• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    QASHQAI: Mně vylezlo břicho strašně rychle a od 20. týdne rostlo pomalu.. a v 9. měsíci jsem nakonec vypadala tak na 7:o)
    HC_
    HC_ --- ---
    QASHQAI: mam ho take takove ted v 18+0tt:)
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    :) Díky a co vy, nepořídíte klučíkovi taky sourozence? :)
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    PIPLA: To je teda síla, moc ti závidím krásné bříško k tvému týdnu tt. . Já jsem v 15 tt a mám ho velké asi jako ty!!!! Asi je to i tím, že u prvního těhotenství jsem byla nejdřív podvyživená a pak jsem pomalu nabírala. Nyní jsem po prvním dítěti otěhotněla už oplácaná a tak asi to bude moje kombinace s mojí tlustobou:) Jedna perla: V obchodě jsem potkala známou s kočárkem. "Jé, ty máš dítě a čekáš další viď? Já:"to už je vidět jo?" A ona:"No jo, vždyť už nedopneš kabát"....To jsem zvědavá, jak budu vypadat v 9. měsíci....
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Tož moje první fotka zde, snad už bude teda vidět :-) (zrk dík za info, já ji tu pořád viděla:-)
    27+5
    GIZD
    GIZD --- ---
    .... u prvního jsem neměla bříško snad do 18tt, ted u druhýho se vylouplo snad hned..... ted na konci vypadám, že tam mám nejméně dvě...... snad brzo splasknu:)).... patřím mezi ty ženy, na které kojení k hubnutí nezabírá......
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Já měla vělmi viditělné břicho už někdy v 15. tt a na konci, ve 40.tt jsem vypadala max. na sedmý měsíc:o)Sousedka se divila, že už jsem porodila:o)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    HC_: to přijde hlavně po porodu!.)
    HC_
    HC_ --- ---
    HC_: ikdyz v prsou by mi to nevadilo:)
    HC_
    HC_ --- ---
    SINSEMILLA: jj fotky poslu, no uz mam navrch 5,5 kg (mam 76,5kg), tak doufam, ze se moc nenaleju:D
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    HC_: náhodou, to bude moc hezký, jsi vysoká a štíhlá, tak jen prostě budeš mít břicho.. pak dej určitě fotky! a hlavně hodně sil, byl to náročný den..
    HC_
    HC_ --- ---
    SINSEMILLA: a ted si vem, ze ja se budu vdavat ve 27tt, to bude neco:)
    LILY
    LILY --- ---
    SINSEMILLA: ne ja fakt, že nám velkopupkáčům zase dítě nikde nic v břiše neutlačovalo, ale zase ten pohyb byl ke konci docela náročný. Každé má asi své výhody. :)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    LILY: ale třeba teď tu byla kamarádka, co má termín za tři týdny a měla břicho fakt malinký, tak jsme mrkly moje na fotky pár dní před porodem a to byl neskutečnej rozdíl..

    mě zas furt nevěřili, že jsem těhotná, jak to dlouho nebylo vidět.

    (a nemyslela jsem to zle, bylo to jen konstatování, HC_: má krásný a uhledný bříško)
    LILY
    LILY --- ---
    SINSEMILLA: jenže ne všichni mají takové štěstí. Já měla pupek velký hned po pár týdnech. Částečně to bylo tím, že jsem přestala cvičit a částečně asi i tím, že organismus některých žen začne poměrně brzo nabírat vodu.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    HC_: týjo, já se vdávala 17+5 a skoro vůbec to vidět nebylo, takovýhle břicho jsem měla tak v 25 tt..
    GIZD
    GIZD --- ---
    HC_: moc ti to sluší:))
    HC_
    HC_ --- ---
    EUCHENIE: taky mi to ted prijde, ze brisko roste rychleji diky:)


    ORIKA: diky, je vtipny, ze tu sukni mam jen napul zipu:))
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    HC_: hezký madam :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    HC_: juu tak to uz je pekny! me zaclo bejt videt tak v 15tt, ale pravda, pak uz to slo raz dva.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam