• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ma nekdo zaznam nebo fotky z kapitana Dema?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM: budem radi i za fotky
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    prosim vsechny kdo mate natocene video z bambufonomatu, abyste mi ho poslali do posty, davame dokupy videozaznam a mame malo materialu.

    diky
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    Si dovolim :) by Vás mohlo zajímat

    Od září se bude v kavárně klubu Cross konat nový přednáškový cyklus s názvem Příroda & človek & umění & technologie.

    Smyslem tohoto cyklu je ukázat, že veškeré prostředí ve kterém člověk žije, lze vytvářet způsobem, který je trvale udržitelný a stále obnovující.
    Blíž k přírodě, blíž k sobě...

    29. 09. 2013 - od 20:00
    O Rostoucí architektuře

    s Ing. arch. Sanko Šejk

    Přednáška o rostoucích městech, domech i drobné zahradní architektuře. Od historie přes utopické návrhy po současnost. Možnosti rostoucích domů a výhody při stavbě z přírodních materiálů.

    27.10.2013 - od 20:00
    O vodě v domě a všude kolem

    s Ing. Jaroslvam Kšňákem

    Přednáska na téma: co doma teče, co z domu odtéká a kam, co lze dělat s dešťovou vodou, kořenové čistírny, okrasná a dočišťovací jezírka, koupací jezírka, voda v krajině kolem domu.

    24.11.2013 - od 20:00
    Land art - prostor ve městě a volné krajině

    s Bc.A Františkem Dvoříkem

    Tato přednáška bude poukazovat jak by se mohl "zpracovávat" prostor ve městě i ve volné krajině.

    Blíž k přírodě, blíž k sobě...

    Cyklus pořadů vznikl ve spolupráci s http://www.prirodni-zahrady.com/permakultura/

    Událost na soc sítich
    [ GHETTOLLEGE - Příroda & človek & umění & technolog / ostatni / 29.9.2029 / CR - Praha - PRAHA - CROSSCLUB ]
    https://www.facebook.com/events/591709260872685/?notif_t=plan_admin_added
    Program - Cross Club
    Program - Cross Club
    http://www.crossclub.cz/cs/program/?date=2013-09-29
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---


    SHM8
    SHM8 --- ---
    volit dělnickou stranu, ta to vyřeší... law and order!
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    sekat ruce, ať je každej pozná :P
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    N_I: "Ja nevim co ste za sluníčka, ale..."...já si zamykám auto i když spím v něm.

    Poté, co na (mainstreamovejch) akcích lezou nenechavci do stanu kde spí kámoška (regulérně vchodem) a z pod polštáře (na opačné straně stanu) jí berou foťák....či jiné kámošce na jiném fesťáku rozříznou boční celtu a chmataj po něčem naslepo do tý doby, než uvnitř spící lidi se probudí a zařvou... se nedivím vůbec ničemu.

    Nelíbí se mi to,...ale bohužel už mě ta drzost některých zlodějů snad ani nepřekvapuje...a to nemusím koukat na zprávy TV Nova.

    Poučení pro příště, ne?

    N_I
    N_I --- ---
    DUB --- --- 8:35:05 19.9.2013^ (+1)
    Ja nevim co ste za slunicka, ale js si zamykal auto i kdyz sem sedel 10m od nej


    tohle je dost husty cteni......
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    nám nikdo nic nevzal.)
    LOGICMASTER
    LOGICMASTER --- ---
    SORBAK: Inu, máš velice pokřivený pohled na svět. chudoba = oportunismus :D díky za džouk, takhle jsem se už dlouho nenasmál...

    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    SORBAK: Češi nejsou chudí! A kradou ti co si zaplatí vstup na akci? Znam lidi co kradou a třeba i pracují. Nebo nepracují, že jsou líní a tím jsou bez prachů... vím jak to myslíš, ale nemyslím si, že to tak prostě je ;)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SORBAK: no a ze je to u nas na festaku samej chudak;)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Zajimavy, ze "lidi jsou slusny" zejmena v tech zemich, ktery maji vyssi zivotni uroven, nez CR :) Je to snad na Slovensku, nebo na Ukrajine lepsi, nez tady? Mam trochu obavy, panove, ze "sobec, kterej se stara jenom sam o sebe" nebude zdaleka jen problem CR, jak by se mohlo z teto diskuze zdat. Lidi jsou holt oportunisticky svine, a cim jsou chudsi, tim vic se to projevuje.... se s tim smir...
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    JARDAK: Je to bohužel tak. Neznám už jinou možnost. Jsem celkem lidumil, ale pokud mi někdo vstáhne ruce na mé věci za účelem mi je vzít a nevrátit, tak opravdu ty lidi bít a zostudit. Spal jsem v autě a někdo se tam normálně dobejval. Pak utekl. Prostě v čr to chce ostražitost a fakt ty lidi trestat v případě nachytání při činu. časem se to určitě povede a nebudeme muset bejt paranoidní, že může bejt každej zloděj ;)
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    JASONEKK: nejak tak to bude. stejne jako lidi neprestanou srat kde nemaj dokud je nenacapes a nevymachas je v tech jejich hovnech. ale to je presne ono. klasickej nasinec, i kdyz se povazuje za dobryho cloveka a ostatni ho taky tak povazujou, tak nevrati nalezenou vec nejake hodnoty a necha si to. nad komplikacema poskozeneho nezapremejsli a je rad ze si polepsil. tam to presne vsechno zacina. co najdu to je moje. a nekteri to maj jeste posunuty dal. ti zmrdi co nam ukradli laser ho tam taky jenom nasli. nikdo ho nehlidal, tak si ho vzali. ale ten laser je preci porad nas i kdyz ho nikdo nehlida. typickej cech je totiz sobec kterej se stara jenom sam o sebe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam