• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial





    "Kde není místo pro politiku, není místo pro politickou korektnost"

    Síla, post industriální flustrace, náboženská i lidská katarze, křeče a hluky postupujícího tinnitu.

    Přidávejte alba, texty, letáky (i starší), rozhovory, avíza o akcích po Evropě, manifesty a cokoliv podobného a samozřejmě vlastní tvorbu!
    rozbalit záhlaví
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    VOJTABOSS: Jo, ty webkovy zabery byly divny. :) Spis mi teda ale prislo, ze mu tam nejak haprovaly repraky, a to ze ho sralo - jednu chvili na zacatku skoro nebyla slysel prava strana.

    GULDUR: Taky osobne nemam nic proti, zvuku bylo to tak akorat, ani usi mi neprotestovaly druhej den :) Tak doufam, ze ho nekdy zase pozvete, nejlip s Whitehouse! :)
    BTW, ten zaznam se povedl?
    JONY
    JONY --- ---
    GULDUR: no zvuk mi přišel zcela ok. jasně pokud by byla tak o x tříd lepší aparatura, aby basy hnuly lidem vnitřnosmi bylo by to ještě lepší, ale nejsme v Berghainu že...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    JONY: dokonce i zvuk se libil..no parada...
    JONY
    JONY --- ---
    za mne velka spokojenost s tim co hral resp. poustel, jakou mel projekci i jaky byl zvuk
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: problém trochu byl, že to měl přehulený z tý svý zvukovky...pak to ten A/D převodník nemá kam vykreslit a ořízne to...
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    ALADAR42: jenom si trochu honil ego na promítání svejch záběrů z webkamery a taky nevim, co měl pořád proti zvuku, mě to přišlo nazvučený dobře.
    PELICULIAR
    PELICULIAR --- ---
    Ahoj, jménem Zastávky Nymburk Vás zvu na hlučný post-rockový koncert ruských kapel JARS a uSSSy v Nymburce. Pojďte si poslechnout pár osudových písní o tom jak krutá je zima v Rusku!
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Goldenrod - Brigade Nord Untitled [i] - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=bI47N354-vA


    Skvělá kolaborace Ulexe Xane a Macronyphia...znovu vydáno u Freak Animal!
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    KILL77: Ja prave taky cekal, co z neho vyleze za zlo, ale byl fakt strasne prijemnej ke vsem, vysmatej.. By ani do nej clovek nerekl co s tema Whitehouse hraje :))
    KILL77
    KILL77 --- ---
    a vida, a pak že to je rasista fašista a žere malý děti:)
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Vcera super!!! A WIlliam je bezva chlap, jsem necekal ze bude tak pratelskej :)
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    GULDUR: Ah, super!
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ALADAR42: budu nahrávat výstup z mixu přes zvukovku do kompu...
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Asi to nikdo nahravat nebude, ze? :) Ja sem se na to chystal, ale samozrejme sem si MD zapomel doma.. takze mi jsou mikrofony tak akorat na koukani :))
    KILL77
    KILL77 --- ---
    tak na to někoho najměte
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: pokud se bude hajlovat..tak určitě...
    KILL77
    KILL77 --- ---
    jo, počítám, že dnes bude přímý vstup z Divuse ve zprávách na Nově
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Zakladatel industriálních Whitehouse nabídne africké rytmy – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/kultura/256769-zakladatel-industrialnich-whitehouse-nabidne-africke-rytmy.html
    KILL77
    KILL77 --- ---
    Melanchofobie: Uřezané ruce // Cut Hands
    http://klusak.blogspot.com/2012/01/urezane-ruce-cut-hands.html
    JONY
    JONY --- ---
    VOJTABOSS: každopádně obě věci jsou hodně jinde než WOL, ale beru to, že se bavíe o PE, které se někam vyvíjí
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    JONY: prostuduju.
    za mě ještě laurel noose, což je novej projekt týpka, co dělá i am a lake of burning orchids. za krátkej čas stihnul vydat tři rilísy, ale tenhle je nejblíž tomu, o čem se bavíme.
    JONY
    JONY --- ---
    napadají mne tahle alba (ač tedy jsou to věci co jsou už víc mimo PE)

    STROM.ec – Divine Legions Beyond Psyche
    Cloama + Die Blutleuchte – From Wasteland Mausoleums
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam