuje dost dobryho materialu na dalsi serii. Ted teprve seckvaklo to vrcholeni, ktery se asi holt rychlejs vypravet nedalo.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    CATT: Ani moc ne, ale z nejakyho duvodu me na to porad bavi koukat. Asi jsem zvedavej, jak to s nima dopadne.
    CATT
    CATT --- ---
    CRUSHEER: a vrátil se tam i humor? viděli jsme zatím čtyři díly a byla to děsná bída
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Konecne uz se tam zase huli :)) To mi chybelo.
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    Chcel by som sa spytat, ci su linky v zahlavy na epizody v povodnom zneni alebo v dabing. Dik moc.
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    E42: tak ono s nancyinym talentem pritahovat prusery to byl celkem logicky vyvoj. mne to prislo celkem konzistentni a logicky skoro celou dobu. koukali jsme se na to v kuse asi pred pul rokem. ted mi ale prijde, ze uz nevedi, co by a taky to podle toho vypada... a to, co se tam deje, mi prijde strasne neverohodny, s cimz jsem do tehle serie prakticky problem nemela..
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Presne, prvni dve serie v Agrestic jsou perfektni, treti je takovej prechod, ale porad hodne dobry, ctvrta a pata uz takovy meh i kdyz to jeste jde. Hlavne me sral Esteban, to byla hrozna postava...
    E42
    E42 --- ---
    KOLOUSEK: Gangsterský prvky mi ve Weeds vaděj od tý doby, co se tam začaly objevovat. Nejradši jsem měl první dvě série v Agrestic, kdy to bylo chudší na akci a bohatší na vtipný dialogy. U poslední série se mi zdá, že dialogů a civilního života přibývá na úkor gangsteřiny, což kvituju s povděkem. Uvidíme, kam to půjde dál, ale trochu se bojím, že "a shark that has been jumped cannot be unjumped" .)
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    E42: mne naopak prijde, ze ten humor dost poklesl. vtipky a la "jujky, ja malem trefil kocicku, ale misto toho jsem nastesti jenom odbouchl chlapa" mi prijdou dost ubohy.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Byl jsem netrpělivej, pětka je na světě :) A jo, je to dobrý....mně se to líbilo celou dobu.
    E42
    E42 --- ---
    Přijde mi, že změna settingu tomu prospěla a Weeds se odrazily ode dna.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Ja jeste nevidel ani prvni dil novy serie, nejak si na to nenachazim cas :( Jaky to je?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Co pátej díl? Dneska nic?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam