• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    cuz, chtel bych zitra dorazit s maruskou na koncert, muzem zaparkovat pres noc s nakladakem ? radsi se ptam kdyz mate tedka ty trable s parkovanim... ;)
    AHJA
    AHJA --- ---
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    trochu antireklama na dis: dnes večer v rámci Živého města dánský dokument squat 69 a diskuze

    [ ŽivéMěsto/4den/procházka/squat69/slam / festivalfestival / 30.9.2011 / CR - Praha - Praha 6 ]
    CHIEF
    CHIEF --- ---
    Zdravim, nenasel nahodou nekdo v Disu asi 30 desek, prevazne acid techna? Stedre se odmeni, dost mi na tom zalezi. Dik
    MYKO
    MYKO --- ---
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    Zpívánky v DC..................

    NICKITA
    NICKITA --- ---
    Tak alespon je jasny, kdoze vyhral soutez o nejvetsi zvire :D I kdyz tech adeptu me napada vic :D
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    ten co jsem delal vcera byl takovy gumovy ale to bylo tim ze jsem udelal moc huste testo a nedal jsem tam pivo - to pak udela takou strukturu a co je na tom super ze je to hrozne rychle hotove a da se ochutit i to testo:)
    KHAILA
    KHAILA --- ---
    :)) Ukazovat orgán orgánům, to nemůže být jen tak!
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    je treba poznamenat, ze ackoliv by se to dalo cekat, penis neukazoval yardesh;)
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    a pac fizlö kotvu nemeli, tak odjeli s prazdnou a hlavama velkejma jak melouny po klasicke osvete od rannich vyndavek.
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    DIM42: gumove to je kdyz to neuvaris...
    BERRY
    BERRY --- ---
    TEKKIT: naka ženská (ne)mohla project kolem, tak je zavolala a nekdo na tu hlídku vystrčil svoje péro, kde měl kotvu a čerti se asi vylekali a zavolali posily
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BERRY: o co šlo? Klasika buzerace, nebo snad nějakej průser? já tam byl jen v noci...
    BERRY
    BERRY --- ---
    ňáký fotky jak tam vlítli čerti nsk





    OLYFKA
    OLYFKA --- ---
    mam vam vyriddit, ze iniciativa Nenavist neni reseni vam vyjadruje vrele diky zato, ze jste prijeli podporit Romaky do Vansdorfu. Byli jste skveli!
    DIM42
    DIM42 --- ---
    KALICOR: jak si s tim dopad? dalo se to zrat? mnenekdo rikal ze to z toho zkousel delat ale bylo to strase gumovi - zrejmne z toho duvodu ze tam neni ani trosicku skrobu - protoze kdyz byrabis z mouky tak ad proplachujes jak chces stejne ti tam malinkaty mnozstvi zustane...
    CRITT3R
    CRITT3R --- ---
    KALICOR: to promejvani mouky je prece super ne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam