• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAJASTKStk Sound Piratezz
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    no jako musim rict ze wcerejsi had se fakt powed :) bo aspon myslim ze kdo tam byl se moc bawil....urcite pokawad pozorowal me :)) skoda ze si pulku nepamatuju :(((
    POGPOG
    POGPOG --- ---
    Milánek

    OTZ
    OTZ --- ---
    co já vim kdy to začne ale můžeš bejt iniciativní a odprásknout nějakýho vévodu nebo císařpána:)
    OTZ
    OTZ --- ---
    cejek musi bejt halt pripravenej na vsecko:)
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: presne moje rec :))) kdyby wedeli co se mi po litru rumu honi hlawou tak si myslim ze by radsi zustali doma w teplakach a perowce :))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: ale doporucuju si nato wzit helmu aby si nedostal takowou ze si rozbijes hlawu wo bar :)))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: hehe to znam no...widel sem jich tam spoustu takowejch :)) ale stejne sem zadny nerek ze je ma pekny :))) to je clowek musi poradne chytnout pohladit a rict mas je pekny a pewny :)))))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    ELESDY: hehe ale nerikej mi ze ti to rikali zniceho nic :))) tos je musela aspon malinko wyprowokowat
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    ELESDY: si delas srandu ne..w el magiku :)) no husty..tam sem byl we ctwrtek a minulou sobotu a jako pozor :))) tam je to nemalo rozjety....wykendy trawim kousek tam odcat a minulou sobotu sem tam byl poprwe a byl sem mile prekwapen :)))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    to bych taky rad wedel...wychcal sem se nato.sice sem to mel kousicek ale tydle halomrdy to neni nic pro me.
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: no tak snad to dobre dopadne....nejhorsi co se muze stat je ze zapadnem a budu sebou mit tri hrebce co tlacej jak diwy :)))) trochu se toho bojim abych prawdu rek
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    No ty woe...kdyz se tak koukam wen tak to zejtra do toho liberce nebude wubec zadna prdel :((( bojim se aby sme tam wubec dojeli wtomdle snehu :((( njn ridic twrdej chleba ma :)))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    co kdo dneska wecer??neco bych podnik..nakej klidek.klidne ume nakej chlast atd :))))
    POGPOG
    POGPOG --- ---
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    OTZ: :D
    OTZ
    OTZ --- ---
    no hlavně aby měli čistý šňupátka
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    ELESDY: ja bych dawal spis bacha na ruzny sklicka zrcatka a cdcka mimo zaber :)))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    ELESDY: :D prawdepodobne...zceho taky jinyho zeo
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    ELESDY: jesteri spis...a hlawne uplne wyndany :))
    OTZ
    OTZ --- ---
    omhmpfhm:D no dostal si me:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam