• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    Klub všech majitelů a příznivců Canonu 450D (a 1000D, jelikož má podobné parametry a shodné příslušenství). Rady, tipy, triky, zkušenosti.

    Majitelé fotoaparátů hlaste info pro nástěnku

    , do pošty nebo ve formátu *INFO_EOS* a zde informace
    rozbalit záhlaví
    NJAL
    NJAL --- ---
    DAROS: Tak zkus 24-85 USM. Maly, lehky, ostry (na svou cenu), ring USM... Ja jsem spokojen.
    DAROS
    DAROS --- ---
    24-70L je hodne drahy
    DAROS
    DAROS --- ---
    no sirokac mam a rad pouzivam tokina 11-16 tusim
    NJAL
    NJAL --- ---
    Jo, daji se pouzit i 24-70L a 24-105L, ale ty mi prijdou v kombinaci s plastakem docela tezke...
    NJAL
    NJAL --- ---
    DAROS: FF zakladaky maji tu nevyhodu, ze jsou docela malo siroke (24/28-xx), nebo malo dlouhe (17-40L). Takze si clovek musi vybrat.

    Ja podle sveho vkusu spis preziju malo siroky objektiv, ale chci i neco delsiho, takze na svem plastaku mam (jiz nevyrabeny, ale porad hojne dostupny) EF 24-85/3.5-4.5 USM.

    Jinak vsechny Canonsky pevny skla jsou FF (krom EF-S 60 Macro), takze prenos na FF ustoji obe 28/2.8, 28/1.8 i 35/2.

    DAROS
    DAROS --- ---
    zeptam se co zvolit za zakladak. Nejlepe neco co ustoji prenos na full frame . Diky
    VASAX
    VASAX --- ---
    STQ: Škoda že mi brigáda přes červenec nehodila víc :/. To bych bral jako upgrade z mého 450D
    NJAL
    NJAL --- ---
    BEAUFORT: Zda se mu to koupeny ;-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    BEAUFORT: TAk to raději zkusíme obrázkem:

    :))))
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    VASAX: nerozumim, cesky prosim:-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    BEAUFORT: Looks shopped to me... ;)
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    slusnej nesmysl :-)

    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    MYKEZ: dikes
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    BEAUFORT: když do vyhledávání zadáš -slovo , tak to hledá stránky, kde se to slovo nevyskytuje... např.: canon 5d -mark
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    ahoj. Hledam GPS modul pro svuj starickej Canon 5D. Vsude nachazim jen pro Mark II, nebo III. Ja mam ten prvni co nema zadnej mark:-) Nevim ani jak to napsat do googlu aby mi to nevyhazovalo zas ty jejich Marky. dikes za kazdej link ci radu.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ano, to je jak clovek resi nekdo pozde v noci. puvodni fotak byl 350, pardon podruhe :))
    VASAX
    VASAX --- ---
    MRTVY_KENNY: Moje 450D žere i SDHC a SDXC
    NJAL
    NJAL --- ---
    MRTVY_KENNY: A co delaj jiny softwary? Treba raw therapee?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    NJAL: ja rikal, ze se mi to stavalo i u EOS 450, ktera zere SD karty. toto je z EOS 550, ktera zere SDHC.

    fotky taham cteckou. ale jak rikam, zahadne je, ze export je ok.
    NJAL
    NJAL --- ---
    MRTVY_KENNY: Takze pouzivas jinou kartu? A vlastne, tahas fotky pres usb kabel z fotaku, nebo pres ctecku SD?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam