• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KINGFISHERNejhloupější kluby na nyxu aneb který klub je podle vás nejzbytečnější? + Top ten
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    LOJZEE: jsem přesně čekal, že s tim někdo přijde a že to jseš zrovna ty mě moc nepřekvapuje .. tenhle klub je důležitej už jenom kvůli tomu, že se snaží ty nejzbytečnější kluby soustředit na jedno místo..
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ježiš, tenhle je nejzbytečnější, to je jasný :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    DUNAR_: to ne :-) .. prostě mě zajímá který klub je na nyxu svým tématem nejhloupější a tudíž (taky) zbytečný.. toť vše... když si o nějakém klubu někdo bude myslet, že je hloupý, tak neznamená že do něj chodí a že je taky hloupý.. měl bych jeden tip, ale počkám až ho vytasí někdo jiný :-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Tak.. Založil jsem tohle auditko, abych (nejenom já, ale vlastně všichni) zjistil, jaký klub je na nyxu nejzbytečnější a nejhloupější podle jeho uživatelů. Dávejte sem svoje tipy a o umístění do top ten budeme hlasovat v anketě. Anketu vytvořím asi až za delší dobu, než se nám sejde dost tipů a budeme si opravdu jistí, že ten či onen klub bude dostatečně zbytečný a hloupý aby si "zasloužil" být v top ten.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam