• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  DOCKINEZMatky jsou proti - fenomen zenskych spolku "Mothers against..."
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  DOCKINEZ: "Most dangerous addictive drug on the planet" jeste zkousnu (i kdyz podle me je most addictive nikotin) ale "Donating is saving a life today" je uz vylozene vydirani. Jak rika klasik (Cimerman): Pri zebrani zasadne nevyhrozujeme, to bysme prekrocili tu tenkou linii, kde konci zebrani a zacina loupez...
  ale zkratku maji peknou...
  DOCKINEZ
  DOCKINEZ --- ---
  Mothers Against Methamphetamine

  http://www.mamasite.net/visit/index.php

  Drogy jsou špatné, áááno
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  HARALD: navic slo o kombinaci toho kontaktu a absenci jinych kontaktu ci kontaktu jen se stejne postizenymi...
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  HARALD: jj presne tak jsem to myslel. ale nebavime se o kazdem, ale o angazovanych matkach, tak jsem to vztahl jen na ne...
  TENCOKACISTROMY
  TENCOKACISTROMY --- ---
  HARALD: Mel jsem dojem, ze tak to Morphler myslel.
  HARALD
  HARALD --- ---
  MORPHLER: A není to tak, že toto vidění přebírá každý, kdo je v denodenním intenzivním kontaktu s dětmi, což jsou ve velké většině matky?
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  STHENO: degeneraci t onazyvas ty, ja bych to nazval zuzenim vjemoveho pole, izolaci, omezenymi kontakty.
  PALEONTOLOG
  PALEONTOLOG --- ---
  SAMMAEL: Jak jsem psal níže, ničm jiným než dětmi se t matky ohánět nebudou a logická debata.. by byla prospěšná, ale o logiku námitek se u těchto stěžovatelk nejedná;
  STHENO
  STHENO --- ---
  MORPHLER: vsimla som si tejto nejasnosti, tak sa jej chytam, o degeneracii matiek tu diskutovat nebudem, pretoze som usudila, ze to nema vyznam zjavne. :o)
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  STHENO: a abych jen neplival zes to nepochopila, pridam proc si to myslim: neslo mi vubec o ty deti, nejde mi o jejich videni sveta a o to z ceho toto plyne (at uz to jsou pohadny, nevyvinuty mozek ci jine faktory). Chytas me na tom za slovicka a pritom to vubec neresim. Slo o ty matky, ze ony prijimaji (ackoli jiz nejen mozkove dovivinute) to zjednodusene jednobarevne videni podobne detem a pak takove videni aplikuji v spolcich typu matky proti vsemu.
  STHENO
  STHENO --- ---
  MORPHLER: :o)))
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  STHENO: spor jestli je dulezitejsi geneticka predispozice, vyvojove stadium ci vliv vychovy je pomerne stary a rozhodne nevyreseny. zcela urcite nejde presne urcit, ktery faktor je jak dulezity, bez ohledu na soucasne vyvojove stadium jedince.

  pro priste si prosim odpust argumenty jako "precti si neco o...", dovolim si tvrdit ze o ontogenezi (nejen mysleni) vim docela dost. a podle te reakce si dovolim take tvrdit zes vubec nepochopila o cem jsem vlastne mluvil.
  VIR_KENNY
  VIR_KENNY --- ---
  me zase bylo receny, ze jak jsem proti Obamovi, jsem proti prirode, budoucnosti a lasce a tudiz jsem nacista. Jenom to dite tam chybelo :(((
  STHENO
  STHENO --- ---
  MORPHLER: je to mozne urcit pomerne presne, precitaj si cosi o vyvojovych stadiach cloveka v psychologii, to by ti mohlo napovedat.
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  ECLECTICA: to je pekny hoax..:
  "Over 90% of people under then age of 10 who constantly played online games had not and/or did not currently have a girlfriend."
  "impact Star Wars Galaxies has on... body hair." :)
  "Children playing online games lose 5 IQ pts a month."

  So Anyway...
  Mothers Against Star Wars Galaxies was a hoax pulled off by SWGalaxies.net for April Fool day, 2003. (http://www.swgalaxies.net/maswg/fooled.html - odkaz na te strance dole)
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  SAMMAEL: no rozhodne.
  mam pocit, ze vicemene jsme tu liberalove, kteri souhlasi ze na jakekoli sdruzovani je pravo, stejne jako je pravo snazit se neco ve spolecnosti ovlivnit, ale prave takove veci, jako popisujes jsou pro me taky problematicke. Jeste tam nekdy byva argument ze my jako chlapi to nemuzeme nikdy pochopit...
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  STHENO: presne jak Ti uz za me ragoval VOZKA a VOZKA. Souhlasim s Tebou, je to dost vrozene, zcasti jeto vychovou a zcasti kombinaci vychovy a nedostatecne vyvinuteho mozku. A tezko by se dalo urcit co je jak moc dulezite.
  Mi ale slo spise fakt o to ze ty matky takove videni taky trochu prevezmou. Ze v tom proste ziji.
  ECLECTICA
  ECLECTICA --- ---
  Mothers against SW galaxies
  http://www.swgalaxies.net/maswg/
  SAMMAEL
  SAMMAEL --- ---
  Spíš než to, že jsou to "matky proti.." mi vadí, že odmítají debatu. Pokud s nimi někdo nesouhlasí, nebo nedej bože chce argumentovat, tak si vezmou za rukojmí svoje děti a veškeré námitky spláchnou větou "jde o naše děti!". A vůbec se nezamýšlejí nad souvislostmi a skutečnými příčinami problému. Ať už jde o Temelín, počítačové hry, nebo Terence a Philipa z Kanady. Poslední ukázkový příklad jsem pozoroval v místě svého bydliště, kde se veškeré problémy s dopravou - špatná mhd, z toho vyplývající větší počet aut, logicky větší počet řidičů, kteří jezdí rychle, nefungující policie.. - vyřešily zbudováním retardéru. A když někdo poukázal na nesmyslnost a nekoncepčnost, tak z něj byl vrah dětí. Retardér samořejmě nepomohl a tak se, se stejnými argumenty, požaduje instalace radaru.
  VOZKA
  VOZKA --- ---
  STHENO: Ach, sorry, to mi uniklo. Jinak ale myslim že tvoje a jeho tvrzení si neodporují, protože to určitě je především "vrozené", ale matky to v dětech myslím taky mohou podporovat protože na tu "hru" přistupují a komunikují s dětmi tímto způsobem (čímž neříkám že je to špatně, ale je to tak). Šlo ale hlavně o ten důsledek, tedy ovlivnění matek.