• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    [SERVER ERROR]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HARDCABB: zažils to? :D tak hlasuj neasi
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    mam hlasovat i kdyz jsem to byl ja, kdo sikanoval?
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    MYSKAZBRISKA: aha, já sem odpovídal, že tam byla, ne že sem byl šikanován..
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    TOMMY69: zažil sám na sobě
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    MYSKAZBRISKA: zažil jakože setkal? nebo zažil jakože byl šikanován?
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    [SERVER ERROR]
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    [SERVER ERROR]
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    [SERVER ERROR]
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    [SERVER ERROR]
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ATOMINATOR: hehe to mas dobry, mi pravidelne preskakuji vsechny tri krome P. to J proste nikdy mit nebudu.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    NENUPHAR: Škoda, že tam nešlo zaškrtnout 2 možnosti. Pravidelně mi vychází IN(T/F)P.
    ALESH
    ALESH --- ---
    TINA: me nakonec pomohlo, si precist ty jednotlive charakteristiky, vic nez konkretni otazky.

    Vnímání okolního prostředí
    Extroverze (E, Extroversion) - extroverti se intenzivně zajímají o okolí a o kontakty s ostatními lidmi, rádi s nimi diskutují a projevují svoje pocity
    Introverze (I, Introversion) - introverti jsou zaměření dovnitř (do svého nitra), intenzivně prožívají své pocity a promýšlejí své myšlenky, spíše preferují samotu, ve společnosti raději poslouchají
    Získávání informací
    Smysly (S, Sensing) - smyslový typ upřednostňuje fakta a daný stav věcí (současnost), preferuje používání věcí před analýzou jejich funkce
    Intuice (N, iNtuition) - intuitivní typ upřednostňuje přemýšlení, teoretizování a fantazii, činnosti provádí pokaždé jinak, rád se ptá „proč?“ a přemýšlí, jak by se věci daly dělat lépe; zaměřuje se na budoucnost a na svoje vize
    Zpracování informací
    Myšlení (T, Thinking) - tito lidé raději pracují s čísly a daty, než s pocity jiných lidí, kterým mohou připadat až neústupní a necitliví; lépe řeší problémy a preferují logiku, číselné údaje a fakta
    Cítění (F, Feeling) - tyto typy dávají přednost svým pocitům (lepší/horší), raději směřují k dohodě, jsou empatičtí a berou ohled na pocity jiných lidí a rádi jim dělají radost
    Životní styl
    Usuzování (J, Judging) - tato skupina má sklon k rychlému rozhodování a následně k dokončování a dotahování věcí do konce, své činnosti plánuje předem a své plány téměř vždy dodrží
    Vnímání (P, Perceiving) - tato skupina ráda nechává všechny možnosti otevřené, své plány a činnosti postupně vylepšuje a mění, finální rozhodnutí činí nejlépe až pod tlakem termínu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NENUPHAR: tak to je hezky, to mam radost ze aspon nekoho to nakoplo. jen tak dal
    TINA
    TINA --- ---
    POZITRON: nesouhlasim, cetla jsem si vsechny dalsi typy a tenhle na me sedi oproti ostatnim. samozrejme jsou tam dve tri veticky, ktery mam jinak, ale vic ne.
    a dokonce ani u znameni zverokruhu to tak neni, i kdyz rozhodne nejsem ten typ kterej by zjistoval u kazdyho jeho znameni a pak rikal jak to desne sedi.
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    VON_GILOTINE: musela jsem si nechat čas na rozmyšlenou :)))
    hele pomohlo mi to moc, protože to byl jeden z prvotních faktorů který mě nastartovaly k tomu, abych si uvědomila víc svoji osobnost a to jak skutečně funguju a přestala jsem neustále řešit věci, který ke mě patří a vnímat je jako negativní součást sebe samé (introvertní představy, sny, uzavřenost) zároveň jsem se přestala snažit být něčím čím nejsem (extrovertem)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TINA: tomu se rika barnumuv efekt :) cili na kazdyho vice ci mene sedi vsechno, takze kazdej se ve vysledku najde
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    WHOOOSH: já už ted před, ale bylo to v plánu..
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    WHOOOSH: doufam, ze sem pribral
    ALESH
    ALESH --- ---
    WHOOOSH: bohuzel ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam