• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    rozbalit záhlaví
    GRED
    GRED --- ---
    DIM42:
    DRUDRIGER2:
    Jo zapomnel jsem dodat, ze v ramci toho tour budou i prednasky / infovecery, takze prednaska o NoTav probehne v Salé (a mimochodem tam uz jedna takova prednaska byla pred par mesici)
    Jinak jsem Lukovi rekl at sepise nejaky zakladni info a posle vam ho mailem.
    DIM42
    DIM42 --- ---
    GRED: cau - jak uz sem rikal myslim ze s tim budou vsichni ok (a az budu na nejakym plenu tak to nadhodim) - a co se tyce terminu tak v na ty mesice zatim nejsou zadny akce... a posli pls info o akci i na cibulka@squat.net ad to mame vsechno na jednom miste...
    GRED
    GRED --- ---
    cau
    kamos z Italie by chtel udelat na cibulce party - benefit na No TAV hnuti (info v anglictine treba tady: http://strugglesinitaly.wordpress.com/reappropriation/en-the-no-tav-struggle-in-the-susa-valley/ )Uz jsem se o tom s nekym od vas bavil a prej jste pro. Ted je potreba domluvit termin. On jede tour v breznu a dubnu. Je nejakej termin, kterej by vam vyhovoval? S kym to mam pripadne resit? Detaily muzeme kdyztak probrat v poste

    Dik
    ELZEE
    ELZEE --- ---
    naky ztraceny veci z patku. Penezenka, batoh s knihou, telefon. Kdyztak posta.

    Guts a guns: mela jsem za ukol od cloveka, co odjizdel mimo, at to dam na net a at napisu kapele maila. Na ten mi neodpovedeli a me nedoslo smazat tu udalost. Sorry
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    NAST: Dohoda byla zadna propagace.
    NAST
    NAST --- ---
    Dnes!!!!!!!
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Ve čtvrtek 14.Listopadu:
    Tradiční večerní promítání na statku Cibulka.Téma zvolíme hlasováním na místě:A)Animované filmy ze středního východu(Valčík s Bashirem,Persepolis),B)Dokumenty o antifašismu a rýpající do systému(Carlos:jeden rok s Tebou,jeden rok bez Tebe,Peníze jako dluh,Capitalism:Love Story),C)Dekadence ve filmu(Bad Boy Bubby,Svata Hora-AJ)Začátek po sedmé hodině,veggie občerstvení samozřejmostí...
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    aktualizace: FILM Z OBSAZOVACKY NA POHORELCI S ANGLICKYMA TITUKLKAMA!

    ...tze sirte do ciziny:)

    OBSAĎ A ŽIJ! -dokumentární film o akci VZPOMÍNKY NA BUDOUCNOST
    http://vimeo.com/74433685
    SOFTA
    SOFTA --- ---
    OTZ: podle mapy Musilkova 16 , takze dost daleko od usedlosti :)
    KVBF
    KVBF --- ---
    STEREO1985: Dik. To jsem si myslel. Moc dobry.
    STEREO1985
    STEREO1985 --- ---

    KVBF:Spino
    KVBF
    KVBF --- ---
    Cau, chtel bych se tady zeptat na jednu vec. V sobotu jsem byl na na Cimalovi- paradni. Zaroven jsem tam koukal na dve platna opreny o zed po pravy strane (bily pozadi, hneda barva, cerna linka). Nevite, kdo je autor? I kdyz mam svuj tip, stejne bych se chtel zeptat, podpis tam nebyl nebo jsem nevidel. dik
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Fotogalerie: Obsazení domu ve Washingtonově 21 | A2larm
    http://a2larm.cz/2013/10/fotogalerie-obsazeni-domu-ve-washingtonove-21/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam