• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    LANTHAL: díky na to už sem koukala...tam je ta rozvážka omezená na kila... :(
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Nevíte, kde levně v Praze sehnat 10kg pytel zeleného zverlitu? Na internetu to je šíleně předražené a když už najdu levný tak je to v Ostravě nebo Brně. Levně je pro mě tak do 130 Kč. Nejlevnější jsem kupovala za 109.
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: teda já samozřejmě ne, jen jsem na to narazila v tržišti...
    DGIBONA
    DGIBONA --- ---
    Zdravím nekrmíte někdo pejsky granulema Ontario??popř. nějaké zkušenosti,,díky..
    FRACTI0N
    FRACTI0N --- ---
    prodám neotevřené http://www.spokojenypes.cz/royal-canin-maxi-velke-plemena/royal-canin-maxi-junior-15-kg?id=13557

    Royal Canin Junior Maxi32
    3x 15 kg
    cena 1200,- za pytel
    +mám ještě 2 otevřené pytle, tam by byla cena dohodou.
    Praha další info v poště.
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    BULKA1: www.praha.mujpes.cz
    KACJU
    KACJU --- ---
    poradte mi prosim nejakou znacku nebo kde koupim kvalitniho peska. Ten muj trasac vsechno rozpare.
    Dekuju
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    Prodám náhubek pro střední plemena psů. 100,- Kč

    SNECKK23
    SNECKK23 --- ---
    nabízím štěňátka modré dogy, více na www.modradoga.cz
    BRINA
    BRINA --- ---
    pro pripadne zajemce o Anoru - vice info v poste, je u me v depozitu, to jsem zapomnela napsat :)
    KACJU
    KACJU --- ---
    KACJU: tak uz mam "Co má pes na jazyku " :)) je to skvela knizka nemuzu se od ni odtrhnout :)) doporucuji vsem :)
    Dekuju moc za typ Hysteria :)))
    KACJU
    KACJU --- ---
    HYSTERIA: kdyz ja bych asi chtela svoji me trva dlouho nez prectu knizku :( tak abych to nemela pujceny dlouho.
    Pokud ji nesezenu nejak levne tak bych si ji od tebe pujcila a zkusila si ji nakopirovat abych nezdrzovala v dalsi pujcovani :)
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    BULKA1: allpet.cz rozvazi po Praze za 19 korun pri nakupu nad 500, pokud jses teda z Prahy :)
    APPU
    APPU --- ---
    BULKA1: www.propejsky.com doprava zdarma
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam