• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    FRANTISSKA
    FRANTISSKA --- ---
    Zitra nocni vylet na Snezku za vychodem slunce. Blizsi info v prubehu dne na Rizek-chleba-alobal
    MASOO
    MASOO --- ---
    Kapitalismus unplugged | č. 16 | 2014 | archiv - A2 – zvíře nikdy nespí
    http://www.advojka.cz/archiv/2014/16/kapitalismus-unplugged
    MATESO
    MATESO --- ---
    Chci vás všechny démony pozvat na freeski movies event/benefici na vznik prvného monoski freeride campu ever!
    [ OneLoveOneSki Freeski movies screening / partyparty / 22.11.2014 / CR - Praha - Jatka78 ]
    Doražte, bude tam i zajímavá párty!
    Díx
    MASOO
    MASOO --- ---
    TIP: vsak on to jinak neumi;)
    QYDO
    QYDO --- ---
    SAPA

    v 11h prodavam nakou autosedacku v dejvicich a pak vyrazim smer sapa, tzn se tam sejdemez nekdy ve 12:30, tak mi prote brnknete, az tam budete a dame si nekde tu chalku
    MASOO
    MASOO --- ---
    CANEBRA: kdyz uz bydlet v necem takovym, tak at to aspon ma kola:-)
    ale jinak souhlas CANEBRA:
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    KCHARI: souhlas. já si teda myslim, že i ta pořizovací cena by byla větší. a navíc je to zvenku pěkně hnusný, pokud to není zarostlý trávou. ale very se mi líbí řešení těch interiérů. takový pěkný na pohled a že z toho vymáčkli dost :)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    CANEBRA: fer, za 40k to u nas taky koupis, ale pro nase podminky nahovno, zatepleny to neni, okna tam musis udelat.... to je lepsi si za 80-100k koupit uz zateplenou unimobunku s oknama a dverma :))
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    :)
    A Shipping Container Costs About $2,000. What These 15 People Did With That Is Beyond Epic.REALfarmacy.com | Healthy News and Information
    http://www.realfarmacy.com/shipping-container-homes/
    DOMIE
    DOMIE --- ---
    TIP: bramboracka snad nebude .DD
    LEDGE
    LEDGE --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Jojo, je to 2D, ale řikám, imho to stojí za to, až uvidíte ten obraz pochopíte :)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    takže zítra ve 20:00 na Flóře, fellaz?
    btw, ta projekce je v IMAXu 2D, pokud to správně chápu (aspoň mi to tohle říká, když si chci zarezervovat lístky)?
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    QYDO: v tom případě jdu :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    ok, tak imax
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    QYDO: pravdu mas, my jako anarcholevicackykryptofasistickyalternativnekomercaci tvrdime, ze IMAX je filmovej McDonald, ale proste nektery filmy v normalnim kine stojej za picu :) ja co jsem byl na Lvim Krali v Imaxu na todle kino uz nedam dopustit!
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    taky bych dal IMAX..
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    QYDO: o vejkendu jsem fuč ale v tejdnu bych klidně už zašel..počáteční horečka už snad opadla.)
    QYDO
    QYDO --- ---
    CRAZYHBO:
    LEDGE: kurva kluci ja vim, ale v tyhle bande anarcho levicackejch alternativcu, kdyz reknes imax, potazmo cinema city, nebo pod jakym kino retezcem to je, tak si prijdes jak kdybys je tahal do mekace a vsichni na to maj milion kecu

    takze pokud tu je nekdo kdo se mnou pujde v patek do imaxu na interstellar, tak necht se ozve, do te doby mam rezervovany dva listky, pro me a bukacka do oka
    LEDGE
    LEDGE --- ---
    QYDO: Mno půlka filmu je natočená na 70mm film (prej uplně poslední film takhle natočenej) a všechny vesmírný a akční scény v imaxu vyrážej dech, já bych na to do malýho kina nešel, poloviční zážitek, podobnej případ jako Gravitace, ale to jen můj osobní názor :)
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    QYDO: určitě IMAX na tohle..už jen že to jedno z 16(nebo nak takhle) kin na světě, kde je plátno na který to je dělaný..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam