• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    seitan z posevniho sekretu, hm to by mohlo byt zajimave:) mel jsem na mysli glutenovou mouku nebo jak to nazvat, smichas s vodou nebo zeleninovym vyvarem sojovkou uvaris a mas seitan, nevim jestli je to k dostani v cr ale v nemecku to pry neni problem sehnat celkem za levno
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    MYKO
    MYKO --- ---
    DICK147
    DICK147 --- ---
    JEAGER666: a no jo, no...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    M0R: aha, děkuji..
    M0R
    M0R --- ---
    GULDUR: lepek. utfg :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KALICOR: mohu poprosit o překlad? Gluten znám pouze z deníků A. Crowleyho jako výraz pro poševní sekret...
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    Zdravim discentrum, jak to zije v praglu? tady hrozne vedro, ale vecer az do rana pohoda:) zrovna jsem sehnal gluten, ze ktereho se rovnou dela seitan;) docela vychytavka tak jsem zvedav:)
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    DICK147: koukni se na plakát voe.
    DICK147
    DICK147 --- ---
    JEAGER666:
    spravne, ja bych to nerekl lepe...uzasny...

    ale prdam pprogramy do Radaru[ http://radar.squat.net/index.php?mode=search&profile=radar&what=0&where=629 ] a ne vzdycky se dostanu ke spravnejm informacim. Marky poudal, ze tak nejkak zivelne (bez hlubsiho vhledu) prdate sem tam neco (jaxem postrehl), ale k soustavnosti to ma daleko. Potom neni divu, ze informace, ktery podavam na nasem (mozna ne vasem) portalu, nejsou uplne...
    ale, kdybyste se rozhodli pouzivat Radar (jeho smerovani vyhody rad nekde popisu), potom muzete vyfasovat login pro Discentrum a delat si to sami. A prdat tam cas zacatku podle toho, kdo a co dela...vyspelejsi delba prace...
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    DICK147: jak kdy :-)
    DICK147
    DICK147 --- ---
    v kolik zacinaji akce v Discentru?
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    YORAKETER
    YORAKETER --- ---
    KIWIWOE
    KIWIWOE --- ---
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    KH_B
    KH_B --- ---
    ADM Ruimte festival | 26/27/28 August 2011
    http://admfestival.nl/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam