• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    SONICSOUND

    SNC.FLTK.SGC

    WALL BUILDER: http://www.fltk.cz/wb/
    pro pridani vasich trisek napiste rozmery ID PROTEKTIK

    !!!!!!!!!!!!! NEXT PARTY !!!!!!!!!!!!!



    -------------------------------------------------------------------------------------------

    ------------------------------------------------------------------------------------------
    06.03.2015
    SNC:FLTK:SGC


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    03.-05.04.2015
    SNC:FLTK:SGC+???+???+???
    RAVE IN RAVINE 2 - MORDOVKA
    [ RAVE IN RAVINE vol.2 / partyparty / 3.4.2015 / CR - Stredocesky kraj - Lipník area ]

    -------------------------------------------------------------------------------------------
    CZAROTEK2015
    [ CZAROTEK*2015* / festivalfestival / 30.4.2015 / Evropa ]


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    12.-14.06.2015
    [ Volnočasový dýchátek / partyparty / 12.6.2015 / CR - Stredocesky kraj - Bakov nad jizerou ]


    -------------------------------------------------------------------------------------------

    10.-12.07.2015
    PRIVAT RAVE
    jako na cary, chces vedet vic, napis


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    31.07-03.08.2015


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    21.08-??.08.2015
    Free rave

    -------------------------------------------------------------------------------------------

    25.09-??.09.2015
    FINAL FAREWELL


    rozbalit záhlaví
    AZURIT23
    AZURIT23 --- ---
    JENNES: Jsem asi četl blbě, ale nevidim tady snad žádnej příspěvek oproti technu, naopak, techno je super, stejně tak jako LiR.


    ESKA: Že jo viď, Tebe jsem Robe vídal docela často s T2B.. mi to připadá, jak kdyby Tě nevzali do party a ty bys byl teď nasranej. :))
    JENNES
    JENNES --- ---
    me to prijde vtipny dost. kdyz tady pisete zapory freeparty, tak se nikdo znas kuli tomu necerti, my sme stim smireny a presto nas to bavi a delame to. zatimco my kdyz vam tady uz konkretne musime vypisovat co vsechno nas na takovym festaku nebavi tak mate plnou hubu dalsich vymluv a kecu uz na jiny tema(hudba atd)

    takze bych tendle flame uz ukoncil
    ESKA
    ESKA --- ---
    nee ja to smazal, tak znova

    JENNES: pres pixose nemam ani jedno hrani. jen mi prijde uplne mimo se tady do nej trefovat. a zrovna rob, kterej ho pak jeste na mejdanu pozdravi. proste UBOHY. a s lirem spolecnyho ma to, ze tam stavi TC stage, coz dela sakra dobre. proste je to naprosto mimo a ani uz to neni vtipny. ale tak vi zas nevite do ceho jinyho se trefovat no :)
    MPETE
    MPETE --- ---
    Z4IK: co blbeš eska si to projel jako jeden z prvních :D
    JENNES
    JENNES --- ---
    ESKA: cive dit diky tomu ze sme te snim seznamili a tahas mu bedny si muzes zahrat kdy kde, tak se necerti :)
    MPETE
    MPETE --- ---
    ROBOTON: nikdo tě nepřemlouvá abys tam chodil, tak nechápu proč pořád hlásíš, že tam chodit nebudeš :)))
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    ESKA: tebe urcite sere ze ti nedal liznout taky ! :D
    ESKA
    ESKA --- ---
    s tim pixosem uz ste tak strasne, strasne, strasne ale strasne ubozi, ze to prekracuje vsechny hranice ubohosti :)
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    AMY: je známej a kamarád...kamarád neni člověk, kterýho vidim akorát na kalbě, když je hrozně moc, jo fajn, pokalim s nim, pokecám, rozhodně ho nebudu vyhledávat když budu mít nějakej problém, páč vim, že ten mi pomůže tak max vychlastat zbytek morgana...:DD...víš..:) kamarád je člověk, co se za mě postaví, pomůže mi, já pomůžu jemu, když potřebuje..a takovejch lidí moc neni

    jo a jeslti myslíš konkrétně dáněteho tak s nim sem řekl bych vcelku za dobře...co sme si to sme si...on taky neni zrovna svatej..ale to víš sama asi nejlíp..:DD

    a končim...kdo chce lízat pixieho, bude lízat pixieho, já budu lízat sám sebe a budu dál chodit na minimal, elektro, acidy, breaky, téňo a občas i na ten dramík...když ho zrovna nebude pořádat lir crew...:) peace
    ESKA
    ESKA --- ---
    jedeeem ! ;)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    konec? ja chci jeste!
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    tak jeste jednou:
    LENNYSGC --- --- 20:20:25 6.8.20111 odpověď (+1)
    :)))heh sem tady nechtel rozjet takovy hovna;)tj stejne prdel jak to vsichni resej:))fakt nechapu....smeju se
    Z4IK: a jinak rozhodne vinyl neasi:))digital takova komercni sracka:))))

    AMY
    AMY --- ---
    ROBOTON: to,ze hazes spinu na svoje nedavny KAMARADY,ostatne jak sis uz sam jiste precetl,proste necenim. svuj nazor muze vyjadrit kazdej byť nemusi bejt stejnej,ale tohle je dost mimo...
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    AMY: amynko hlavně že ty se sereš do lidí co ti nikdy nic neudělali viď...:) dej se do kupy a pak se připoj znova na nyx díky..:)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    JENNES: zarlis?:)
    MPETE
    MPETE --- ---
    JENNES: omyl, každej hrát neumí)) jinak furt dokola, ty o koze já o voze..
    JENNES
    JENNES --- ---
    hele kuci nepletete si trochu auditka?:))
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    ESKA: kdyz ja uz roky touzim jenom po tobe visjak:))



    vinyl vs digital . to uz tady taky dlouho nebylo :D
    JENNES
    JENNES --- ---
    MPETE: me hreje to ze rano kdyz na mejdanu zbiram odpadky, steluju zvuk, usmivame se na sebe vsichni ucastnici, kecame spolecne u ohne, pochlastame,zahulime, seznamime se s novejma lidma, spocitame si kdo kolik do toho dal penez(proto snad chodime do prace- aby sme se mohli bavit, chapu ze malo lidi chce ze svejch penez bovit i druhy nez jen sam sebe, ale holt uz sme takovy) a po takovy akci mam u srdce rozhodne hrejivejsi pocit nez bych mohl mit z akce kam pridu z deskama(v horsim pripade s CD a seretem) dohraju a to je vse co pro ten mejdan udelam...to ja proste necenim a je to pro me podradnej druh zabavy, hrat umi kazdej
    ESKA
    ESKA --- ---
    ne psali ste tu, ze jsou to morecni hvezdicky ti producenti.. proto mi to prislo divny, rikat o nekom komercni hvezdicka s opovrzenim a pritom kupovat jeho desky :) thats all, proc sem do toho zacal tahat hudbu ;) a zaiku, fakt si asi najdi holku nebo nevim. a pokud uz ji mas, tak asi spis teda kluka ;)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    MPETE: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... nebudu zacinat flame, nebudu zacinat flame ,nebudu zacinat flame
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam