• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREETEKKDALMATIN CLUB - cerna/hneda x bila aneb puntik kam se podivam
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    dam ti ho na nastenku,jo? resp. jestli tam chces jinou, tak ji potom posli
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    EDJA: juuuu, to je fesak, by se nasi madam libil :)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    EDJA: je krááásnej:)))
    EDJA
    EDJA --- ---
    Takhle vypada Irwin ted, i kdyz tahle fotka je taky uz trochu starsi, novejsi mam jeste ve fotaku

    P1040743.JPG (2315952 B)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    EDJA: hehe, vtipny jmena:) fotky sem urcite dej
    EDJA
    EDJA --- ---
    FREETEKK: irwine, Irvíse, Pesiku, Mopslí, Punťo, Puntiky, Irwísek nekdy taky magore, jeste ted mam narazenou licni kost od toho jak jsem mu hazela micky a on me prastil tou svou kebuli, protoze mel hroznou radost
    fotky mam aktualnejsi, pokusim se dodat
    MEY
    MEY --- ---
    jj, jednou snad zas jo:)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MEY: :(((

    ale vsak on ten cas prijde a bude te zase vitat chlupata koule, uvidis :)
    MEY
    MEY --- ---
    FREETEKK: bohužel to ted nejde...vždycky když strkam klíče do dveří a otvíram, tak čekam, že me začne vítat...a ono nic. Před spanim se skoro začnu chystat ven na čuraní...zbytečne...
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MEY: musi to bejt tezky..porad jsi se nerozhodla pro noveho psika?
    MEY
    MEY --- ---
    ježiš oni sou fakt boží!
    Pořad neni den, kdy bych na tu svoji flekatici nemyslela
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    EDJA: hehe a jak mu rikate? Irvin nebo hermelin? :) nemas nejakou aktualni, bych rad videl jak vyrostl klucina ;)
    EDJA
    EDJA --- ---
    FREETEKK: jj, to je presne on Irwin Braveheart Royal Hermelin, ale ted uz je to velkej kluk, tady mu byly asi 3 mesice
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    no je to fesak, to se musi nechat.. a ty packy svedci o tom, ze to zadnej prdola nebude :)
    MEY
    MEY --- ---
    ňuňu
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    EDJA: hehe, tak to je rostak teda :)

    to je on?

    EDJA
    EDJA --- ---
    FREETEKK: Tak to je pravda

    nam rikala chovatelka, ze kdyby dalmatini umeli mluvit, tak uz i telefonujou.
    jj, kralici, srnky ani ne ale hlavne kdejaky vrabec, jednou mi honil kutalejici se listi po louce :-), proste bezi za vsim, co se hybe.
    nas pejsek je hodne spolecenskej, a ani ven vyvencit se nechce sam (mame zahradu)
    kamaradi se s kdekym, ukradli by ho i s barakem a jeste by jim otevrel.
    zvlastni je, ze na dalmatiny reagujou lidi strasne vstricne. Jednou mi na prochazce skocil na ramena nejake stare pani a ona z toho mela jeste radost, jindy jsem zase potkala kysele se tvariciho dedulu, psa jsem nestihla odvolat, tak k nemu pribehl a zacal vrtet ocasem, dedula se zacal usmivat jako slunicko. O postacce ani nemluvim, kdyz od nas odchazi, vypada, jak kdyz se nekde vyvalela, a to se s nim mazli jen pres branku!!!
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    EDJA: no ono to bylo v Indii, takze tam se da zrejme cekat leccos

    EDJA: jinak nase je takovy mix toho co pises, ale ted se docela zmenila..kdyz jsme si ji brali tak mela rok a to byla uplny magor, venku litala jak silena, zdrhala za zveri, tahala za kazdym psem a chtela si s nim hrat, zato doma se chovala jak damicka, packy pres sebe a drbej..ale zrejme to bylo zpusobeny tim, ze do toho jednoho roku zila na vesnici a nemela zadny socialni kontakty se psama, navic vlastne vubec neposlouchala, protoze neslysi a majitele to nevedeli..ted se ale dost zklidnila po druhym harani, uz si s kazdym nehraje, pekne se nas drzi a je hodne samostatna...jinak je ale podle mne dost chytra a ucenliva a kdyby slysela, tak je si myslim naprosto skvela
    EDJA
    EDJA --- ---
    Docela by me zajímalo, jakou povahu maji vasi psi. Kdysi jsme meli uz dalmatina (r.n. 1982), ten se choval opravdu jako slechtic, ted mame rocniho pejska a to je krovak na n-tou, raketova strela hadr. Takhle zivyho psa jsem jeste nevidela. Neda se ani pohladit, jak sebou porad mele (jen kdyz spi).O dalmatincich se udajne rika, ze jsou hloupy, ale me to prijde spis naopak. Ani bych nerekla, ze se spatne ovladaji, jsou hodne zivy, to je pravda, ale to neznamena, ze jsou neposlusny. Kdyz budu mit jakoukoliv rasu nevylitanou a bude to mladej pes, tak nebude moc poslouchat, pokud nebude mit z majitele panickou hruzu.
    ps. ta aportovaci animace naprosto sedi :-)
    EDJA
    EDJA --- ---
    ZNAJ: to je ale sprostarna od puv. majitele davat stenatka tak brzo pryc.
    je to hrozny, nedokazu si to predstavit :-(((((((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam