úvod
témata
události
tržiště
Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
fotky tatíků, dědečků a vůbec mužských s našimi potomky
TULENI
---
---
15:07:07 19.11.2009
ZEMINO
: to je krasnej drobeceek!
ORIKA
: malej je fakt roztomilouckej :)
ZEMINO
---
---
14:41:48 19.11.2009
ORIKA
: ten má krásné očička :)
ORIKA
---
---
14:24:21 19.11.2009
3 odpovědi
+1
a ať jen nekecám, tohle bylo malýmu 16dní .)
ORIKA
---
---
14:23:43 19.11.2009
TULENI
: to je výborný v té vaně, kontrast velkýho chlapa a malinké holčičky :)
ABDUH
: něžný :)
MOTYLEK
: taťka je plně využit koukám :)
MOTYLEK
---
---
13:51:52 19.11.2009
Děda.
ZEMINO
---
---
13:42:26 19.11.2009
1 odpověď
MAKU
: krasni :)
jedna z porodnice
tady bracha přemyšli jak na to :)
a tad se strejdou týž den
MONYKKA
---
---
13:40:00 19.11.2009
MAKU
: jeee skvela!
MAKU
---
---
12:41:53 19.11.2009
MAIKKA
: Dík. Přibírá - pořád nijak závratně, ale jo :)
TULENI
: Díky :)
MAIKKA
---
---
11:52:44 19.11.2009
1 odpověď
MAKU
: nádherná fotka. Sluší to oběma moc moc....A co malej, už přibírá??
TULENI
---
---
11:46:55 19.11.2009
1 odpověď
MAKU
: tak ta je vyborna :))
MAKU
---
---
11:18:03 19.11.2009
5 odpovědí
+8
jedna pruhovaná :-)
ABDUH
---
---
9:23:15 19.11.2009
TULENI
: to je ta nejlepsi varianta :))
TULENI
---
---
9:22:34 19.11.2009
1 odpověď
ad_koupani, tohle je taky jedna z variant :))
TULENI
---
---
9:18:02 19.11.2009
SEVERINE
: to je fakt uzasny jak maj stejny nosanky, rozkosny :)
ABDUH
: supr :)
ABDUH
---
---
9:08:51 19.11.2009
2 odpovědi
tak jeste jednu dneska .. tu mam moc rada :)
(z koupani mame spoustu videa, ale nemam zatim fotku:()
ABDUH
---
---
9:07:20 19.11.2009
TULENI
: bohuzel ... :P
SEVERINE
: tak tohle je ale super fotice ... roztomile :*
SEVERINE
---
---
9:00:00 19.11.2009
ZEMINO
: jj, tatík ho má na fotkách coby mimino úplně stejnej :-)
ZEMINO
---
---
8:58:33 19.11.2009
1 odpověď
SEVERINE
: užasní :) ty nosany :)
SEVERINE
---
---
8:57:36 19.11.2009
4 odpovědi
+2
ABDUH
: jj, když chlapíci spí, je to krása (ti moji v porodnici ve Vrchlabí)
TULENI
---
---
8:53:08 19.11.2009
1 odpověď
ABDUH
: klasika :))
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam