• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    BOREC
    BOREC --- ---
    Včera pecka. Rád sem vás zas viděl :)
    DIM42
    DIM42 --- ---
    OTZ: mylis se :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    streetparty..to nejak souvisi s veggie parade, nebo se mylim?
    M2DM3A
    M2DM3A --- ---
    BLANA
    BLANA --- ---
    KAZETOR: tvl VOH este hraje? to cumim.. s matkou bubenika sem byla v blazinci :D
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    nejen pochlapi, taktez požení. a ze sil neni mnoho, jak napovida znamy muzikalovy cajdak
    asi jsem nemela toho ruma,
    asi jsem nemela ho pit,
    ten rum byl v parku na cibulce schovan,
    vypil jsem ho - a ted du blit - tuzemak blit
    JANAVONHABCZAK
    JANAVONHABCZAK --- ---
    no uvidime jak sa dnes pochlapia Inspiracio
    KAZETOR
    KAZETOR --- ---
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    tomu rikam kamos!!

    SGNLR
    SGNLR --- ---
    ELZEE
    ELZEE --- ---
    ELZEE: * 12./13.5.

    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    XIV. díl cyklu poslechově přednáškových večerů
    Part XIV of a series of listening/lecture evenings



    Ve čtrnáctém pokračování Audire si ukážeme poslední z elektronikou ovlivněných směrů 70. let – industriál a noise. Tento svébytný žánr vznikal souběžně s punkem, byl však o poznání intelektuálnější, umělečtější, experimentálnější a hlavně extrémnější. Industriál, jakožto pomník průmyslové revoluce i všech ideologií jejího věku, přišel s definitivním odmítnutím tradiční hudební tvorby a nahrazením klasických nástrojů nehudebními zvuky. Aby přinesl soundtrack k hroutícím se továrnám i společnosti.

    In the fourteenth installment of Audire we are going to show the last of the musical forms of the 1970s influenced by electronics – industrial and noise. This specific genre was born in parallel with punk, but it was way more intellectual, artistic, experimental and mainly more extreme. As a monument to industrial revolution and all of the ideologies of its age, industrial came up with the definitive rejection of the traditional music composition and replaced classical musical instruments with non-musical sounds. To bring the soundtrack to the collapsing factories and society.

    [ AUDIRE - Industriál a noise / konferenceconference / 17.5.2018 / CR - Praha - Punctum, Krásova 27, Praha 3 ]

    VRRRRR/BZÍÍÍÍ/ŠKVRRRR
    MASOO
    MASOO --- ---
    :D

    Peace is Dead (jsou tak svobodomyslní, že jsou jim těsné i mantinely jejich vlastních písní), dokonce i to reggae a chill o kousek vejš mě bavilo..
    [ SHM8 @ R) E) P) O) R) T) I) E) S) .. z .. F) R) E) E) P) A) R) T) I) E) S) ]
    _KIKA_
    _KIKA_ --- ---
    Ahoj lidi! Mam vas rad! :)
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    YARRDESH: respekt
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    DZON_SON: taky se ted citim zazahnbene a menecenne...
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    DZON_SON: pozor, vedcum a vedkynim, rady badajicich svym teplym kolacem na kalhotach hrdinne rozsirila i martinke-curie sklo-vodkowska.
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    DIDI23: ja to bohuzel nezapomnel a doted se cejtim menecenne ze jsem se neucastnil experimentu a jeste jsem se dotycnym vedcum vysmival
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam