• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RIVACardiff & Wales - We've got enough sheep for everyone!!!
    TESSS
    TESSS --- ---
    ta v zahlavi je lepsi :-)
    RIVA
    RIVA --- ---
    Prvne mela jit do noveho zahlavi tahle fotka, ale nakonec mi ta nahore prisla lepsi...

    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    RIVA: díky za rady, na sobotu už mám naplánovanou party buď v koko gorilaz nebo cardiff atrs institute, zbytek uvidím podle času a počasí asi až na místě ale brecon beacons je asi mimo mojí trasu (což mě zas tak netrápí, teď bydlím v new forest national park a místo oveček tu mám hromadu koní, oslíků a další roztomilé havěti :c)
    RIVA
    RIVA --- ---
    THAIGRR: Aha, no skoda ze jsi nedal vedet driv protoze tento vikend budu krome nedele porad nekde v trapu. No v patek si rozhodne zajdi na jedno toceny do Vulcan Hotel, coz je nejstarsi putyka ve meste (piliny na podlaze a levny pivo) a pak asi treba do Buffala, tam se hraje v pohode muzika a je to v centru (ale je tam pekelne draho!). V sobotu se jed na skok podivat na hrad do Caerphilly a pak dal za Swansea (pokud ti vyjde pocasi) jed po poloostrove Gower az na Rhosilli Beach, coz je udajne jedna z nejkrasnejsich plazi na svete! Pokud bys chtel videt kopce a ovecky tak do narodniho parku Brecon Beacons, kterej zacina u Merthyr Tydfil. No a na sobotni vecerni clubbing, bud zase Buffalo, nebo Clwb Ifor Bach.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    RIVA: vyrážím zítra odpoledne z Bournemouth a vracím se zpátky v neděli k večeru, zabookoval jsem si hostel v cardiffu takže to vidím že v pátek přijedu a půjdu někam na pivo, v sobotu vyrazím do swansea a okolí, odpoledne asi kus cardiffu a večer na nějakou party, v neděli další kus cardiffu a odpoledne po cestě zpátky se stavit v bath
    RIVA
    RIVA --- ---
    THAIGRR: A na kdy ten vylet planujes?
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    zdravím, naplánoval jsem si na víkend výlet do Cardiffu a Swansea... doporučíte mi někdo co stojí za vidění jak v obou těchto městech tak i mezi nima? mám auto takže není problém kamkoliv popojet případně kdyby si někdo chtěl udělat výlet tak ho nabrat (trasa Bournemouth - Swansea), místa mám dost...
    SMILE_DOG
    SMILE_DOG --- ---
    neska sem videl nejaky chudobky uz nakvetly v trave a zacinaji rasit narcisy
    RIVA
    RIVA --- ---
    REESHA: Tady to ted vsechno taje, zavidime zpet do ledove Prahy! ;-)
    REESHA
    REESHA --- ---
    Vsem kdo tam ted jste posilam pozdravy a totalni zavist z ledove Prahy...
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    Tak a dnes je tomu rok, co jsme byli na cestě za tebou :(
    RIVA
    RIVA --- ---
    REESHA: Takze fakt jo?
    REESHA
    REESHA --- ---
    RIVA: taky ze dorazime :) uz jsi nam hodne pomohl!
    RIVA
    RIVA --- ---
    DEINA0DEINA: Vsak se nekdy stav! :) Mista je tu dost...
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    Chybíš mi Cardiffe:(
    IVNA
    IVNA --- ---
    NYCK: cau, uz mate prirustek?
    NYCK
    NYCK --- ---
    a me vezme na kopec, kteremu rikaji hora:)
    TESSS
    TESSS --- ---
    a tak furt dokola :-)
    RIVA
    RIVA --- ---
    TESSS: Nene, sli jsme od pobrezi nahoru a pak dolu a pak nahoru, dolu, nahoru, dolu... :)
    TESSS
    TESSS --- ---
    RIVA: takze ste nesli kolem ty zeleznice co vede nahoru?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam