• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    ahoj, sháním přepravku na kocoura. kdyby měl někdo nevyužitou, ráda za levný peníz odkoupím. praha, díky :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    Prodám (nebo za něco vyměním) klec na křečka s kolečkem + příslušenství (tzn. podestýlka, pítko, mistička)

    zbytečně mi to zabírá ve sklepě místo, vše je používané cca 3 měsíce, prostě jako nové
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Prodám kompletní vybavení pro začínajícího chovatele rybyček, ptáků nebo hlodavců.
    Pro hlodavce za odnos nebo třeba láhev bílého Lambruska z Alberta za 39,-Kč ;)
    Na rybičky za 1500,- celý set (viz odkaz)
    Pro ptáky za 500,- celý set.

    Fotky sad

    U posledních dvou stačí jen koupit obyvatele ;) Vše funkční. Dotazy atd. do pošty.
    Prahy 5
    Ps. detailnesji fotky i info rad zaslu, doplnim
    KIM13
    KIM13 --- ---
    Prodám:
    Elektronický neviditelný plot d-fence 101
    Máte doma tuláka, který nedbá vašich protestů a rád cestuje po blízkém i vzdáleném okolí vašeho domu?
    Nebo zahradníka s oblibou hospodařícího na vašich záhonech, či plavce milujícího koupání ve vašem bazénu?
    Bojíte se, že váš mazlíček způsobí dopravní nehodu nebo se stane její obětí?
    Elektronický neviditelný plot DOGtrace™ d-fence, tvořený vysílacím generátorem, anténním drátem a obojkem, vám pomůže omezit rozběh vašeho psa, vytvořit “zakázané zóny”, aniž by pes přišel o svobodu pohybu. Aktivuje se samočinně při přiblížení psa k této zóně. Režim práce, t.j. vzdálenost od hranice zóny a způsob korekce, je možné jednoduchým způsobem nastavit. Korekcí se rozumí zvukový signál nebo elektrický impuls. Elektronické systémy generátoru a obojku využívají moderní technologii na bázi jednočipových mikroprocesorů. Zařízení je vhodné pro jakýkoliv typ terénu, lze jej velmi snadno nainstalovat pomocí běžného nářadí. Díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti obojku je možné jej použít i pro rasy psů s malým vzrůstem. Obojek je kompaktní a vodě odolný. Počet psů, vybavených obojky v rámci jednoho vysílacího generátoru, není omezen.
    Aby systém neviditelného plotu fungoval, musí být drát připojen k vysílači a tvořit nepřerušenou smyčku drátu. Od vysílače rozvinete drát kolem Vašeho pozemku. Drát může být umístěn na zemi, mělce zakopán (max. 10 cm hluboko) nebo připevněn na stávající plot nebo zeď (v tomto případě max. do výšky 30 cm nad zemí). Ve standardním balení je 100m anténního drátu. Jestliže potřebujete více než 100m, můžete si u nás dokoupit další a ty potom pomocí zářezových konektorů spojíte (zářezové konektory dodáváme již v základním balení). Jestliže chcete, aby pes mohl volně procházet určitým místem na Vašem pozemku, kterým musíte vést drát, navinete odchozí drát kolem příchozího: zkroucení vodičů kolem sebe způsobuje vyrušení emitovaných vln a pes se může tímto místem volně pohybovat.
    Výhody neviditelného plotu d-fence:
    • Velmi snadná a rychlá instalace (plot může být funkční během 1 hodiny!)
    • Levná a velmi variabilní varianta oplocení pozemku - v případě potřeby můžete během chvilky změnit oplocení dle aktuálních požadavků (ohraničení bazénu, záhonků, skalky, vchodových dveří do domu,…)
    • Plot je „neviditelný“, tzn. že Vám neruší výhled do okolí, ani Vám esteticky nenaruší zahradu
    • Může pouze vylepšit stávající plot, který pejsek přesto překonává (přeskakuje, podhrabuje, rozkousává…)
    • Ve vámi vymezeném prostoru pak můžete držet libovolný počet psů
    „Váš pejsek se pouze naučí, kam smí jít a kde je to již pro něho zakázané a může mít volnost po celé Vaší zahradě.“
    Princip činnosti
    • V pohotovostním režimu zařízení čeká na přiblížení psa ke hranici zakázané zóny (tvořené izolovaným drátem jako anténou), která je rozdělena do dvou pásem
    • Překoná-li pes hranici prvního (výstražného) pásma, obojek začne vydávat zvukové signály
    • Nereaguje-li pes na zvukové varování a překročí-li hranici druhého (korekčního) pásma, zařízení připojí ke zvukovým signálům korekční impuls
    • Po návratu psa ze zakázaného pásma se systém přepne do pohotovostního režimu
    • Šířku obou pásem je možné nastavit v definovaných mezích
    • Pes se rychle naučí pohybovat pouze ve vymezeném prostoru
    • Pro zvýšení účinnosti je možné označit vymezený prostor terčíky
    • Počet psů s obojkem není omezen
    • Anténa (smyčka izolovaného drátu) je napájena vysílacím generátorem a nesmí být nikde přerušena
    • Napětí v anténě nepřekračuje 12 V, nehrozí tudíž žádné nebezpečí i při eventuelním přerušení vodiče
    Charakteristika
    Vysílací generátor
    • První pásmo (výstražné): plynule nastavitelné v rozmezí 0,4 až 5 metrů
    • Druhé pásmo (korekční): plynule nastavitelné v rozmezí 0,3 až 1,5 metru
    • Drát: nízkoimpedanční měděný izolovaný 1 až 2,5 mm2, délka 200m
    • Napájení: adaptér 230 V / 50 Hz, 15 V / 100 mA
    • Ohraničená plocha: devět hektarů
    • Rozměry (d x š x v): 150x120x40
    Obojek
    • Rozměry: 34 x 40 x 62 mm
    • Hmotnost: 65 gramů (krabička, baterie)
    • Napájení: 3V lithiová baterie CR2
    • Životnost baterie: 6 měsíců v pohotovostním režimu
    • Nastavitelný obvod krku: 20 až 70 centimetrů
    • Vodotěsný, spolehlivý v každém režimu
    • Intenzitu korekčního impulsu je možno nastavit na obojku v osmi úrovních
    Původní cena: 5 200,-
    Používaný týden, nic nepoškozeno. cca 90 metrů drátu nerozbalena vůbec.

    Prodám za 4000,- Při rychlém jednání dohoda možná.


    Nabídky do pošty, děkuji
    SAPPY
    SAPPY --- ---
    nemel by nekdo zajem o venkovni zavesny filtr Aqua clear 300 ? nejak se mi tu furt vali, plne funkcni, tak za 550

    dal nabizim krevetky red crystal

    info do posty, praha je mozna
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    ZDARMA (za odvoz) dvě vodní želvy s komplet vybavením ( akvárko (96 x 60x ? sem zapomela změřit ).. je to ze školky kam je pořídila paní učitelka do třídy želviček, paní učitelka odešla želvy tam nechala , nemá se o ně kdo starat a po přestěhování do nové třídy se ani nikam nevejdou...kdyby ste měl někdo zájem rozmyslejte co nejrychleji musí rychle pryc... další info v poště

    http://picasaweb.google.com/kachnycka/DropBox?authkey=Gv1sRgCKmPzPyh-8yW5wE&pli=1&gsessionid=ASMWk8H12uIHnwqhcXb7NA#5381321361368888674
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    CATSIAM: jj ty už jsem nadhodila a možná to vyjde:))

    díky všem za tipy.))
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    CATSIAM: děkuji, už jsem to vyřešila - zaplatilo se to jinou kartou :-)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    ZELINKA: na webu mají tohle:
    Poštovní adresa:
    zooplus AG
    Sonnenstraße 15
    80331 München
    ZRK
    ZRK --- ---
    BULKA1: http://zvirata.bazos.cz/inzerat/4183210/daruji-stenatka-krirence.php
    ridge tam neni, ale velký to bude a ta fenka je nádherná;)
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    KACJU: tyo je krásná a kdyby to bylo pro mě - asi bych neváhala, ale bude to dárek pro kamarádku ... jde o to aby jí měli od štěnátka..řeším to s jejím přítelem - ještě vše zvažujeme (fenka, pes)a tak zatím poptávám jaké jsou možností, nicméně díky a doufám, že se dostane do dobrých rukou....

    každopádně mu tuhle možnost nadhodim.)
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    AHOJ, nevíte o někom kdo by měl v současné době k odběru (nebo ccs. za měsíc k odběru) štěnátka, nejlépe mix. ridgebacka z něčím větším....?

    pošta - díky
    KACJU
    KACJU --- ---
    pujcil by mi nekdo nebo prodal levne knihu "Jak poznat psí duši" ( R. Desenský)
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    TYRKYS2: mám komerční banku a internetové bankovnictví. Platby po ČR jsou zcela bez problému ale do zahraničí je jiný formulář - a ten právě adresu vyplnit chce jako povinnou hodnotu :-/
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    ZELINKA: posílám prachy na účet furt a adresu jsem nikdy nepotřebovala.
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    Ještě se vracím k objednávce ze zoohitu. I když jsem byla v bance a povolila internetový nákup na kartu, stejně mi nejsou schopni objednávku vyřídit s tím, že jim to na kartu nefunguje. Nakonec mi nabídli uhrazení peněz na konto (což je nevýhodné - ale i tak jsem to chtěla udělat) jenže platbu nelze uskutečnit, jelikož neznám adresu firmy a bez vyplnění adresy mi nejde odeslat příkaz..... nemáte s tím někdo zkušenost? Ráda bych si zboží objednala :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam