• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAJASTKStk Sound Piratezz
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ELESDY: že by mohla bejt dívka takhle krutá?:)))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    teda trefili mi wsichni sme trefowali :))) takze meke i
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    ELESDY: jako ta zaba???podle toho jestli se stacila potopit nez sme ji trefily sutrem :)
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: a proc je schowawala???
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    ELESDY: tak to se slepicema znam lepsi weci....namocis chleba w rumu a to se pak dejou weci....slepice najednou zawrawora a lezi na zemi wstane a do minuty lezi zas :))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: ja zas strkal zabam brcko do prdela a nafukowal je...pak sme meli strasnou prdel ze se nemohli potopit :)) si predstaw deset zab s natrhlo prdeli na rybniku co se nemuzou potopit :))) co se w mladi naucis.......... :)))
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    THOR_CALYSTERN: To si byl teda ale,hodne osklivej chlapec!!
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    HLAWA: To jo,hrozne drsny:-))))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    MALA_DADA: njn my s prasakem sme taky totiz drsny kluci :))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    MILTEX: hehe....
    POGPOG
    POGPOG --- ---
    MILTEX: dost dobrý kdes to vyhrabal?
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    JEJÍ deníček:

    V sobotu večer se choval podivně. Chtěli jsme si jít někam sednout. Byl naštvaný. Možná kvůli tomu, že jsem byla s kamarádkou celý den po nákupech a přišla jsem pozdě. Skoro jsme nepromluvili, tak jsem zkusila navrhnout jít někam jinam. Neprotestoval, ale přesto pořád mlčel a byl duchem nepřítomný. Když jsem se zeptala, co se děje, řekl jen: "Nic". Ptala jsem se ho, jestli je naštvaný kvůli mně. Ale odpověděl, že to nemá se mnou nic společného a že si nemám dělat starosti. Když už jsme jeli domu, řekla jsem mu, že ho miluji, ale nevěnoval tomu pozornost. Jednoduše nechápu, proč mi neřekl: "Také Tě miluji". Když jsme došli domů, cítila jsem, že jsem ho ztratila a že už se mnou nechce nic mít. Jen nepřítomně seděl a koukal do prázdna. Pak jsem si šla lehnout. Přišel o 10 minut později a k mému překvapení zareagoval na mé něžnosti. Pak jsme se milovali. Avšak stále jsem měla pocit, že je svými myšlenkami daleko ode mne. To bylo na mně příliš, tak jsem se rozhodla, že si otevřeně promluvíme, ale on již spal. Než jsem usnula, tak jsem plakala. Nevím, jak to půjde dál. Jsem si skoro jistá, že má jinou. Pak můj život nemá skoro žádný smysl.

    JEHO deníček:

    Sparta sice prohrála, ale večer jsme si prima zašukali.
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    TIP: nikdo se mi k tomu nak nevyjadril.... a me se do toho nechce jelikoz sou ty spiraly....
    TIP
    TIP --- ---
    tak co ten pajlot?
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    No to sice ano ale,tohle je trosku drsna sranda?.....
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: moje rec
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    ELESDY: nesmis to brat zas tak osobne....je to jen curacka sranda kterou nikdo nebere wazne...holt swet je zlej
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    MILTEX: cigo asi nemam pac sem to likwidowal.......jeste se mrknu....no nic bezim do auta.zatim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam