• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  Ztracené heslo?
  DOCKINEZMatky jsou proti - fenomen zenskych spolku "Mothers against..."
  MARVEL
  MARVEL --- ---
  JON: A je Ti jasné, že jsi ve skutečnosti lhal? Tvé lidské právo bylo, poslat tu svini do hajzlu, což jsi i udělal a tudíž jsi si čas na lidksá práva nakonec přeci jen udělal :o))
  JON
  JON --- ---
  LIBRIUM: "Donating is saving a life TODAY" mi pripomelo jak se me dneska v metru ptala nejaka pani co chtela prachy na neco (casem se ukazalo ze na lidska prava) a pouzila velmi sugestivni formulaci : Mate chvilku na lidska prava? Jasne ze jsem rekl ze ne, uz kdyz rekla mate chvilku, a to vydirani, ktery prislo v druhy pulce ty vety me pekne nasralo.
  MARVEL
  MARVEL --- ---
  HARALD: Myslíš něco jako: "Ortodoxní matky proti pseudonovomateřstké klace" ? :o)
  VOZKA
  VOZKA --- ---
  HARALD: Řekl bych že by si daly poradu typu "mezi námi děvčaty", navzájem se ujistily že přece bojují proti těm samým lidem a vyrazily ještě odhodlanější, zaslepenější a tvrdohlavější než předtím:).
  TENCOKACISTROMY
  TENCOKACISTROMY --- ---
  HARALD: To je zajimava otazka.
  _BENNY
  _BENNY --- ---
  neco jako "Rodice proti Southpark" a "Deti proti Rodice proti Southpark" :D
  HARALD
  HARALD --- ---
  Byl už zdokumentován případ, že by se do sebe navzájem pustlily dva spolky matek?
  VOZKA
  VOZKA --- ---
  DOCKINEZ: No tak to je ovšem SUPER! :D Trochu mi to připomnělo feministky.com :D (až na to, že tohle asi není vtip)
  SIRIEN
  SIRIEN --- ---
  DOCKINEZ: heh, ty sou tvrdý
  DOCKINEZ
  DOCKINEZ --- ---
  MARVEL: Copak je to za teticky, jiste se nejmenuji lol a lol2? :-)

  MAVAV | Mothers Against Videogame Addiction and Violence

  http://www.mavav.org/

  Video game addiction is without a doubt, becoming this century's most increasingly worrisome epidemic, comparable even to drug and alcohol abuse. All the while, the video game industry continues to market and promote hatred, racism, sexism, and the most disturbing trend: clans and guilds, an underground video game phenomenon which closely resembles gangs. Parents NEED to be aware of the hidden dangers.

  To by bylo neco pro id DAVESADE :o)
  VOZKA
  VOZKA --- ---
  MARVEL: Jestli ho založíš, jdu do toho s tebou celým svým tělem i duší.
  MARVEL
  MARVEL --- ---

  ....lol.


  ....lol2.

  Dumam, jestli nezalozit neco jako - "Potencialni otcove proti cemukoliv, co jen trochu pripomina matku, ktera ma tendenci proti necemu zakladat iniciativu"
  LIBRIUM
  LIBRIUM --- ---
  DOCKINEZ: konkretne metamfetamin (pervitin) je fakt velmi spatna droga (resp. dopady jeho (zne)uzivania na cloveka su otrasne casto), aj ked je pravda, ze ten vykrik "Donating is saving a life TODAY" je absolutne mimo.
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  DOCKINEZ: bohuzel mam pocit, ze psychologie i socologie vubec maji problem nejak v terorii myslenkove zpracovat lidi co se nechavaji zivit od statu.
  DOCKINEZ
  DOCKINEZ --- ---
  MORPHLER: psychologie povazuje prave rozhodnuti poridit si potomky a vykonavat rodicovskou roli za jisty stupen dusevni vyspelosti

  Psychologie asi holt nezna vsechny ty "zodpovedne" a "vyspele" jedince, kteri si naflakaji hafo decek a pak se nechaji vyzivovat od statu.
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  DANKLAR: souhlasim. smutne je ze psychologie povazuje prave rozhodnuti poridit si potomky a vykonavat rodicovskou roli za jisty stupen dusevni vyspelosti- vyspelejsi nez my bezdetni a deti programove nechtejici- jako ze nedokazeme byt dostatecne zodpovedni absme si ty potomky poridili (napr. bezne vseobecne prijmana vyvojova stadia dle Erika Eriksona)
  DOCKINEZ
  DOCKINEZ --- ---
  DANKLAR: Nebo na to, ze se ma dotycny jedinec (at se neomezujeme jenom na zeny, potazmo matky) tak dobre, ze planovat vubec nemusi. Asi jako multimilionar, ktery nechodi rano v sest do kolbenky :)
  DANKLAR
  DANKLAR --- ---
  MORPHLER: Pokud neuvazujes dopredu, ale jen reagujes na momentalni potreby, ....
  Neschopnost plánování ukazuje na duševní nevyspělost.
  MORPHLER
  MORPHLER --- ---
  DANKLAR: "Budouci matky proti ...", nebo jeste silenejsi "potencialni budouci matky proti...".

  Mozna je logika v tom co delaji, jen my ji nevidime. Museji prece nejdrive zajistit sebe (bohaty manzel, neverim ze pracujici matky se v podobnych spolcich prilis angazuji), pak toto zajisteni pojistit (dite) a pak je prece treba zajistit pro to dite co nejbezpecnejsi svet. Pokud neuvazujes dopredu, ale jen reagujes na momentalni potreby, je takovy postup zcela logicky.

  Jak se tady debatovalo o logice toho nazvu (vylouceni vsech lidi- nematek) nemelo by to vlastne byt- nezamestnane a nudici se matky (proti cemukoli, hlavne at je to sranda)? :)
  DANKLAR
  DANKLAR --- ---
  Matky sdružené v nějakém takovémto spolku vykazují velkou míru nezodpovědnosti a hlouposti. A drzosti. Proč? "Problémy", které "řeší" jistě nevyvstaly okamžikem jejich porodu, ale byly zde již před ním. A od matek je přeci velmi nezodpovědné přivést dítě do světa, kde dle jejich smýšlení existují velmi důležité a závažné nedostatky, kvůli kterým následně musí vzít své děti jako rukojmí a začít vydírat zbytek populace... Můžeme se ptát, zda jsou pouze nezodpovědné, či zda jsou i hloupé, neschopné analyzovat situaci ve světě, kde žijí. Jistě měly možnost vyřešit tzv. problémy, které si dávají do názvu, před tím, než založily rodinu. Neudělaly to. A potom začnou s nebetyčnou drzostí zneužívat svého statutu matky k tomu, aby svoje selhání napravily.