• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJKANizozemsko, Holandsko, The Netherlands, Nederland
    ANDULL
    ANDULL --- ---
    Nabízím volná místa:
    15.10. z Prahy do NL
    19.10. z NL do Prahy
    ANDULL
    ANDULL --- ---
    NABÍDKA PRÁCE DEN BOSCH:
    Sdílím pracovní nabídku svého kamaráda (férové jednání zaručeno). Pokud by měl někdo zájem, kontaktujte prosím přímo jeho (nepište mi zprávy, díky):
    Libaan Ibrahim, info@1en2people.nl, Tel: 030-2272478
    for hotel in Vught ( area Denbosch )we are looking for people who wants to work as a dishwasher

    Why work for 1en 2people BV?
    -Good payments! average: €12 per hour
    -8% vacationmoney on top of your salary
    -10,43% holidayhours
    -Weekly payment!
    -Possibility for working parttime
    -Payments per hour,
    -Friendly consultants

    Who you are?
    -A hard worker, willing to learn
    -Are flexible, motivated and a hard worker
    -Speak (basic) English or Dutch
    -Live in or around Vught/ Denbosch
    ANDULL
    ANDULL --- ---
    HONIK: s tímhle zkušenosti nemám, ale zkuste Blablacar, nebo mě celkem fungovaly FB skupiny (češi v Holandsku, spolujízda atd.), můžete tam narazit na lidi s dodávkama nebo většíma autama, kteří jedou prázdní. Není to záruka, ale za zkoušku to stojí. Pak jezdí různí dopravci (př. Z domu do domu, ale zastavují na každé adrese lidí, co jedou, cesta se s nimi protáhne).
    HONIK
    HONIK --- ---
    Chceme s manzelkou z Amsterdamu na mesic do Ceska. Mame dva stare a relativne velke psy a chteli bysme s sebou vzit docela dost veci. Takze hromadna doprava pro nas neni moc dobre reseni. Vlastni auto nemame. Ale rikal jsem si, jestli nekdo nahodou nemate zkusenost s vypujcenim auta na cestu jen v jednom smeru?
    OLIII
    OLIII --- ---
    Já si tu jen tak odložím... :D
    Study Reveals Hand-Washing Habits of Europeans
    https://jakubmarian.com/a-study-reveals-how-many-europeans-wash-their-hands-with-soap/
    KRIVOSH
    KRIVOSH --- ---
    REFALLENONE: v létě v Utrechtu chcípnul pes, covid-necovid.
    Ale koncerty a parties se asi dělat můžou, něcomálo hele co jsem narychlo našel:
    Facebook
    https://www.facebook.com/events/964644547625286/
    https://dbs.stager.nl/web/tickets
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Přátelé, stejný dotaz po půl roce. Jak to teď vypadá v Holandsku, konkrétně Utrechtu? Vládní web s pravidly si najdu, ale víc mě zajímá kultura, muzea, koncerty, atd. Probíhá něco takového a jak?
    Díky moc.
    KACESL
    KACESL --- ---
    díky za info jsem tu
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    Na hranicich neni zadna kontrola.
    Jinak 10 dni plati no.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KACESL: Afaik bys mel dostat narizenou karantenu na 10 dni.
    Rousky v obchodech/u doktoru/mhd
    Ne vic jak dva lidi spolu v aute/na ulici
    Zakaz vychazeni 21-4:30
    Obchody otevreny pro pickup (objednat musis aspon 4h predem), potravinz a drogerie otevreny normalne
    Rozvazka jidla funguje, i po curfew
    Jinak vsechno zavreny
    Takhle z hlavy asi vsechno.
    KACESL
    KACESL --- ---
    Čau jak to vypadá teď v Holandsku? Jedu v úterý a zajímá mě kontrola na hranicích, někdo nějaké info?
    DRU3
    DRU3 --- ---
    Ahojda, sháním nějaké levné bydlo kolem utrechtu, věděl by někdo?
    BOBES
    BOBES --- ---
    Rychlý dotaz: neplánujete v nejbližší době někdo cestu autem do a z ČR? Potřebuji něco do ČR a zejména přivézt 3 větší krabice z ČR.

    Případně jak/jestli řešíte v aktuální době přepravu do/z ČR?
    BOBES
    BOBES --- ---
    U nás byl taky v porovnání s minulostí klid. Psi byli klidní téměř celý večer.
    OLIII
    OLIII --- ---
    MUTHA: Tady to nakonec nebylo takový drama jako se to ze začátku zdálo :)
    OLIII
    OLIII --- ---
    Už kolem jede sanitka:D Četla jsem dneska knížku o Donbasu, tak se mi ty zvuky k tomu aspoň tematicky hodí..

    Tak teda gelukkig nieuwjaar!
    OLIII
    OLIII --- ---
    MUTHA: Kolega z Francie to loni vyřešil tak, že se na Silvestra s rodinou přesunul do hotelu u Schipholu, kde je zóna bez pyrotechniky.

    Mám teorii, že tyhle "poslušný" národy si to musí jednou za čas vykompenzovat (oud en nieuw/ koningsdag), jinak by se z těch pravidel zbláznili.
    OLIII
    OLIII --- ---
    Docela mě překvapilo, že na to, jak tu celkem dodržujou pravidla, tak tohle docela vyignorovali. Ale nemám srovnání s běžným silvestrovským peklem, to znám jenom z vyprávěni. No, tak uvidíme za půl hodinky :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Aspon teda Amsterdam sirsi centrum takhle.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO | Prace - jak zapadnout do (nejen noveho) kolektivu, mj. take klub mladych workholiku a support proti zmrdum v praci [ PSYCHO @ Prace - jak zapadnout do (nejen noveho) kolektivu, mj. take klub mladych workholiku a support proti zmrdum v praci ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam