• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    Ztracené heslo?
    DOCKINEZMatky jsou proti - fenomen zenskych spolku "Mothers against..."
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    me zase bylo receny, ze jak jsem proti Obamovi, jsem proti prirode, budoucnosti a lasce a tudiz jsem nacista. Jenom to dite tam chybelo :(((
    STHENO
    STHENO --- ---
    MORPHLER: je to mozne urcit pomerne presne, precitaj si cosi o vyvojovych stadiach cloveka v psychologii, to by ti mohlo napovedat.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ECLECTICA: to je pekny hoax..:
    "Over 90% of people under then age of 10 who constantly played online games had not and/or did not currently have a girlfriend."
    "impact Star Wars Galaxies has on... body hair." :)
    "Children playing online games lose 5 IQ pts a month."

So Anyway...
    Mothers Against Star Wars Galaxies was a hoax pulled off by SWGalaxies.net for April Fool day, 2003. (http://www.swgalaxies.net/maswg/fooled.html - odkaz na te strance dole)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    SAMMAEL: no rozhodne.
    mam pocit, ze vicemene jsme tu liberalove, kteri souhlasi ze na jakekoli sdruzovani je pravo, stejne jako je pravo snazit se neco ve spolecnosti ovlivnit, ale prave takove veci, jako popisujes jsou pro me taky problematicke. Jeste tam nekdy byva argument ze my jako chlapi to nemuzeme nikdy pochopit...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    STHENO: presne jak Ti uz za me ragoval VOZKA a VOZKA. Souhlasim s Tebou, je to dost vrozene, zcasti jeto vychovou a zcasti kombinaci vychovy a nedostatecne vyvinuteho mozku. A tezko by se dalo urcit co je jak moc dulezite.
    Mi ale slo spise fakt o to ze ty matky takove videni taky trochu prevezmou. Ze v tom proste ziji.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Mothers against SW galaxies
    http://www.swgalaxies.net/maswg/
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Spíš než to, že jsou to "matky proti.." mi vadí, že odmítají debatu. Pokud s nimi někdo nesouhlasí, nebo nedej bože chce argumentovat, tak si vezmou za rukojmí svoje děti a veškeré námitky spláchnou větou "jde o naše děti!". A vůbec se nezamýšlejí nad souvislostmi a skutečnými příčinami problému. Ať už jde o Temelín, počítačové hry, nebo Terence a Philipa z Kanady. Poslední ukázkový příklad jsem pozoroval v místě svého bydliště, kde se veškeré problémy s dopravou - špatná mhd, z toho vyplývající větší počet aut, logicky větší počet řidičů, kteří jezdí rychle, nefungující policie.. - vyřešily zbudováním retardéru. A když někdo poukázal na nesmyslnost a nekoncepčnost, tak z něj byl vrah dětí. Retardér samořejmě nepomohl a tak se, se stejnými argumenty, požaduje instalace radaru.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    STHENO: Ach, sorry, to mi uniklo. Jinak ale myslim že tvoje a jeho tvrzení si neodporují, protože to určitě je především "vrozené", ale matky to v dětech myslím taky mohou podporovat protože na tu "hru" přistupují a komunikují s dětmi tímto způsobem (čímž neříkám že je to špatně, ale je to tak). Šlo ale hlavně o ten důsledek, tedy ovlivnění matek.
    STHENO
    STHENO --- ---
    VOZKA: (ostatne zcasti je to indoktrinovane prave tema matkama- pohadky, zjednodusena vysvetleni pro deti, "lzi detem")
    reagujem na toto.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    STHENO: On ale neříkal že za to mohou matky, naopak že matky, žijící dlouho s dětmi tím mohou být ovlivněny.
    STHENO
    STHENO --- ---
    MORPHLER: sice neskoro, ale technicka - deti maju cierno biele vnimanie sveta nie preto, ze by boli indoktrinovane svojimi matkami, ale preto,z e to tak v urcitych vyvojovych stadiach dietata je. pretoze este nema vyvinute abstraktne myslenie, tak ma zatial prave to cierno biele videnie. A o to sa postarala pravdepodobne evolucia, pretoze keby to nebolo, kopec deti by umieralo na kraviny / dotkne sa plamienka sviecky, zisti, ze to pali - je zle dotykat sa plamena, tak neskoci ani do vatry/.
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    VIR_KENNY: jo, aha, tak diky
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    VIR_KENNY: pro zenu materstvi rikal
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    teze zeny jako matky - Co je pro muze valka je pro zenu tehotenstvi. Nebo tak nejak, uz je to dlouho co jsem naposled poslouchal Duceho...
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    uz chapu jak se prosazuje fasismus a jeho teze:)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    SHEALA: Byla tu napriklad zminena skupina "Otcove .... ", ktery usilovali/usilujou o ty svy deti po rozvodu .... to mi prijde taky rozumne nazvany - charakterizuje to ten spolek zcela spravne.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TENCOKACISTROMY: jj, pokud mozno, jeste aby s tim sli do strasburku :-) Jinak jsem na netu narazila na cosi co se jmenuje "liga otevrenych muzu", asi njaka reakce na treti vlnu feminismu, akorat ze to zni dost divne. Nebo zakladatel moc miluje open source.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    SHEALA: "Fathers Against Peeing Standing Up" :D ?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    PALEONTOLOG: proste, stacilo by se aby se prejmenovali a oponenti zmlknou ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VOZKA: Hele, když bude mít nějaká taková organizace přílišnej vliv, bude to nejspíš proto, že bude mít masivní podporu, což by šlo volně přeložit jakože trefili zajímavej problém. Když budou tahat kdejakou blbost, stejně to brzy lidi omrzí a přijdou o podporu. Já osobně bych byl radši, kdyby měly ženy na podobě společnosti větší podíl. Podoba měst je plánována, světu velí mužská logika i když nosí sukni. Nedostatky společnosti jsou celkem zjevné a nejde s tím nic moc dělat.