• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGEJizerské hory
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    joo a rekne te mi nekdo nějakou legendu o bramberku??prosííím..
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    takže v jizerkach frcí vypalování se..tak bacha na kalíci bezdomace;)
    WEN
    WEN --- ---
    MBFAN: taky máme na zahradě hromady a hromady... dětičky můžou i k nám... :)
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    EDASX: Zajímavý, z majitelů na ty chate tehdy nikdo nebyl, oficiální verze je, že tam usnul nejakej bezdomák s cigárem, kterej ale zdrhnul. Dost nepravdepodobny, navíc vlhkej a zděnej barak jen tak neshoří, ale my to tu asi uz nezjistíme.
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    EDASX: Jo ta patřila Hermanům, našim sousedům. Vyhořela, přesněji zřejmě byla zapálena, ve vyšším zajmu:-( Pro jistotu jsme pořádně pojištění. Jsme pekne na ráně
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    EUCHENIE: Kterýho, toho u Doliny, nebo u Nisy? .)
    MBFAN
    MBFAN --- ---
    chachaaaa, aktualni info z hornich lucan, dnes cely den kolem 8stupnu a predpoved hlasi lepe a lepe, pocitam ze snih na zahrade vydrzi do kvetna, alespon ty haldy co sjely ze strechy :) Kdyby mel nekdo zajem potesit deti, nabizim za odvoz.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ha! ja se hlasim do klubu coby obcasny navstevnik Bedrichova.) (chatka asi 100-200m od parkoviste toho tam dole]
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    tak sem byla minuly tyden od vanoc poprvy v rodne hroude:)parada, super bezkovani,jj jablonec nikdy nezklame,vubec se mi nechtelo zpatky do hnusnejch budejc:(
    WYMA
    WYMA --- ---
    BRANCALEONE: z dolejšku mám docela obavy...ale ted sem tam nebyl.
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    MICTECH: No, ty webkamery nahoře vypadaj slušně. Ale jde o to, aby dole člověk nemusel skákat po krtincích...
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    Nevíte někdo, jak vypadaj sjezdovky na Ještědě? Spodky budou už asi úplně hliněný, co?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    snih je dobrej, kor kdyz tam mate ten peknej ski areal v liberci;)..a co bobová draha, taky dobry?;)
    WEN
    WEN --- ---
    MISHUGE: prdlajs.. to vim, že tam pořád prší.. se to tam midlí ze všech stran.. dostala mě mapa v páteční příloze lidovek..(obrazek ale nemuzu nikde najit)
    psali tam kolik je na severu letních dní.. (nad 25°) a bylo jich asi 5.. (nebo tak nějak trapně málo) no to mě dostalo..
    WEN
    WEN --- ---
    WYMA: taky moc nemusim sníh.. nebo jako čeho je moc toho je příliž..:)
    s tim modlenim jsem to taky zkousela.. minulej víkend.. a je fakt že slunce na chvíly vylezlo:) nebo se aspon snažilo
    (taky se vlastne modlim, kdyz lezu do fara.. aby mi nekde nezdechlo.. obcas se tvari ze nepojede a nepojede.. ale snih zas celkem zvládá...:)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    WEN: a ty jsi mi opet neverila,ze tam maj tu srazlivost;)..no..
    TROTAK
    TROTAK --- ---
    MISHUGE:
    zalezi zda je videt Jested ... pokud je videt tak bude prset. A pokud neni, tak uz prsi ...

    Aktualni stav : snih cca 10cm ... (drzim se, nechci byt sprosty :-)
    WYMA
    WYMA --- ---
    ale jinak srážlivost máme všichni celkem slušnou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam