• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SCHEEZE: jo a to že mi přehrají SW na starší mají napsané akorát tak na dokumentu který přišel ze servisu. Nikde jinde předtím jsem to nepovoloval a nepodepisoval. Prodejce v O2 mi na otázku proč vyměnili reproduktor řekl že on není servis. No kdybych byl v tom servisu, tak mi možná řeknou že reproduktor a mikrofon je jedno a to samé ale já do toho servisu do Brna nepojedu, já to koupil u O2. Je mi na blití a ještě pořád nemám svoje kontakty a to mě teda docela sere, že to musím všechno nějak dát do pořádku když jsem potřeboval opravit mikrofon. :-(
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MUI: no já reklamoval že mě lidi blbě slyší a oni: vyměnili reproduktor, nahráli starou verzi SW a hlavně napsali že telefon je zaprášený NA HRANICI REKLAMOVATELNOSTI. Tak jsem kouknul pod baterku a byl špinavější snad špianvější než když jsem ho tam dával a tady šlo o kuličky prachu v místech kam v záruce nemůžu!!!

    Nosím ho v kapse, jak opovážlivé, žiju v Praze a pracuji v kanceláři. To by mě zajímalo jak to vypadá když to někdo používá atřeba pří běhání po stavbách. Kokoti. Teď se snažím dát tam zpět verzi SW která mi umožní načíst zálohu. Já se v té verzi 5 po roce a půl už ani nevyznám a nemám tam ani shop ani proitect a kalendář je totálně prázdnej a bez kontaktů. To bude radosti. :-( Zmtdi jsou to :-)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Zkus obycejny endomondo free, vzdycky muzes upgradnout na placenou verzi :) ja pouzivam free na behani a jsem celkem spokojenej. Co se tyce funkci, vsechno muzes prozkoumat v prijemnejsim rozhrani na kompu na www.endomondo.com
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    Není tu někdo z brněnského servisu BB? Reklamoval jsem u O2 a jsem z toho hodně nasranej :-( Kdyžtak se rozerpíšu více, ale rád bych si byl jistý že tu nikdo z těch zmr*ů není :-D
    TMSH
    TMSH --- ---
    MUI: mam endomondo pro, ale temer to nepouzivam.. spis nez na sledovani svych vykonu se soustredim na vykony samy o sobe. ale jako aplikace je to super
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MUI: nejvic asi hrazdu a jednorucky :D :op
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    MUI: pridam se....koncem druheho tydne vyfasuju tu Motorolu (btw. asi dekuju za tip dam pak reference) a byla by skoda aby BB T2 hnila v supliku
    EFESH
    EFESH --- ---
    MUI: to bylo v nadsazce na upad RIMu, a klesajici share vuci Androidu a iPhonu

    (ale stat se to klidne muze, nase nadnarodni firma se uz pripravuje a integruje iPhony namisto BB)
    EFESH
    EFESH --- ---
    MUI: ona uz mozna zadna dalsi ani nebude
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    pardon za mirnej offtopic, ale v nove praci budu nuceny se vzdat sveho BB Torch2. Nemate nekdo v hledacku neco podobneho s HW klavesnici na Androidu???

    Diky
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    VIKTORCISTIC: no prijde mi, ze pred casem, tesne po releasu, ten rozdil byl fakt mensi. Napr. od Simply Electronics ho dostanes i bez shipping fee. Tzn. za necelych 7.5K? To se mi zda jako vcelku velkej rozdil. :)
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    ...že tě to přkvapuje :)
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    Ted koukam ven, na britskej online trh a prodavaj Playbook 16 GB za 240 liber ... to je takrka neco pres polovinu cesky ceny. Docela hardcore.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    ja bych to nevidel tak horke s tim RIMem, spis is uvedomily ze jejich snaha zamerit nektere novejsi stroje na media,hry a lidi pouzivajici levne/predrazene androidy a iphony neni spravna cesta viz chladne nadseni z celodotykovych bb oproti tomu jak byla prijata reinkarnace bold 9000 v podobe 9900 s klavesnici, meli by se spis vratit ke korenum a vylepsit veci ktere BB delaji BB. S playbookem maj taky docela velke plany a dost se upinaji na vydani OS2 ... vyprodej starych zarizeni a rozdavani je ve firemnim sektoru(restart prodeje), ankety mezi vyvojari pravidelne aktualizovane SDK/NDK, vetsinu momentalnich detskych nemoci ma taky vyresit

    a ono taky neni jasne co vlastne kde kdy za vyvoj zastavili taky mohlo jit o dalsi generaci ne ty co planuji na 2012 a ono taky hodnota akcii byla pred bookem iphonu a levnych adnroidu pro kazdeho vetsiny firem vysoko a kde jsou ted :)
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    TMSH: no ja vidim Playbook, z pohledu pracovniho, fakt jen jako terminal s vetsi uzitnou plochou. I ta idea, kdy si na nem zobrazis data a zachazis s nimi aniz na nem jsou, je docela chytra. Ten Android je ulitba mainstreamu. Asi se jistej, no.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Jak se vam libi tohle?
    Exclusive: First Image of BlackBerry Milan - next generation BlackBerry 10 slider!! | CrackBerry.com
    http://crackberry.com/exclusive-first-image-blackberry-milan-next-generation-blackberry-10-slider
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TMSH: ne, "prekvapive" nespociva. Protoze kdyby ses rozhodl koupit vsechny akcie firmy, tak suma ktera zaplatis opravdu neni "pocet akcii X aktualni kurz". Kapilizace:), to je radosti:) Dal se muzeme treba prit v posticce.
    TMSH
    TMSH --- ---
    LA_PIOVRA: a nespociva nahodou hodnota akciovy firmy prave v hodnote vsech emitovanych akcii? ;) to je taky ta tvoje trzni "kapilizace"

    NICTUKU: nedavno jsem nekde cetl, ze mezi firemni klientelou je ted docela trendy prechod na iphone. nevim, co je na tom pravdy, u nas stale jedou ostruziny. a on ten playbook neni zas tak uplne jinde.. kdyby byl, tak by se do nej nesnazili narvat android market a jako jedna z prednich chloub rimu by nebylo, jak skvele playbook zvlada nejakou hru se stihackama. o absenci nativniho kalendare nemluve
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    NICTUKU: srovnavat idnes a ihned, to uz chce odvahu...
    kazdopadne to nic nemeni na faktech, ktera jsou v tom clanku prezentovana
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Podle me tim "hodnota firmy" je minena tzv. trzni kapilizace, tedy pocet akcii vynasobeny aktualni cenou jedne akce - coz neni hodnota fiirmy (hodnota firmy neni nic jineho, nez cena kterou by nekdo realne zaplatil, kdyby ji koupil).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam