• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    Ztracené heslo?
    DOCKINEZMatky jsou proti - fenomen zenskych spolku "Mothers against..."
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MORPHLER: Pokud neuvazujes dopredu, ale jen reagujes na momentalni potreby, ....
    Neschopnost plánování ukazuje na duševní nevyspělost.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    DANKLAR: "Budouci matky proti ...", nebo jeste silenejsi "potencialni budouci matky proti...".

Mozna je logika v tom co delaji, jen my ji nevidime. Museji prece nejdrive zajistit sebe (bohaty manzel, neverim ze pracujici matky se v podobnych spolcich prilis angazuji), pak toto zajisteni pojistit (dite) a pak je prece treba zajistit pro to dite co nejbezpecnejsi svet. Pokud neuvazujes dopredu, ale jen reagujes na momentalni potreby, je takovy postup zcela logicky.

Jak se tady debatovalo o logice toho nazvu (vylouceni vsech lidi- nematek) nemelo by to vlastne byt- nezamestnane a nudici se matky (proti cemukoli, hlavne at je to sranda)? :)
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    Matky sdružené v nějakém takovémto spolku vykazují velkou míru nezodpovědnosti a hlouposti. A drzosti. Proč? "Problémy", které "řeší" jistě nevyvstaly okamžikem jejich porodu, ale byly zde již před ním. A od matek je přeci velmi nezodpovědné přivést dítě do světa, kde dle jejich smýšlení existují velmi důležité a závažné nedostatky, kvůli kterým následně musí vzít své děti jako rukojmí a začít vydírat zbytek populace... Můžeme se ptát, zda jsou pouze nezodpovědné, či zda jsou i hloupé, neschopné analyzovat situaci ve světě, kde žijí. Jistě měly možnost vyřešit tzv. problémy, které si dávají do názvu, před tím, než založily rodinu. Neudělaly to. A potom začnou s nebetyčnou drzostí zneužívat svého statutu matky k tomu, aby svoje selhání napravily.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    DOCKINEZ: "Most dangerous addictive drug on the planet" jeste zkousnu (i kdyz podle me je most addictive nikotin) ale "Donating is saving a life today" je uz vylozene vydirani. Jak rika klasik (Cimerman): Pri zebrani zasadne nevyhrozujeme, to bysme prekrocili tu tenkou linii, kde konci zebrani a zacina loupez...
    ale zkratku maji peknou...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Mothers Against Methamphetamine

http://www.mamasite.net/visit/index.php

Drogy jsou špatné, áááno
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    HARALD: navic slo o kombinaci toho kontaktu a absenci jinych kontaktu ci kontaktu jen se stejne postizenymi...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    HARALD: jj presne tak jsem to myslel. ale nebavime se o kazdem, ale o angazovanych matkach, tak jsem to vztahl jen na ne...
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    HARALD: Mel jsem dojem, ze tak to Morphler myslel.
    HARALD
    HARALD --- ---
    MORPHLER: A není to tak, že toto vidění přebírá každý, kdo je v denodenním intenzivním kontaktu s dětmi, což jsou ve velké většině matky?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    STHENO: degeneraci t onazyvas ty, ja bych to nazval zuzenim vjemoveho pole, izolaci, omezenymi kontakty.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SAMMAEL: Jak jsem psal níže, ničm jiným než dětmi se t matky ohánět nebudou a logická debata.. by byla prospěšná, ale o logiku námitek se u těchto stěžovatelk nejedná;
    STHENO
    STHENO --- ---
    MORPHLER: vsimla som si tejto nejasnosti, tak sa jej chytam, o degeneracii matiek tu diskutovat nebudem, pretoze som usudila, ze to nema vyznam zjavne. :o)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    STHENO: a abych jen neplival zes to nepochopila, pridam proc si to myslim: neslo mi vubec o ty deti, nejde mi o jejich videni sveta a o to z ceho toto plyne (at uz to jsou pohadny, nevyvinuty mozek ci jine faktory). Chytas me na tom za slovicka a pritom to vubec neresim. Slo o ty matky, ze ony prijimaji (ackoli jiz nejen mozkove dovivinute) to zjednodusene jednobarevne videni podobne detem a pak takove videni aplikuji v spolcich typu matky proti vsemu.
    STHENO
    STHENO --- ---
    MORPHLER: :o)))
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    STHENO: spor jestli je dulezitejsi geneticka predispozice, vyvojove stadium ci vliv vychovy je pomerne stary a rozhodne nevyreseny. zcela urcite nejde presne urcit, ktery faktor je jak dulezity, bez ohledu na soucasne vyvojove stadium jedince.

pro priste si prosim odpust argumenty jako "precti si neco o...", dovolim si tvrdit ze o ontogenezi (nejen mysleni) vim docela dost. a podle te reakce si dovolim take tvrdit zes vubec nepochopila o cem jsem vlastne mluvil.
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    me zase bylo receny, ze jak jsem proti Obamovi, jsem proti prirode, budoucnosti a lasce a tudiz jsem nacista. Jenom to dite tam chybelo :(((
    STHENO
    STHENO --- ---
    MORPHLER: je to mozne urcit pomerne presne, precitaj si cosi o vyvojovych stadiach cloveka v psychologii, to by ti mohlo napovedat.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ECLECTICA: to je pekny hoax..:
    "Over 90% of people under then age of 10 who constantly played online games had not and/or did not currently have a girlfriend."
    "impact Star Wars Galaxies has on... body hair." :)
    "Children playing online games lose 5 IQ pts a month."

So Anyway...
    Mothers Against Star Wars Galaxies was a hoax pulled off by SWGalaxies.net for April Fool day, 2003. (http://www.swgalaxies.net/maswg/fooled.html - odkaz na te strance dole)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    SAMMAEL: no rozhodne.
    mam pocit, ze vicemene jsme tu liberalove, kteri souhlasi ze na jakekoli sdruzovani je pravo, stejne jako je pravo snazit se neco ve spolecnosti ovlivnit, ale prave takove veci, jako popisujes jsou pro me taky problematicke. Jeste tam nekdy byva argument ze my jako chlapi to nemuzeme nikdy pochopit...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    STHENO: presne jak Ti uz za me ragoval VOZKA a VOZKA. Souhlasim s Tebou, je to dost vrozene, zcasti jeto vychovou a zcasti kombinaci vychovy a nedostatecne vyvinuteho mozku. A tezko by se dalo urcit co je jak moc dulezite.
    Mi ale slo spise fakt o to ze ty matky takove videni taky trochu prevezmou. Ze v tom proste ziji.