• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    FIONOR: rikal to treba i v Udalostech Komentarich na CT24 :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    pro pripomenuti slova nejlepsiho ministra financi na svete z podzimu 2008:

    Miroslav Kalousek: Možná vás zklamu: krize nám nehrozí | HN.IHNED.CZ - rozhovor
    http://hn.ihned.cz/c1-28777680-mozna-vas-zklamu-krize-nam-nehrozi

    "HN: Dorazila tato krize do Česka?
    Americký trh je obrovský, takže se ta infekce šíří do celého světa. Hovořit o krizi u nás je naprostý nesmysl: žádná tu není.

    HN: Není to ale jen otázkou času?
    To mohu vyloučit. Neznamená to ale, že to nebude mít žádný dopad na českou ekonomiku. Už na jaře jsme počítali s ochlazením ekonomiky z předchozího růstu 6,5 procenta na tehdy ještě konzervativních 4,8 procenta.

    HN: Jak to vypadá s letošním rozpočtem? Oznámili jste přebytek 10,5 miliardy, loni to bylo ve stejné období přes 36 miliard. Vejdete se nakonec do schváleného deficitu?
    To v každém případě. Deficit je plánován na 70,8 miliardy a stále se domnívám, že skončí o 15 až dvacet miliard lépe. Rozhodně nebude překročen."

    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    NAKASHI: tady si precti vaseho volnotrzniho boha Sevcika treba

    Žádné zlepšení, pořád jsme na dně, varuje ekonom Ševčík | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran
    http://www.parlamentnilisty.cz/...nitor/Zadne-zlepseni-porad-jsme-na-dne-varuje-ekonom-Sevcik-282220

    "Podle Miroslava Ševčíka je považování těchto čísel za něco pozitivního spíše dezinterpretace. Teď jsme sice zaznamenali růst, ovšem meziročně je u HDP pořád ještě pokles. „Jsou to podle mého chybně pojaté interpretace,“ vysvětloval v Událostech, komentářích na ČT.

    Česká ekonomika je podle něj pořád na dně, HDP pouze ukazuje, že možná se to v budoucnu zlepší. Všechny ostatní indikátory jsou totiž stále špatné."
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    FIONOR: LOL
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    FEMUR:to uvidime az podle toho jaka ta informace bude.
    Ale myslim, ze to tvoje zbytecna starost, ty stejne nejsi schopny zadnou informaci sformulovat.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    FIONOR: bud lzes, nebo vychazis z chybnych dat.
    za Kalouskova uradovani na ministerstvu (+ nakou dobu s Janotou) narostl statni dluh o vic nez 50 % - viz. napr. stranky mfcr. (plus za posledni tri roky se ani jednou nepodarilo dosahnout cile schodku 3 % HDP)

    tvrzeni " vlivem politiky posledních nekolika let se CR dostala z recese" je tak bizarni a neskutecne hloupy, ze ho radsi moc komentovat nebudu. podivej se do ostatnich zemi v regionu, CR je jedina ekonomika, ktera jeste nedosahla urovne HDP pred krizi 2008.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    no a myslis ze jsi schopen takovou informaci zpracovat?
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    FEMUR: protoze me zajima, co si Karel, volici top09, nebo i dalsi, predstavuji pod pojmem konzervativni politika.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    FIONOR: navíc vlivem politiky posledních několika let se ČR dostala z recese
    jak si to poznal?
    Ekonomove jsou jineho nazoru.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    FIONOR: jaky drogy to beres? :))))
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    JUNIPETRUS: tak proc se ptas, idiote?
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    FIONOR: hele, me jen zajima, co si predstavuje Swanzeberg pod pojmem konzervativni politika.

    Treba nejaky fanousek nebo volic top09 by to mohl( a mel) vedet.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    Josef Váňa - žokej
    Proč kandiduji za TOP 09?
    Jen mi vadí, jak nás sociální demokracie zadlužila. Mám strach z toho, že když to dostanou znovu do rukou, tak my, co dřeme od rána do večera, budeme živit lemply.

    O kolik nas zadluzil Kalousek za poslednich 7 let?
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    Tohle je dobre
    osobnosti - http://www.top09.cz/zapojte-se/zname-osobnosti/?stranka=4
    By me zajimalo, jestli nekdo za ty 3roky zmenil nazor.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    FIONOR: nikoho nenutim. Nazor portalu je nazor portalu, ruzni lide si vykladaji ruzne pojmy ruzne.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    v cem spociva konzervativni politika?
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    a Drabek prej uz nebude kandidovat, pry nechce.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    ČESKÁ POZICE: Ale přes ty rozdíly jste hlavní silou na pravici. Tak by mě zajímalo, s jakým plánem chcete do voleb českou pravici rehabilitovat.

    SCHWARZENBERG: Mluvíte o něčem, co jsem nikdy nevyznával. Já nechci dělat pravicovou politiku, pro mě je konzervativní politika. To je něco odlišného. Zastáváme konzervativní politiku, nikoli pravicovou. Mě nesmírně štve – a považuji to za jeden z hlavních problémů české politiky – to nesmyslné rozdělování politiky na pravici a levici. Přičemž čelní představitelé těch dosud velkých stran se tak podobají jeden druhému jak vejce vejci, že jsem mezi nimi nikdy neviděl rozdíl.

    Schwarzenberg: Zemanovi budu chodit na nervy třeba až do roku 2018 | TOP 09
    http://www.top09.cz/.../schwarzenberg-zemanovi-budu-chodit-na-nervy-treba-az-do-roku-2018-13534.html
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    "
    K tomu ale někdejší ministr zahraničních věcí Schwarzenberg doslova uvedl: „Já vám něco řeknu: Já jsem podepsal vládní program, já jsem nesliboval, že chci dělat pravicovou politiku. My nejsme pravicová, my jsme konzervativní strana,” uzavírá Schwarzenberg.
    "
    Schwarzenberg: My nejsme pravicová, ale konzervativní strana. A pokud jde o vládu s ČSSD... | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran
    http://www.parlamentnilisty.cz/...avicova-ale-konzervativni-strana-A-pokud-jde-o-vladu-s-CSSD-282993
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Předseda klubu TOP 09 a Starostové Petr Gazdík soudí, že pokud by Klaus v předčasných volbách podporoval Suverenitu Jany Bobošíkové, vůbec by jim to ve volbách neuškodilo. „Naopak bych to uvítal. My se soustředíme na inteligentního voliče, což je jiná skupina lidí, než jsou voliči Suverenity,“ řekl Právu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam