• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    a pak sobota zejo
    WOJTUSAAK
    WOJTUSAAK --- ---
    Páteční hyperpařba s NoExit soundem

    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    TOTAL_MANGEL: kukučka je vypnutej nebo nebere telefony trouba. asi zase nějaká deprese. no taky nesdílím ašky přesvědčení že se tam zjeví 200 lidí :-D
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    dik vsem za moznost parkingu, dejte si dokupy ten dizajn na novej web, ja vam naprogramuju nakej poradnej profi s administraci...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    TOTAL_MANGEL: 7...zkasíruje ii zvukaře a barmana :-D
    TOTAL_MANGEL
    TOTAL_MANGEL --- ---
    JEAGER666: vem si kukučku, ten přinejhorším dotáhne aparát, kdyby ho "náhodou" nekdo den predtim spálili...

    nevidím jediný důvod, proč by klávesy měly vazbit, bzučet možná, ale to pořeší di boxy a kníkat budeš ty, až ti přijde 5 platících :)
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    AFRODITAK: na kazdeho se nekde stavi stafle
    JEAGER666: posli rider
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    JEAGER666: já zvuk v disu neresim vubec...akorat ze klidne muzu zaskocit jako externi vypomoc...ale jakmile je tam Yarrdesh, tak je to v dobrych rukou a nebude mne potreba..leda jako divak...
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    YARRDESH:
    GULDUR:
    kdo z vás tam momentálně řeší zvuk?pošlu PM s technickym raiderem....
    AFRODITAK
    AFRODITAK --- ---
    YARRDESH teď dělá v Dis zvukaře? :-))) Nemyslím to v špatným...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    JEAGER666: však můžem to zvučení nějak poladit...když mi napíšeš jak by jsi si to představoval, zjistil bych co se dá dělat...
    VKLF
    VKLF --- ---
    musim to napsat..patek v Disu nejlepsi kalba, uz dlouho jsem nezazil tolik zajimavych lidi !!!



    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    nako se to urcite mezi ty 4 zpevy nacpe, se uvidi a pak uslysi :) halt je nesmi prervat zbytek.
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    YARRDESH: akorát sem zvědavej jak se podaří nazvučit ty klávesy, to bude vazbení a kníkání :-)........
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    tyjo slusnej sludge/stoner, se tesim.
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    GULDUR: http://www.myspace.com/counterblastofficial tady jsou stránky...........live show celkem maso..pomalý,ale stejně :-)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    JEAGER666: z ukázek na youtube to zní zajímavě...to myslím bude stát za návštěvu...
    BARUSHA
    BARUSHA --- ---
    SM3: asi by me zajimaly i negativni reakce..nebo zadne nebyly..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam