• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    GREGI
    GREGI --- ---
    [SERVER ERROR]
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---

    kolik poznáte souhvězdí?

    143 hlasy od 143 respondentů

      GREGI
      GREGI --- ---

      Byli jste někdy členen folklórního spolku?

      146 hlasy od 146 respondentů

        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        SMOKY: dík za osvětlení:)
        4PTO
        4PTO --- ---
        SMOKY: Zrada
        WREES
        WREES --- ---
        SMOKY: ani nevíš jakou si mi udělal radost :-D
        KVJETAAK
        KVJETAAK --- ---
        SMOKY: napsal jsi to jasne, neboj nic :-)
        SMOKY
        SMOKY --- ---
        KVJETAAK:
        WREES:
        87HIGHFLYER:
        Myslel jsem vsechna vejce, ktera spotrebuji - cili je koupim a pouzuji na vyrobu cehokoliv (jak volske oko tak buchta). Nemyslel jsem jiz koupene vyrobky obsahujici vejce. Asi jsem se to napsal nejasne, sorry :).
        MATHEW
        MATHEW --- ---
        hubu
        WREES
        WREES --- ---
        si tak řikam...dyť i míchaný vajíčka je vaječnej výrobek...tak proč by se to nemohlo počítat v koláči kterej vyrábim doma a spotřebuju do toho celý vajíčko který si koupim...anketa je o spotřebě vajíček v domácnosti ne?
        WREES
        WREES --- ---
        no tak chlapci tak se kvůli mojí nepozornosti nehádejte :-)
        KVJETAAK
        KVJETAAK --- ---
        87HIGHFLYER: kdyz prijdes domu a chces si dat vajicko natvrdo a najednou zjistis, ze vajicka nejsou, protoze Ti WREES upekla kolac, tak se vajicka fakt asi nezpracovali v domacnosti a odesli do nohupu, ano? :-)
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        KVJETAAK: zeptej se autora ankety jak to myslel;) Já jen čtu co je tam napsaný (nevim odkud si, ale pokud někdo napíše ne výrobky obsahující vejce - třeba ta tvoje buchta - tak do toho výrobky obsahující vejce nepočítám, takhle mě na základní škole naučili chápat text a do teď mi to stačilo ke vší spokojenosti)
        KVJETAAK
        KVJETAAK --- ---
        87HIGHFLYER: este chvili na me woluj a taky si neco vyslechnes, kdyz asi peces buchtu tak do ni davas co? igelit? a to se nepocita do spotreby vajec? Pokdud bys to nazval kolik sezerete vajec za tejden (na mekko, na tvrdo, volsky oka) tak ani neceknu, ale takhle mi prijde, ze Ty jedinej jsi nepochopil
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        KVJETAAK: ty vole přečti si název ankety: "Kolik je vase prumerna spotreba vajec za tyden (myslim primo vejce, ne vyrobky obsahujici vejce) ?"
        KVJETAAK
        KVJETAAK --- ---
        87HIGHFLYER: a kdyz delas vyrobek obsahujici vejce, tak do nej nedavas vejce nebo jak to mas Ty? :-)
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        WREES: "(myslim primo vejce, ne vyrobky obsahujici vejce)"
        WREES
        WREES --- ---
        SMOKY: stačí jednou v týdnu upíct buchtu a 5 vajíček je v prdeli...ne- li víc...(podle toho co peču)...a jelikož je to moje závislost takže spotřeba celkem vysoká :-)
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        L4MA: Podepsáno.
        LODBROG
        LODBROG --- ---
        SMOKY: viz...
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam