• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    takže zítra ve 20:00 na Flóře, fellaz?
    btw, ta projekce je v IMAXu 2D, pokud to správně chápu (aspoň mi to tohle říká, když si chci zarezervovat lístky)?
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    QYDO: v tom případě jdu :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    ok, tak imax
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    QYDO: pravdu mas, my jako anarcholevicackykryptofasistickyalternativnekomercaci tvrdime, ze IMAX je filmovej McDonald, ale proste nektery filmy v normalnim kine stojej za picu :) ja co jsem byl na Lvim Krali v Imaxu na todle kino uz nedam dopustit!
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    taky bych dal IMAX..
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    QYDO: o vejkendu jsem fuč ale v tejdnu bych klidně už zašel..počáteční horečka už snad opadla.)
    QYDO
    QYDO --- ---
    CRAZYHBO:
    LEDGE: kurva kluci ja vim, ale v tyhle bande anarcho levicackejch alternativcu, kdyz reknes imax, potazmo cinema city, nebo pod jakym kino retezcem to je, tak si prijdes jak kdybys je tahal do mekace a vsichni na to maj milion kecu

    takze pokud tu je nekdo kdo se mnou pujde v patek do imaxu na interstellar, tak necht se ozve, do te doby mam rezervovany dva listky, pro me a bukacka do oka
    LEDGE
    LEDGE --- ---
    QYDO: Mno půlka filmu je natočená na 70mm film (prej uplně poslední film takhle natočenej) a všechny vesmírný a akční scény v imaxu vyrážej dech, já bych na to do malýho kina nešel, poloviční zážitek, podobnej případ jako Gravitace, ale to jen můj osobní názor :)
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    QYDO: určitě IMAX na tohle..už jen že to jedno z 16(nebo nak takhle) kin na světě, kde je plátno na který to je dělaný..
    QYDO
    QYDO --- ---
    LEDGE: ja to zvazoval no... ale par lidi zas nechtel do komerc kina atd :/
    LEDGE
    LEDGE --- ---
    QYDO: Na tohle opravdu doporucuju zvazit priplatit si za IMAX..
    QYDO
    QYDO --- ---
    Interstellar – BIO|OKO – nejlepší kino na Praze 7
    http://www.biooko.net/cz/film/7006/Interstellar/
    zejtra ve 20:30 jdem na interstellar do OKA, kdo chce at se prida
    WONDRAS
    WONDRAS --- ---
    ROMANITO: nedelam si iluze o tom, ze to nevyjde. Je tam i napr. moznost nahlidnuti do bankovnich informaci (vypisy z uctu, transakce mezi jednotlivci) ze strany americkejch soukromejch subjektu a to je teprv oko velkyho bratra. Co se tyce limitu ci zakazu nebezpecnejch latek obsazenejch v jidle v porovnani USA a EU radeji ani nemluve. Tohle partnerstvi je fakt zlo...
    MASOO
    MASOO --- ---
    WASHO23: pamatuju si to tam, stejne maj vsichni to samy....

    TIP: tam rozhodne, tady v Hodkovikach, kde nejblizsi vetsi kram je bud v Braniku a nebo na Novodvorsky pripadne v Modranech, mame Vietnamce dva a jeste pani v garazi (ta ma nejvetsi prd;))
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    MASOO: my meli uz davno kazdej svyho vietnamce :) a to jsme bydleli vsech pet lidi 200m od sebe a kazdej chodil k jinymu
    MASOO
    MASOO --- ---
    WASHO23: jiste, at ma kazdy svuj obchodak:/
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    Dneska bacha na zeleny metro. Po ceste do dejvic sem potkal dve party reziseru..
    EVVA
    EVVA --- ---
    kdyby se chtelo nekomu dneska do hospody nekde na Zizkove(zatim blize neurceno),zitra zas odlitam...
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    MASOO: a jako o kousek vedle "vysočanskou bránou, galerií harfa, galerií fénix, ... vše neuvěřitelnejch 10 minut chůze "daleko" od Palmovky takže bylo potřeba postavit další takovouhle mrdku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam