• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DEMONOFANARCHY: spousta věcí se dělá stylem priorit, protože začli od hovna. A za další - spousta věcí se dělá pro potřeby americkýho trhu. A ten v případě telefonů je hodně zaostalej za evropou.

    Mě tenhle přístup taky točí a jsem přesvědčenej, že to MS škodí, ale maj nějak nastavený priority atp. U spousty věcí chápu, proč to tak udělali - A custom ringtone je pro ně věc, kterou si většinou zařizuje trošku znalejší člověk a tudíž to prostě nedělali do základu.

    Profily, co vim, tak na americkym trhu mělo vždycky akorát Blackberry a třeba po tom taky neni poptávka.

    Já osobně nepotřebuju ani jedno, ale sere mě, že nemůžu nastavit vibrace stejně jednoduše, jako se dá nastavit vypnutí zvuků...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    nebo si prostě změníte ID3 tag, dáte tam "ringtone" jako genre a telefon vam to nabídne jako ringtone :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: z mailu to sice nejde, ale muzes si stahnout app, ktera umi mp3 soubor nahrat jako melodii.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    H_U_N_T_E_R: k cemu sifrovane telefony, kdyz spousta firem stale porusuje bezpecnost treba sdilenim dokumentu pres uloz.to, zkuste si tam schvalne hledat CSOB a nebudete se stacit divit :)
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    DEMONOFANARCHY: Celková bezpečnost je ale úplně stejná. Proto jste koupili sharepoint za 300 klacků, protože můžete předpokládat, že není děravej. Ve výsledku když někdo šlohne telefon a bude chtít, tak z něj pravděpodobně vytříská hesla/certifikáty jak k sharepointu, tak úplně stejně snadno k VPN.
    Navíc tohle je typickej příklad právě pro SSL -> spoustu devices na jeden endpoint. Nepotřebuješ zpřístupnit celou síť. Naopak jako security issue vidím, že když někdo vytříská údaje z telefonu, tak není kompromitovanej jen sharepoint, ale celá síť.
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    DEMONOFANARCHY: VPN by byla fajn. Na druhou stranu ji neumí pořádně žádnej telefon a vzhledem k povaze aplikací v telefonu mě ani moc nenapadá co s ní.
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    DEMONOFANARCHY: subset AD by prý být měl. PAk je tam company hub, kterej dohání zbytek.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: take jsem byl prekvapeny, prakticky vse o finkcionalite jsem uz vedel, jedina novinka byl fakt, ze dneska bude uvolnene public WP8 SDK
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Já sem hlavně potěšenej, že to hned rozjížděj i u nás. Nokie mě nezajímá, takže se pujdu podivat na to HTC. Když se nebude zamlouvat, tak počkam na Samsung a rozhodnu se
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vcera byla ta keynote, od 1. listopadu bude u nas v prodeji HTC 8x v cerne barve cca za 13 tisic, ostatni telefony az pozdeji. Tak vaham, brat nebo ne? Osobne bych bral spise Lumii 820, idealni pomer Cena/vykon/velikost
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    tak akorát přiskákal launch email na Win 8. Jsou tam Lumia a HTC. Oboje telefony na pohled úplně stejný :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ten samsung už se taky nějak pakuje ne?
    KYTT
    KYTT --- ---
    MUSTAFA: no nový Lumie ofiko podle všeho až po novym roce, HTC možná o něco dřív viz http://www.sunnysoft.cz/zbozi/041ZHT-235/htc-windows-phone-8s-modra.html

    ale pokud ti nevadí šedej dovoz, tak v Německu se to začne prodávat velmi brzo :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MUSTAFA: u nas dost pozde, kdo vi, jestli od prosince
    maximalne nejaky dovoz
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    kdy budou v prodeji wp8 telefony ? za týden prodávám i4S a wp8 nikde nic
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    Už se ví, jestli bude možné vyvíjet aplikace pro WP8 v HTML/CSS/JS jako ve W8, nebo stále ne? Případně je definitivně jasné, že ne?
    KYTT
    KYTT --- ---
    CERT: nope
    CERT
    CERT --- ---
    daji se ve vestavenem prohlizeci ukladat loginy a hesla?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    jak je to se zaplnovanim pameti WP? mam Lumii 710 a instalace map do Nokia Drive casto spadne a kdyz ji znovu nastartuji, sstahuje se vse odznova. Nezustavaji nekde lezet predchozi data? Da se nejak promazat cache? da se nejak jinak uvolnit pamet nez deinstalaci apod?

    Nechci "factory settings" :)
    JOOP
    JOOP --- ---
    Jak je to s podporou VPN ve windows phone 8? Nikde na netu jsem nenasel konkretni vyjadreni, zda bude ci ne, ale tak nejak doufam, ze tohle microsoft neopomene.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam