• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAHUGO TOXXX FUCKING FANS
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    REAP: taky hudbebni podklad toho songu napodobuje laibach. sis nevsim? delam do nemectvi, hura.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    COMPLICS: Evolution revolution Pičo:)))
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    na nyxu uz se dejou i takovyhle veci jo??!!
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    RANGDROL: haha, gj :)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    __PEAT: peat meat,dam si te ke zradlu a muzu dal jit.smazit,prazit?rapujes ja parazit,jak houbomil z bazin,ses starej jozin,zapomen na nas my jsme bozi,budes mi slouzit,prestan tady krouzit,mel by ses zmuzit a svuj zivot polozit za lepsi rep,vem si jed a umri hned,postav kolem sebe zed a vytesej do ni zmrd,at kazdej vi,kdo je za ni.prijedu z buldozerem a narazim do ni,zasypu te navzdycky,sporadicky,liricky,kdykoliv se mi zachce,kriticky,mimicky.RIP
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    RANGDROL: hezka flow rangdrole, co vylez si vod nekad z prdele, nalozils to tu pekne i kdyz uz to bylo davno ve tme, priste se zkus ale vic snazit, jinak se tvuj dik bude spolu se zeppou v pekle smazit
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    RANGDROL: Skvěle:))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    vedel sem ze to nedas,ze na to nemas,jenom tady behas a rovny sobe hledas,kdyz prijde king,opoustis ring,mel bys nosit pink,aby bylo videt co ses zac ,peknej srac,ne hazard hrac,ses jako mekac bez m,jako meka bez vericich,uz ted sem litujici,ze sem sem vlez,je to jako klec,vsichni chteji hrat,ale nemaji love,nemaji instikty a zebraj o milost,ztresta te moje krutost,sem jako pirana,ty jako navnada,chces se pobit,musel bych se poblit,citim te z dalky,prohrany valky jsou na tobe videt,jdi uz radci spat,zalez si pod deku,tam muzes se bat,mozna te utesi stara,ze s tvym dikem si chce hrat,ale ten je ted tak malej,ze i ona bude chtit poznat krale :D :D
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Dnes už sem se poblil,a jsem z toho poněkud unavený,ale dobrá flow,dostaneš zmrde,těš se ekzémku Rangrdole z prdele...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    jou,jou,serete slova z pice,samy hovna,striptiz bez tice,ztratili ste klice,lepsi je mlcet nez takhle kvicet,kdo to ma cist takovej slem,je mi ztoho k hovnu,msim jit ven a stejne to mam pred vocima,nyx jen sama picovina,je to drina ciist vase posty,kdyz vidim vas nick,zpadl mi dick,s tou svatozari vypadas jak zarovka,takhle te porodila matka,jeste ted ji z oho musi palit,mel byz to zbalit avodjet z mesta,jinak bych te musel ztrestat,koupit si bic a znicit ti tvuj bizz
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    __PEAT: Krátký čáry.velký máry,máš krámy,Z Dicku dick,moje crooo, šik,sek,sek,bum,boom,piješ rum,slyšíš hlasy,a paq šum,bloudíš tmou,všude hovna,před tebou,za tebou,Lee cooper ti píše články na zakázku,a ty s nim na oplátku z lásky chodíš na procházku,blick,blick,šmik tvůj dick:))
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    CLOWNZEPPA: Až budeš chtít neco říct, drž si kýbl, když mluvíme my, ty držíš hubu jak bígl !
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Měkký rappy,fůůůj...tak se kurva snažte,hranice se nepočítají,jen talent jo zmrdečci:))
    THEODOR
    THEODOR --- ---
    Jo sračky a prdele, jo smradlavý sardele, jo gumy, ne jídlo, všechno je svět, mé malé mimino, Jo sračky a prdele, jo smradlavý sardele.....
    REAP
    REAP --- ---
    PENDREK: B*že můj, jaký vlivy laibach? To, že tam jednou Hugo prohlasí "NSK" a následně "Laibach" nemá s vlivy nic společného.
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    ted to album konecne posloucham. ty vlivy laibach me docela potesily.
    NASHUA
    NASHUA --- ---
    PENDREK: felit
    ALEF3
    ALEF3 --- ---
    Supercrooo 4 ewer....
    ako nenormalne super muzika, podmasy a o textoch ani nehovorim....
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    CLOWNZEPPA: ja myslel, ze namyslenost je plus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam