• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  Ztracené heslo?
  DOCKINEZMatky jsou proti - fenomen zenskych spolku "Mothers against..."
  VOZKA
  VOZKA --- ---
  MARVEL: Jestli ho založíš, jdu do toho s tebou celým svým tělem i duší.
  MARVEL
  MARVEL --- ---

  ....lol.


  ....lol2.

  Dumam, jestli nezalozit neco jako - "Potencialni otcove proti cemukoliv, co jen trochu pripomina matku, ktera ma tendenci proti necemu zakladat iniciativu"
  LIBRIUM
  LIBRIUM --- ---
  DOCKINEZ: konkretne metamfetamin (pervitin) je fakt velmi spatna droga (resp. dopady jeho (zne)uzivania na cloveka su otrasne casto), aj ked je pravda, ze ten vykrik "Donating is saving a life TODAY" je absolutne mimo.
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  DOCKINEZ: bohuzel mam pocit, ze psychologie i socologie vubec maji problem nejak v terorii myslenkove zpracovat lidi co se nechavaji zivit od statu.
  DOCKINEZ
  DOCKINEZ --- ---
  MORPHLER: psychologie povazuje prave rozhodnuti poridit si potomky a vykonavat rodicovskou roli za jisty stupen dusevni vyspelosti

  Psychologie asi holt nezna vsechny ty "zodpovedne" a "vyspele" jedince, kteri si naflakaji hafo decek a pak se nechaji vyzivovat od statu.
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  DANKLAR: souhlasim. smutne je ze psychologie povazuje prave rozhodnuti poridit si potomky a vykonavat rodicovskou roli za jisty stupen dusevni vyspelosti- vyspelejsi nez my bezdetni a deti programove nechtejici- jako ze nedokazeme byt dostatecne zodpovedni absme si ty potomky poridili (napr. bezne vseobecne prijmana vyvojova stadia dle Erika Eriksona)
  DOCKINEZ
  DOCKINEZ --- ---
  DANKLAR: Nebo na to, ze se ma dotycny jedinec (at se neomezujeme jenom na zeny, potazmo matky) tak dobre, ze planovat vubec nemusi. Asi jako multimilionar, ktery nechodi rano v sest do kolbenky :)
  DANKLAR
  DANKLAR --- ---
  MORPHLER: Pokud neuvazujes dopredu, ale jen reagujes na momentalni potreby, ....
  Neschopnost plánování ukazuje na duševní nevyspělost.
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  DANKLAR: "Budouci matky proti ...", nebo jeste silenejsi "potencialni budouci matky proti...".

  Mozna je logika v tom co delaji, jen my ji nevidime. Museji prece nejdrive zajistit sebe (bohaty manzel, neverim ze pracujici matky se v podobnych spolcich prilis angazuji), pak toto zajisteni pojistit (dite) a pak je prece treba zajistit pro to dite co nejbezpecnejsi svet. Pokud neuvazujes dopredu, ale jen reagujes na momentalni potreby, je takovy postup zcela logicky.

  Jak se tady debatovalo o logice toho nazvu (vylouceni vsech lidi- nematek) nemelo by to vlastne byt- nezamestnane a nudici se matky (proti cemukoli, hlavne at je to sranda)? :)
  DANKLAR
  DANKLAR --- ---
  Matky sdružené v nějakém takovémto spolku vykazují velkou míru nezodpovědnosti a hlouposti. A drzosti. Proč? "Problémy", které "řeší" jistě nevyvstaly okamžikem jejich porodu, ale byly zde již před ním. A od matek je přeci velmi nezodpovědné přivést dítě do světa, kde dle jejich smýšlení existují velmi důležité a závažné nedostatky, kvůli kterým následně musí vzít své děti jako rukojmí a začít vydírat zbytek populace... Můžeme se ptát, zda jsou pouze nezodpovědné, či zda jsou i hloupé, neschopné analyzovat situaci ve světě, kde žijí. Jistě měly možnost vyřešit tzv. problémy, které si dávají do názvu, před tím, než založily rodinu. Neudělaly to. A potom začnou s nebetyčnou drzostí zneužívat svého statutu matky k tomu, aby svoje selhání napravily.
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  DOCKINEZ: "Most dangerous addictive drug on the planet" jeste zkousnu (i kdyz podle me je most addictive nikotin) ale "Donating is saving a life today" je uz vylozene vydirani. Jak rika klasik (Cimerman): Pri zebrani zasadne nevyhrozujeme, to bysme prekrocili tu tenkou linii, kde konci zebrani a zacina loupez...
  ale zkratku maji peknou...
  DOCKINEZ
  DOCKINEZ --- ---
  Mothers Against Methamphetamine

  http://www.mamasite.net/visit/index.php

  Drogy jsou špatné, áááno
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  HARALD: navic slo o kombinaci toho kontaktu a absenci jinych kontaktu ci kontaktu jen se stejne postizenymi...
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  HARALD: jj presne tak jsem to myslel. ale nebavime se o kazdem, ale o angazovanych matkach, tak jsem to vztahl jen na ne...
  TENCOKACISTROMY
  TENCOKACISTROMY --- ---
  HARALD: Mel jsem dojem, ze tak to Morphler myslel.
  HARALD
  HARALD --- ---
  MORPHLER: A není to tak, že toto vidění přebírá každý, kdo je v denodenním intenzivním kontaktu s dětmi, což jsou ve velké většině matky?
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  STHENO: degeneraci t onazyvas ty, ja bych to nazval zuzenim vjemoveho pole, izolaci, omezenymi kontakty.
  PALEONTOLOG
  PALEONTOLOG --- ---
  SAMMAEL: Jak jsem psal níže, ničm jiným než dětmi se t matky ohánět nebudou a logická debata.. by byla prospěšná, ale o logiku námitek se u těchto stěžovatelk nejedná;
  STHENO
  STHENO --- ---
  MORPHLER: vsimla som si tejto nejasnosti, tak sa jej chytam, o degeneracii matiek tu diskutovat nebudem, pretoze som usudila, ze to nema vyznam zjavne. :o)
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  STHENO: a abych jen neplival zes to nepochopila, pridam proc si to myslim: neslo mi vubec o ty deti, nejde mi o jejich videni sveta a o to z ceho toto plyne (at uz to jsou pohadny, nevyvinuty mozek ci jine faktory). Chytas me na tom za slovicka a pritom to vubec neresim. Slo o ty matky, ze ony prijimaji (ackoli jiz nejen mozkove dovivinute) to zjednodusene jednobarevne videni podobne detem a pak takove videni aplikuji v spolcich typu matky proti vsemu.