úvod
témata
události
tržiště
Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
fotky tatíků, dědečků a vůbec mužských s našimi potomky
ORIKA
---
---
15:31:44 22.6.2010
1 odpověď
ABDUH
: rok? to není možný, kam se ten čas poděl???
koukám, že vám jde taky do blond, to jako u nás, akorát nechápu, po kom to to dítě má když lexxa i já jsme černovlasí:)
YOCCI
---
---
15:29:02 22.6.2010
1 odpověď
ABDUH
: Jé, vy jste krásnííí!!!! =)
TULENI
---
---
15:14:57 22.6.2010
1 odpověď
ABDUH
: neskutecne vyrostl a zmenil se od ty doby cos ho naposled hazela :)
ABDUH
---
---
12:50:22 22.6.2010
5 odpovědí
+5
pristi tyden je tobiasovi rok, tak taky neco po delsi dobe prihodim :)
s dedeckem
a s milovanym tatinkem
ABDUH
---
---
12:38:08 22.6.2010
juuuuu ty deti rostou !!!!!!!!!!
SEVERINE
---
---
21:50:12 21.6.2010
KRISTYNKA73
: koukám, že si sou taky podobní ,-)
AAMALI16
---
---
21:10:35 21.6.2010
SEVERINE
: nadherne cvaky...
.....a prima auditko :)
MAIKKA
---
---
20:31:59 21.6.2010
KRISTYNKA73
: ani se ti nedivím,fotečka užasnááááá
SEVERINE
---
---
14:48:51 21.6.2010
TULENI
: díky :-) .. ve jednom rybníku u Tábora
MAEVE
---
---
13:50:28 21.6.2010
+5
My bychom se take, s dovolenim, pripojili. Tatik se starsim
a s mladsim
MARKYTKAK
---
---
8:26:04 17.6.2010
teda o tomhle klubu jsem neměla ani tucha, book :)
všem tatínkům to s prckama moooc sluší!
TULENI
---
---
7:43:21 17.6.2010
1 odpověď
SEVERINE
: dokonaly :) kde ste se byli cachtat? :)
SEVERINE
---
---
22:10:34 16.6.2010
2 odpovědi
+13
ve vodě teploty i barvy odpolení kávy .. tatínek je motorovej (člun)
PABLINKA
---
---
11:58:40 15.6.2010
PABLINKA
: aneb Fanoušci Manchester United :-)
PABLINKA
---
---
11:58:19 15.6.2010
1 odpověď
+3
tak trochu popojedeme... :-)
ZEMINO
---
---
17:03:42 7.6.2010
+1
MOTYLEK
: na te druhé je fajný!! :)
PABLINKA
: jéé zase krasavec,ale tady s otevřenoou pusou! :)
takhle řádíme u nás :)
PABLINKA
---
---
17:45:00 6.6.2010
1 odpověď
+1
Vítek s taťkou :-)
MOTYLEK
---
---
14:57:57 5.6.2010
1 odpověď
+1
Tatínek byl dneska s malým na výletě.
LENIEUX
---
---
18:53:33 2.6.2010
:)
PABLINKA
---
---
18:09:35 2.6.2010
LENIEUX
: supeeeeer :-D hned se mi zvedla nálada :-)))
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam