• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    BLACKSUN
    BLACKSUN --- ---
    SLUPKA: Dobra rada, nad zlato.....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: :D
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Založ si 4k live id účtů, protoč si je na telefonu a stahuj :DDD
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA:
    Dobrý den,

    máte pravdu. Samozřejmě pokud dosáhnete 10 000 stažení určitě o Xbox nepřijdete. Pokud se tak stane, budeme Vás kontaktovat na začátku ledna. Batoh Vám samozřejmě také necháme.

    Hezké prožití Vánočních svátků.

    Takze guys, dotaz, kde sebrat jeste 4 tisice stazeni? :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Pravda, já si ty podmínky ani nepamatuji :)) Ale věřím, že kdyby se ti to podařilo, tak se můžeš zvesela ohradit a že ti i organizátoři soutěže vyhoví...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: tak i kdyby ano, preci jenom, je to soutez do 15. 12., takze pokud bych ziskal jeste par tisic stazeni dnes v 23 hodin, tak mam narok na Xbox a ne batoh, no ne? :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Tak ono taky otázka co tam vidí oni, jestli nemají nějaký lepší pohled na data, který nemáme :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak uz mi napsali z Microsoftu, ze jsem vyhral ten batoh za Vyvijej a vyhraj - ani se nesnazi cekat tyden, kdy budou v App hubu statistiky za stazeni z 15. 12 - jsou tam totiz s tydennim spozdenim.
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    NECROMAN: jo, to jsem si presne myslel s tim marketplace - dik za info :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BUTHRAKAUR: v ceskem LiveID nefunguje, protoze to je vazane na dostupnost Zune marketplace v dane oblasti. Podle interniho infa by ale mel prijit Zune marketplace do CR v 2012 Q1 ;)
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    v Music+Videos s ceskym Live ID zrejme nejde rozchodit zobrazovani takovyho toho peknyho panorama pozadi pri prehravani a pozadi tile, co? nebo je na to nejakej specielni trik? mp3 mam otagovany vcetne coveru, se Zune na PC jsem zkousel ruzne cvicit, stahovat metadata z marketplace apod, ale porad mam v telefonu jen obyc cover arty..
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    VECTOR: Protože to standardní cestou není možné???
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NECROMAN: Ja si porad rikal, proc na WP7 neexistuje :) super!
    btw. proc dosud neexistuje? az na tuhle portlou verzi...
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    BUTHRAKAUR: Hádám, že asi mě :D Tam jsem to vyvíjel... Respektive, ještě jsem kámošům ve svém okolí dával AI na posouzení :))
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    SLUPKA: hmm.. pekny - to jsem myslim videl nekomu pres rameno na ms-fest nedavno :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WTF?
    Opera Mini ported to Full Unlocked Windows Phones - Windows Phone Hacker
    http://windowsphonehacker.com/articles/opera_mini_ported_to_full_unlocked_windows_phones-12-10-11
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Já v XNA moc neumím a u této app zatím nebyl důvod to dělat v XNA... Nehraje se v reálném čase, ale tahově a na to mi přijde silverlight vhodnější...

    Na SmartManii jsem to hodil do prezentace projektů...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: vypada to zajimave, to jsi psal v XNA nebo Silverlightu? :) Urcite o tom napis na Smartmanii, mohou k tomu dat clanek i na uvodni stranu.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    Mám tu pro vás svoji první hru pro WP7. Je to desková hra s jednoduchými pravidly, hraje se na hexagonovém poli, přičemž hráči se střídají v pokládání čísel. Když hráč položí číslo, tak svým okolním polím zvětší hodnotu o jedna a soupeřova pole, které mají menší hodnotu, zabere.

    Cílem hry je, aby jste na konci měli součet čísel na vašich polích větší než soupeř. V poslední verzi byla hra ozvláštněna tím, že nemáte jasně určené číslo, které budete hrát, ale můžete si vybírat z pěti čísel. Nicméně ve výsledku, stejně musíte použít všechna čísla...

    Aplikaci naleznete na:
    http://windowsphone.com/s?appid=484a05c5-cdd8-478d-957a-1daac3191ada
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam